Įdomus savaitgalis aplankat Veličkos kasyklas ir Krokuvos miestą! Kelionė autobusu ir nakvynė su pusryčiais tik 84 !

KROKUVA

Tai antras pagal dydį Lenkijos miestų bei vienas gražiausių viduramžių miestų Europoje. Krokuvos senamiestis įtrauktas į UNESCO kultūrinio paveldo sąrašą. Neretai šis miestas vadinamas „Lenkijos deimantu“, jame gausu Karalių rūmų ir didingų gotikinių bažnyčių, tai mėgstama turistų pasivaikščiojimo vieta, mat čia apstu istorinių pastatų, liudijančių apie šlovingą miesto praeitį. Nemažai akmenimis grįstų gatvių yra skirta tik pėstiesiems, o pagrindinės lankytinas miesto vietas patogu pasiekti pėsčiomis. 

1 DIENA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstate į Veličkos miestelį. Aplankote jau 700 metų veikiančias *Veličkos druskų kasyklas. Nusileidę į 135 m gylį, randate muziejų, atspindintį sunkų kalnakasių darbą; medinę druskos gavybos įrangą, druskos ežerus, iškaltą barokinę Šv. Kingos koplyčią su altoriaus statulomis ir sietynais, koridorių bei kamerų labirintus su karaliaus Kazimiero, Gėtės, popiežiaus Jono Pauliaus II-ojo skulptūromis. Nakvynė viešbutyje prie Veličkų.

2 DIENA

Pusryčiai. Vykstate į senąją Lenkijos sostinę – Krokuvą. Ekskursija po Krokuvos senamiestį aplankant gotikinę *Vavelio katedrą, menančią Lietuvai svarbius vardus ir istorinius įvykius; interjeru garsėjančią Pranciškonų bažnyčią, Jogailaičių universitetą, Rotušės bokštą, miesto širdimi vadinamą Sukienicą (turgaus aikštę) su žavia renesansine hale, įspūdingą *Šv. Marijos bažnyčią, kurios šoninių koplyčių eilės saugo svarbius meno kūrinius; Šv. Florijano vartus, Žalgirio mūšio paminklą. Po pietų išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą. 

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!

Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kreipkitės kuo skubiau, jeigu kaina nepakitusi, jūs galite būti tas laimingasis.

Ši data nebegalioja

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Kelionė autobusu
  • 1 nakvynė viešbutyje
  • 1 pusryčiai
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Ekskursinė programa
  • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Mokami objektai
  • Draudimas
  • Miestų turistiniai mokesčiai

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!