Neradote pasiūlymų?
Nenusiminkite, geriausi pasiūlymai pasislėpę po kitomis dienomis...

Kelionės autobusu

Kelionės autobusu

Šiais laikais turime galimybę keliauti įvairiausiomis transporto priemonėmis, bet kelionės autobusu vis dar išlieka vienos populiariausių ir pigiausių, nes padeda nebrangiai ir patogiai pasiekti net labai tolimus Europos kampelius. Tokias keliones autobusu organizuoja ir „Baltic Tours“ komanda. Autobusais vykstame ne tik į kaimynines Europos šalis, bet kartu su skrydžiais aplankome ir tokius egzotiškus kraštus kaip Marokas, Madeira, Azorai.

Keliaudami autobusu turite galimybę rinktis pažintines ir poilsines keliones. Kad ir kokį atostogų tipą pasirinktumėte, vykstant autobusu rasite labai daug privalumų: visus objektus pamatysite iš arti, nereikės vargti, bandant įveikti didelius atstumus, keliaujant įvairiomis transporto priemonėmis ar vaikštant. Mūsų kelionės autobusu suplanuotos, įtraukiant įdomiausias šalies vietoves bei objektus, kartu su jumis keliauja profesionalūs, ilgametę patirtį sukaupę gidai, kurie nustebins savo pasakojimais bei atskleis iš pirmo žvilgsnio nematomą šalies grožį, kultūrą ir istoriją. Autobusai yra aprūpinti visomis šiuolaikinėmis technologijomis: veikia oro kondicionieriai, bevielis internetas, o tai leis mėgautis atostogomis be rūpesčių. Išsirinkite norimą kryptį ir leiskitės į keliones autobusu!

Kelionės trukmė

„Baltic Tours“ komanda gali pasiūlyti tiek trumpas: kelių dienų, savaitgalines keliones, tiek ilgesnes: savaitės ar 10 dienų išvykas. Trumpos, savaitgalinės išvykos organizuojamos į kaimynines šalis: Latviją, Estiją, Lenkiją, Vokietiją, Čekiją, Slovakiją ar kitas artimas šalis, o ilgesnėms kelionėms siūlome rinktis pažintines arba poilsines keliones į Graikiją, Italiją, Kroatiją, Ispaniją ir kitas tolimesnes vietas. Dažnas keliautojas renkasi poilsį, aplankant keletą šalių per vienas atostogas. Jūsų patogumui, dauguma „Baltic Tours“ kelionių autobusais organizuojamos iš didžiųjų Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Panevėžio ir Klaipėdos.

Ką pasiimti vykstant į kelionę

Kiekvieną kartą vykstant į kelionę, pravartu susidaryti daiktų sąrašą, kad ko nepamirštumėte. Juk nenorite, kad poilsį apkartintų papildomi rūpesčiai, pasigedus būtinų daiktų. Kaip sako mūsų keliautojai, kad ir kas nutiktų, viskas išsprendžiama, bet bent jau asmens dokumentai, mokėjimo kortelė ir pinigai turėtų būti pagrindiniai dalykai jūsų kelionėje. Mūsų komanda siūlo pasinaudoti mūsų kelionės atmintine ir be jau minėtų dalykų, nepamiršti į kelionę šių daiktų:

Mobilusis telefonas – visada svarbu būti pasiekiamam, juk norėsite nustebinti draugus, savo vaizdo įspūdžiais dalintis dar kelionės metu.
Grynieji pinigai – turėti šiek tiek grynųjų visada praverčia, kad ir kaip modernėja pasaulis, ne visur turėsite galimybę atsiskaityti kortele.
Vaistai – net jei atrodo, kad nesirgsite, visada pravartu su savimi turėti vaistų nuo virškinimo sutrikimų, karščiavimo ar galvos skausmo. Oro sąlygų pasikeitimai kartais išbalansuoja organizmą ir pasitaiko lengvi negalavimai.
Patogi avalynė – visi žinome, kaip nuotaiką gali sugadinti nutrintos kojos, tad aukštakulnius atidėkime vakarui, o kelionei autobusu dėvėkime patogią sportinę avalynę.

Ką verta žinoti vykstant autobusu?

Keliaujant autobusu svarbi ne tik avalynė, bet ir patogi apranga. Renkitės patogiais, nesiglamžančiais, nevaržančiais drabužiais, kad patys jaustumėtės laisvai. Nepamirškite, kad autobusuose galioja griežtos taisyklės, negalima rūkyti, vartoti alkoholinių gėrimų. Dažnai turistiniuose autobusuose Europoje negalima valgyti, tam yra sustojimai ir trumpos pertraukėlės, kurių metu galėsite užkąsti.

Kada vykti į kelionę?

Kaip sakoma, nėra to blogo meto, kada išvykti į kelionę, tad ne veltui kelionės autobusu organizuojamos ištisus metus ir tiks kiekvieno skoniui: tiek rudenį, vasarą, pavasarį, o kai kas susigundo pakeliauti ir žiemą. Pasirinkus keliauti pavasarį – kovo, balandžio ar gegužės mėnesiais, pamatysite žydinčią ir gaivią Europą. Birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiai puikiai tiks šilumos ar išpardavimų mėgėjams, o rudeniškas oras rugsėjo, spalio, lapkričio mėnesiais puikiai tiks norintiems pamatyti nostalgiškus, žiemos miegui besiruošiančius Europos miestus. Žiemos kelionės autobusu dažniausiai skirtos slidinėjimo entuziastams.

„Baltic Tours“ organizatoriai gali parengti ir individualias keliones autobusais jūsų draugų grupėms, darbo kompanijai ar jūsų šeimai su vaikais. Tiesiog atiduokite planavimą mūsų ekspertams, o patys mėgaukitės kelione. Dar vienas privalumas keliaujant su mumis – užsakymo paprastumas bei patraukli kaina. Nebūtina pirkti atskirų bilietų ir patiems kurti maršruto, tiesiog kelionę užsisakykite internetu mūsų tinklalapyje. Norintiems sutaupyti verta peržvelgti mūsų paskutinės minutės ir degančių kelionių pasiūlymus.