Neradote pasiūlymų?
Nenusiminkite, geriausi pasiūlymai pasislėpę po kitomis dienomis...

Pažintinės kelionės

Pažintinės kelionės – visiems smalsuoliams!

Pažintinės kelionės kiekvienam keliautojui lyg oras, kuriuo jie kvėpuoja. Tokiose kelionėse pailsima nuo rutinos, įgaunama jėgų naujiems darbams. O svarbiausia, kad susipažįstama su dar neatrastomis kultūromis bei tradicijomis! Kas gali būti geriau negu pasinerti į pažintinę kelionę už itin žemą kainą? Pigūs skrydžių lėktuvu bilietai, degančios nuolaidos, karštos akcijos, specialūs pasiūlymai, patogūs „viskas įskaičiuota“ (angl. all inclusive) pasiūlymai. Visa tai tam, kad jūsų seniai trokštamos atostogos virstų kvapą gniaužiančia realybe! Kelkime sparnus, pasaulis jūsų laukia!

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours“?

Ieškote unikalios pažintinės kelionės? Trokštate keliauti ir pažinti kitų šalių kultūrą, apskriedami pačias įdomiausias lankytinas vietas? „Baltic Tours“ suteiks visą įmanomą informaciją apie pigiausias pažintines keliones ir pateiks geriausius pasiūlymus visiems mylintiems ir tikintiems pažintinių kelionių žavesiu! „Baltic Tours“ komanda griauna mitus apie tai, jog keliauti yra didelė prabanga. Esame kelionių organizavimo ekspertai, organizuojame keliones jau ilgą laiką, bendradarbiaudami su patikimais partneriais „Tez Tour”, „Novaturas”, „Coral Travel”, „Anex Tour”, „Itaka”, „Join UP!”. Todėl mūsų siūlomi ir specialiai jums paruošti karšti paskutinės minutės pasiūlymai ir specialios nuolaidos leis pasirinkti išskirtinai pigią pažintinę kelionę! 

Kodėl pažintinės kelionės?

Atostogos užsienyje plečia akiratį ir leidžia susipažinti su įdomiausiomis lankytinomis vietomis, gražiausiais gamtos kraštovaizdžiais ir draugiškais įvairių kultūrų atstovais, galinčiais papasakoti daugybę istorijų. Juk pažintinėje kelionėje prisisemiama įspūdžių tiek, kad jų užtenka iki kitų išsvajotų atostogų! Pažintinėje kelionėje atsigaus ne tik kūnas, bet ir siela. Šis kelionės tipas yra visiems, kurie nori ne tik atrasti naujus kraštus, bet ir pailsėti nuo namuose besivejančios įtampos. Nieko nelaukite ir leiskitės į išskirtinę kelionę, kuri padės atrasti jėgų naujiems darbams!

Kada važiuoti?

Žiema ar vasara, pavasaris ar ruduo – „Baltic Tours“ visada atsižvelgs į jūsų poreikius ir išrinks tokią kelionę, kurioje jus lepins puikus oras. Oras, po kurio į Lietuvą nė nesinorės grįžti. Norite keliauti į Aziją? Gal jus traukia Japonija ar Vietnamas? Vykite čia pavasarį bei rudenį. Taip nevargins vasaros karščiai bei žiemos šalčiai. O gal domina Tailandas ar Filipinai? Planuokitės kelionę vasario-lapkričio mėnesiais. Tokiu metų laiku nedidelė lietaus tikimybė, todėl lepins šiltas oras, kuris negadins kelionės džiaugsmo. Keliausite po Europą? Vykite pavasarį! Išvengsite turistų grūsčių, o ir oras bus puikus jaukiems pasivaikščiojimams po gražiausias Europos sostines. O gal domina Vakarai? Jei keliausite po JAV, atkreipkite dėmesį, į kurią jos dalį važiuojate. Jei vykstate į rytų pakrantę, gero oro čia galite tikėtis vasarą ir rudenį. Tokiu metu vyrauja šilti orai, maža lietaus tikimybė. Lankysitės vakarų pakrantėje? Čia geras oras būna kone visus metus, tačiau šilčiausi orai jus lydės rugsėjo–spalio mėnesiais bei gegužės–birželio mėnesiais. O gal traukia JAV kaimynė Kanada? Jei norite išvengti šaltuko, nevykite čia žiemą. Visais kitais metų laikais čia būna visai neblogos sąlygos turistauti. Jei čia vykstate slidinėti, tada nėra nieko geriau negu lankytis Kanadoje žiemą. 

Kur važiuoti?

Pigios pažintinės kelionės – mūsų prioritetas, todėl savo klientams siūlome įvairiausias kryptis, kurios nenuvilia nė vieno keliautojo! Siūlome nepaprastą galimybę: stebinančią Turkiją, Bulgariją, Rumuniją ir Čekiją aplankyti pigiau. Čia laikas neprailgs, o įspūdžiai liesis per kraštus! Pigūs skrydžiai, paskutinės minutės akcijos, žemos kainos ir nuolaidos leis savaip atrasti Prancūzijos, Italijos, Ispanijos grožį. Mėgaukitės Gaudi architektūros šedevrais pasakiškoje Barselonoje. Vaikščiokite meniškiausio Paryžiaus rajonėlio – Monmartro – akmenimis grįstais takeliais. Plaukiokite romantiškais kanalais Italijoje, Venecijoje! Pigūs lėktuvo bilietai ir į tolimuosius kraštus (Indija, Tailandas, Vietnamas, Šri Lanka ir Kambodža) svaigins kiekvieną pažintinių kelionių mėgėją! Jau kurį laiką svajojate Pietų Ameriką aplankyti pigiau? Ne bėda! Pigūs skrydžiai – dažnas reiškinys, tad pasiruoškite aprėpti jos didybę! Pigūs lėktuvo bilietai, paskutinės minutės akcijos, nuolaidos, geriausi kelionių pasiūlymai internetu pavers jūsų troškimus realybe! 

Tapkite savo kelionės režisieriais ir sukurkite legendinį atostogų filmą. Jį prisiminus, visada pasidarys gera… Užteks skaityti kelionių atsiliepimus, kurie tik kelia baltą pavydą, geriau nieko nelaukę išpildykite savo atostogų svajones! Papildykite savo kelionių skrynią dar viena nepamirštama kelione, kuri sužadins jumyse atradėją bei nuotykių ieškotoją! Skrydžiai vyksta iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Varšuvos ir Rygos oro uostų. Taip pasieksite ir pažinsite kiekvieną pasaulio kampelį! Kraukitės lagaminus, užsukite pasitarti su „Baltic Tours“ kelionių dizaineriais ir nerkite į nepamirštamus nuotykius!