Kelionės į Jungtinę Karalystę

Jungtinės Karalystės kelionių katalogas

Savaitgalio kelionės
Savaitgalio kelionės į Didžiąją Britaniją
Pažintinės kelionės į Didžiąją Britaniją

Individualūs pasiūlymai į Jungtinę Karalystę

Atostogos Britų salyne!

Poilsis Jungtinėje Karalystėje, kuri apima Angliją, Velsą, Škotiją ir Šiaurės Airiją, neabejotinai paliks neišdildomus įspūdžių. Kiekvienas kelionės momentas ilgam įstrigs atmintyje, nes atostogos Jungtinėje Karalystėje - tai nuostabusis didingasis Londonas, su karališka architektūra ir įspūdinga kultūrine įvairove, tai priešistorinis ir mistinis Stounheindžas, pasakiškas Škotijos kraštovaizdis ir užburiantys Velso kalnai. Visa tai traukia turistus iš viso pasaulio atostogas praleisti būtent Jungtinėje Karalystėje. Brighton, Blackpool, Whitby, Bournemouth – tik keli iš daugelio Jungtinės Karalystės pajūrio kurortų, su stulbinančiais plačiais smėlio paplūdimiais, uolomis ir veiklų gausa, žadančia dangišką poilsį. Laukia puikios atostogos Jungtinėje Karalystėje! Kelionė į Jungtinę Karalystę – nepamirštamos atostogos! Šioje šalyje tikrai gausu lankytinų vietų, gamta atima žadą, o veiklų gausybė neleis nuobodžiauti net ir pasyvesnį poilsį pasirinkusiems keliautojams. Kelionė ir poilsis Jungtinėje Karalystėje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. 

Ką reikia žinoti keliaujant į Jungtinę Karalystę?

  • Lankomiausių vietų top: Londono miesto įžymybės, Bekingemo rūmai, Vinzoro pilis, Stounheindžas, Lochneso ežeras, Edinburgo miestas, Karnarvono pilis, Konvy pilis, Lake District nacionalinis parkas, Kembridžo universitetas, Adriano siena ir dar daugybė vietų.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
  • Klimatas Jungtinėje Karalystėje: Jungtinėje Karalystėje vyrauja Atlanto jūrinis klimatas, kuriam įtakos turi Golfo srovė. Oras švelnus, drėgnas, augmenija žaliuoja ištisus metus. Sausio mėnesį vidutinė temperatūra 7 °C , birželio mėnesį 19 °C. Šalyje iškrenta daug kritulių, dažnos miglos, rūkai.
  • Maistas Jungtinėje Karalystėje: Jungtinės Karalystės virtuvei beveik nepadarė įtakos jokios kitos Europos valstybės, todėl čia patiekalai unikalūs, tačiau labai paprasti, neįmantrūs. Vartojama nemažai žuvies, kiaulienos, ėrienos ir pieno produktų. Svarbiausias dienos patiekalas – angliški pusryčiais, susidedantys iš kiaušinienės su kumpiu, virtų pupelių, kraujinės dešros, duonos su džemu ir kavos arba arbatos. Paragaukite tradicinių patiekalų – smulkintos mėsos pyrago, bulvių pyrago su mėsa ir svogūnais, rausvos jautienos su plutele, žuvies su traškiomis bulvytėmis. Desertui prie puodelio juodos arbatos su pienu, mėgaukitės tradiciniais arbatiniais sausainiais, įvairiais pudingais. Iš alkoholinių gėrimų populiarus alus, škotiškas viskis, džinas. Kainos Jungtinėje Karalystėje nėra vienos iš mažųjų, tačiau vietiniuose restoranėliuose galėsite papietauti ir už €15 asmeniui (apie 12 svarų).
  • Ekskursijos Jungtinėje Karalystėje: visų pirma leiskitės į ekskursiją po Londoną – tai miestas, kuriame galima praleisti ir visas atostogas, tačiau iki galo jo viso taip ir nepažinsite. Londone itin gausu lankytinų objektų, taip pat unikalių restoranų, kavinių, barų bei gausybė renginių, koncertų. Aplankykite Anglijos pilis, kurių čia itin daug ir dauguma jų labai gerai išsaugotos. Gamta Jungtinėje Karalystėje unikali, nuo žaliuojančių laukų iki stačių uolų, pakrantėje daužomų didžiulių bangų – visa tai užgniaužia kvapą net visko mačiusiems. Norėdami ramaus poilsio, keliaukite į vieną iš paplūdimio kurortų, kuriame galėsite ne tik pasilepinti smėlėtais paplūdimiais, bet ir linksmai praleisti atostogas, nes čia siūloma daug įvairių veiklų.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Jungtinę Karalystę, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Šventės ir festivaliai Jungtinėje Karalystėje: nors Šv. Patriko diena, švenčiama kovo 17 dieną, atkeliavo iš Airijos, ji Jungtinėje Karalystėje taip pat labai mėgstama. Šventės metu žmonės apsirengia žaliai, pasipuošia laimės simboliu dobilu ir susitikę su draugais linksminasi, gerdami airišką alų. Lapkričio mėnesį vyksta labai smagus Robino Hudo festivalis Šervudo girioje. Kelioms dienoms vietovė virsta tikra trylikto amžiaus giria, su kostiumais, kovomis kardais, prekystaliais ir įvairiomis atrakcijomis. Vasaros lygiadienis birželio 21 d. įgauna itin mistišką reikšmę ir atmosferą Stounheindže, kai susirinkusieji laukia pirmųjų ryto saulės spindulių, magiškai apšviečiančių akmeninę konstrukciją. Jungtinėje Karalystėje taip pat vyksta daug kitų muzikos, meno festivalių, organizuojami bėgimai, mugės, tad čia rasite ką nors įdomaus nuolat.
  • Lauktuvės iš Jungtinės Karalystės: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams –virtuviniai rankšluostėliai, vilnoniai pledai ir kiti dirbiniai, rankų darbo muilas, škotiškas viskis, kašmyro mezginiai, porcelianas, suvenyrai su karališka simbolika, mėtinis šokoladas.

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Jungtinę Karalystę?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Jungtinę Karalystę?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
Ooops! Užpildykite visus laukus ir bandykite dar kartą.
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika