Kelionės į Nyderlandus

Nyderlandai kelionių katalogas

Pažintinės kelionės į Olandiją
Paskutinės minutės kelionės į Olandiją

Individualūs pasiūlymai į Nyderlandus

Kelionės į Nyderlandus – nepamirštamos atostogos! Poilsis Nyderlanduose, nedidelėje, tačiau nuostabiai gražioje valstybėje šiaurės vakarų Europoje, padovanos daugybę įspūdžių. Atostogos Nyderlanduose - tai nuostabusis Amsterdamas, su gausybe kanalų, dviračių, siaurų, vienas prie kito prisišliejusių, namų, tai žadą atimantys tulpių laukai, primenantys spalvotus kilimus, tai žaliuojančios lygumos ir vėjo malūnai. O kur dar meninis ir kultūrinis palikimas – Nyderlandus garsina tokių menininkų, kaip Vincentas Van Goghas, Rembrantas darbai, taip pat čia savo dienoraštį 2-ojo pasaulinio karo metu rašė Ana Frank. Zandvortas, Haga, Vlissingenas, Domburgas – tik keli iš Nyderlandų kurortų, mėgstamų tiek vietinių, tik turistų dėl savo plačių paplūdimių ir veiklų gausos. Laukia puikios atostogos Nyderlanduose! Kelionė į Nyderlandus – pasakiškos atostogos! Šioje šalyje ką nuveikti ir pamatyti atras visi, nes tai kraštas, siūlantis tiek aktyvų poilsį gamtoje, tiek miestų, jų kultūros pažinimą, tiek atpalaiduojantį poilsį ir ramybę pajūryje. Kelionė ir poilsis Nyderlanduose – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. 

Ką reikia žinoti keliaujant į Nyderlandus?

  • Lankomiausių vietų top: Amsterdamo miesto įžymybės, Kinderdeiko kaimas, Roterdamas, Nyderlandų nacionalinis muziejus, Anos Frank namas, Keukenhof gėlių parkas, Erasmus tiltas, Mastrichtas, Hoge Veluwe nacionalinis parkas, Leidenas ir dar daugybė vietų.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
  • Klimatas Nyderlanduose: vyrauja vidutinių platumų jūrinis švelnus klimatas. Žiemos metu oro temperatūra beveik nenukrenta žemiau 0°C, o vasaros čia nėra karštos. Nyderlandai yra itin vėjuota šalis – tai puikiai matosi iš gausybės vėjo malonų, stovinčių laukuose. Čia taip pat iškrenta nemažai kritulių, nors sniegas žiemą ilgai neišsilaiko. Saulėčiausia – nuo gegužės iki liepos.
  • Maistas Nyderlanduose: Nyderlandų virtuvė pasižymi sočiais, gan riebiais, kaimiškais patiekalais. Virtuvės pagrindas – grūdinės kultūros, bulvės, mėsa, žuvis, itin daug vartojama pieno produktų. Olandai mėgaujasi gausiais pusryčiais – kiaušinienė, sumuštiniai su mėsa, įvairūs sūriai, duona. Pietūs būna lengvi, vakare – vėl gausus stalas. Mėgaujamasi jūros gėrybėmis, žuvimi, sočiomis sriubomis. Nacionaliniai patiekalai – žirnių sriuba Erwtensoep, žuvų kukuliai su vėžių padažu, dideli blyneliai su obuolių sirupu, spurgos. Labiausiai paplitęs gėrimas – amstel alus. Taip pat olandai išgeria labai daug kavos ir kakavos. Kainos Nyderlanduose nėra vienos iš mažųjų, tačiau vietiniuose restoranėliuose galėsite papietauti ir už €15 asmeniui.
  • Ekskursijos Nyderlanduose: visų pirma aplankykite Amsterdamą – tai nuostabus miestas, su savo išskirtine architektūra, žaviaisiais kanalais ir pilnomis dviračių gatvėmis. Aplankykite Anos Frank namą, gausybę čia įsikūrusių muziejų, ar tiesiog gėrėkitės vietinių gyvenimo ypatumais mėgaudamiesi kavos puodeliu jaukioje kavinukėje. Apžiūrėję šį miestą, keliaukite Susipažinę su šalies kultūra, leiskite sau pasimėgauti ramiu poilsiu paplūdimiuose ir pasilinksminkite kurortiniuose miesteliuose.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Nyderlandus, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Šventės ir festivaliai Nyderlanduose: balandžio 27 - Karaliaus diena, švenčiama Amsterdamo gatvėse su paradais, koncertais ir nesibaigiančiais vakarėliais. Sausio pabaigoje – vasario pradžioje vyksta Tarptautinis Roterdamo filmų festivalis, pristatantis gerą nepriklausomą kiną. Žymiausias Nyderlandų festivalis – Kaukenhof gėlių parko atidarymas kovo mėnesį, į kurį suplūsta žmonės iš viso pasaulio pasigrožėti pražydusiomis tulpėmis. Nyderlanduose taip pat vyksta daug kitų muzikos, meno festivalių, organizuojami bėgimai, mugės, paradai, tad čia rasite ką nors įdomaus nuolat.
  • Lauktuvės iš Nyderlandų: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – olandiškas sūris, stroopwafels vafliai, klumpės, Delfto keramika, tulpių sėklos, meno kūriniai.

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Nyderlandus?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Nyderlandus?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
Ooops! Užpildykite visus laukus ir bandykite dar kartą.
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika