Kelionės į Egiptą

Egipto kelionių katalogas

Kelionės šeimai
Nardymo kelionės
Šventinės kelionės
Vestuvinė kelionė į Egiptą
Nardymo kelionės į Egiptą
Poilsinės kelionės į Egiptą
Poilsis prie jūros Egipte
Paskutinės minutės kelionės į Egiptą
Kelionės šeimai į Egiptą
Pažintinės kelionės į Egiptą
Aktyvios kelionės į Egiptą
Romantiškos kelionės į Egiptą

Individualūs pasiūlymai į Egiptą

Kelionės į Egiptą – išsvajotos atostogos! Poilsis Egipte, šalyje, kurią skalauja Viduržemio ir Raudonoji jūros, sugrąžins į senovės laikus ir padės pamiršti kasdienius rūpesčius bei rutiną… Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu gėrėdamiesi senovės Egipto civilizacijos kūriniais ir dabartinių šalies gyventojų kasdienybe bei unikalia kultūra. Hurgada, Šarm el Šeichas, Makadi Bėjus, El Gouna ir Safaga – žymiausi Egipto kurortai, viliojantys nuostabiais paplūdimiais bei spalvingu povandeniniu pasauliu. Taigi visi elementai, reikalingi įsimintinoms ir išsvajotoms atostogoms! Šioje šalyje susiduria senasis ir naujasis pasauliai. Ją iki šiol gaubia senosios civilizacijos paslapties šydas. Akivaizdu, kad atostogos Egipte bus vienas didelis nepamirštamas nuotykis, kuris puikiai papildys jūsų kelionių skrynią!

Pigios kelionės į Egiptą – tai, ko taip trūko iki visiškos laimės… Tai yra šalis, kuri didžiuojasi vieninteliu iš septynių išlikusių pasaulio stebuklų – Cheopso piramide! Egiptas gali džiaugtis šiltu oru net tada, kai Europoje karaliauja žiema. Todėl viešnagė ir poilsis Egipte – geriausia atostogų idėja norintiems pabėgti nuo lietuviškos žvarbios žiemos. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. O gal mėgstate keliauti vieni? Egiptas ir jums turi, ką pasiūlyti! Ši šalis – nepaprastai įdomus kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Egiptą – kelionių ekspertų Baltic Tours ir ištikimų partnerių nuopelnas. Internetu rinkitės pigiausią iš mūsų siūlomų kelionių su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) pasiūlymais ir nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią šalį itin žema kaina!

Ką reikia žinoti keliaujant į Egiptą?

 • Lankomiausių vietų top: Abu Simbelas (UNESCO), Aleksandrija, istorinis Kairas (UNESCO), Baltoji dykuma, Egipto muziejus Kaire, Gizos piramidės (UNESCO), Karalių slėnis, Karnako šventykla, Raudonosios jūros rifas, Sivos oazė.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 5–14 dienų.
 • Klimatas Egipte: Subtropinis ir tropinis klimatas Egiptui dovanoja nesibaigiančią vasarą. Vasaros šalyje karštos ir itin sausos, žiemos šiltos, iškrenta šiek tiek kritulių. Atostogų sezonas Egipte prasideda spalio mėnesį ir tęsiasi iki gegužės pabaigos, kai temperatūra nėra varginanti. Norintys išvengti grūsčių ir aukštų kainų keliauja ne per sezoną. Termometro stulpelis vasarą pakyla iki daugiau negu 30 °C. Dėl to grožėtis istoriniais paminklais gali būti sunkiau. Turėkite omenyje, kad nuo kovo iki birželio pučia chamsinas. Tai – karštas vėjas, nešantis smėlį ir dulkes, todėl keliaujant šiais mėnesiais reikėtų pasirūpinti akių ir nosies apsaugomis.
 • Egipto virtuvė: Lankantis Egipte būtina pasimėgauti nesudėtinga, bet sočia tradicine virtuve. Valgiai dažniausiai gaminami iš įvairių daržovių, ryžių, ruošiami mėsos bei žuvies patiekalai. Egipto virtuvė artima Turkijos virtuvei. Pats tradiciškiausias egiptiečių patiekalas yra troškinys fūl, kurį gamina iš pupelių, svogūnų bei kitų daržovių. Egipte taip pat būtinai paragaukite kushari, egzotiško valgio hamam mahshi (kimštas balandis), gibna sūrio. Atsigaivinti galėsite su mėtų arba plikytų kinrožių lapų arbata. Norėdami deserto ieškokite saldaus pyrago basbousa arba blynelių fatir. Kainos vietiniuose restoranuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui iki 6 € (apie 50 Egipto svarų).
 • Ekskursijos Egipte: Per atostogas galėsite aplankyti žymias Gizos piramides bei išlikusias įspūdingas šventyklas, susidraugauti su Nilo krokodilais per kruizą upe, vykti keturračiais į dykumą, kur galėsite aplankyti vietinius beduinus ar pasijusti kaip tikri kupranugarių karavano vadai. Be visų aktyvių ekskursijų po žymiausias Egipto vietas ši neįtikėtina šalis dar siūlo išbandyti vandens sportus bei paviršinį ir giluminį nardymą. Nepasinaudoti proga pasižvalgyti po jūros gelmes būtų tikra nuodėmė!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Egiptą, būtina turėti galiojantį pasą. Keliaujant į Egiptą būtina turėti ir vizą. Čia atvykus turistiniais tikslais, vizą galima gauti oro uostuose. Svarbu tai, kad Lietuvos piliečiai, vykstantys ne ilgesniam negu 15 dienų laikotarpiui į Pietų Sinajaus kurortus per Pietų Sinajaus pasienio kontrolės punktus, atleidžiami nuo mokesčio už vizą ir registracijos. Keliaujant į Pietų Sinajų pasienio kontrolės punktuose būtina turėti patvirtintą viešbučio rezervaciją, kurią, paprašius darbuotojams, privalėsite pateikti.
 • Sveikata: Privalomų skiepų vykstantiems į Egiptą nėra. Svarbu tai, kad jei į Egiptą vyksite per tranzitinę šalį (Eritrėją, Ruandą, Somalį, Tanzaniją, Zambiją ir kitas tranzitines teritorijas) ir pabūsite ten bent 12 valandų, privalėsite turėti Geltonojo drugio sertifikatą.
 • Populiariausi viešbučiai: AMC Royal Resort 5*, Barcelo Tiran Sharm 5*, Golden 5 The Club Hotel 4*, Grand Rotana 5*, Jewels Sahara Boutique Resort 4*, Movenpick El Gouna 5*, Premier Le Reve Hotel & SPA 5*, Pyramisa Sahl Hasheesh Beach Resort 5*, Sea Club 5*, Viva Sharm 3*.
 • Šventės ir festivaliai Egipte: Svarbiausia šventė Egipte – ramadanas, per kurį musulmonai laikosi griežtų taisyklių nuo saulėtekio iki saulėlydžio. Jis tęsiasi nuo birželio 28-os iki liepos 27-os dienos. Tai yra labai ramus metas, kai šalies miestai ir miesteliai atgyja tik nusileidus saulei. Tada gatvės prisipildo žmonių, kurie bendrauja ir valgo iki vėlumos. Eid al-Fitr žymi ramadano pabaigą, tada žmonės, galintys sau leisti, mėgaujasi atostogomis.
 • Lauktuvės iš Egipto: Apsipirkti Egipte gali būti labai įdomu, nes beveik visuose turgeliuose ir parduotuvėse priimta derėtis. Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams: kaljaną, šilką, odos dirbinius, kvapniuosius aliejus, smilkalus, sandalmedį, papirusą, išskirtinius buteliukus kvepalams, karkade arbatą.

Keliautojai dalijasi:

 • Ilsėdamiesi prie Raudonosios jūros turėkite omenyje, kad po maudynių jūroje geriausia nusiprausti gėlu vandeniu. Raudonoji jūra labai druskinga, vadinasi, kai išdžius vanduo, gali perštėti odą. Dauguma paplūdimių turi tam pritaikytas dušo kabinas. Jei tokios nerandate, tada geriausia grįžti į viešbutį.
 • Būdami paplūdimyje turite žinoti ir tai, kad maudantis negalima laužyti ar kitaip niokoti koralų! Su koralais elkitės atsargiai. Egipto valdžia už tokią veiklą yra numačiusi nemažą baudą.
 • Dėl Egipte vyraujančio karšto oro nepamirškite pasirūpinti tinkama apsauga nuo saulės (kremu, akiniais nuo saulės, skrybėle) ir būtinai gerkite daug vandens!

Užteks varvinti seilę skaitant kelionių aprašymus, įspūdžius bei atsiliepimus. Ryžkitės ir lepinkite save svajonių atostogomis! Skrydžiai lėktuvu į Egiptą vyksta iš Vilniaus, Kauno, Varšuvos bei Rygos oro uostų. Rasime jums patogiausią kelionės variantą. Degančios nuolaidos, paskutinės minutės bilietai bei karštos akcijos nelaukia. Suskubkite įšokti į pašėlusį kelionių traukinį ir mėgaukitės išsvajotomis atostogomis Egipte!

Specialūs pasiūlymai į Egiptą

Pasiūlymai vos nuo 200 € asmeniui

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Egiptą?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika
Dažnai užduodami klausimai apie keliones į Egiptą

Taip, Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Egiptą, būtina turėti pasą, kuris galiotų ne mažiau nei 6 mėnesius nuo išvykimo iš Egipto datos.

Ne, Lietuvos Respublikos piliečiai, vykstantys į Pietų Sinajaus kurortus per Pietų Sinajaus pasienio kontrolės punktus (Šarm el Šeicho ar Tabos oro ar jūrų uostus, Nuveibos jūrų uostą ar St. Catherine oro uostą) ne ilgesniam nei 15 dienų laikotarpiui, yra atleidžiami nuo registracijos ir mokesčio už vizą.

Dažnu atveju tai galima padaryti užsakant kelionę, o jei tokios galimybės nėra, vizą galėsite įsigyti atvykę į oro uostą.

Turistinėse vietose galima atsiskaityti ir eurais, tačiau rekomenduojama su savimi turėti ir vietinės valiutos pinigų – Egipto svarų. 

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Egiptą?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
Ooops! Užpildykite visus laukus ir bandykite dar kartą.
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika