Kelionės į Tunisą

Individualūs pasiūlymai į Tunisą

Atpalaiduojančios atostogos auksinės dykumos krašte!

Kelionės į Tunisą sulaukia vis daugiau populiarumo bei keliautojų susidomėjo ir visai ne veltui! Žydros Viduržemio jūros pakrantė, gaivinančios bangos ir didelės Sacharos dykumų kopos. Atostogose Tunise sutelpa viskas, nuo saulėtų paplūdimių kurortiniuose miesteliuose, kurių čia pasirinkimas itin platus iki šalies archeologinių  stebuklų. Tai kontrastų ir spalvų kupina šalis, kur kiekvienas keliautojas pasitinkamas draugiškai.  Atostogaudami Tunise pasivaikščiokite vingiuotomis medinų gatvėmis ir apsipirkite rytietiškais prieskonių aromatais viliojančiame tradiciniame turguje, stebėdami gražiausius saulėlydžius, pakrantės restorane pasilepinkite jūros gėrybių vakariene bei stiklinaite mėtų arbatos. Susipažinkite su kulturiniais paminklais, o užsilipę ant aukšto kupranugario leiskitės į aksines dykumas. Atostogaudami Tunise patirsite viską ką turi žavinga arabiška kultūra.  Jei dar nesate atostogavę Tunise, kviečiame keliauti, patirti užburiančius Tuniso kerus ir sužinoti kuo laikas praleistas kurortų rojuje toks ypatingas.

Ką reikia žinoti keliaujant į Tunisą? 

 • Lankomiausių vietų top: Tuniso sostinės senamiestis, kuris traukia arabiška dvasia, Džemo amfiteatras, kuriame galima objektą apžiūrėti ne tik iš lauko, bet ir pasivaikščioti viduje esančiais koridoriais, senovinio miesto griuvėsiai – Duga, Džerbos sala, tai pati didžiausia Tuniso sala ir piečiausia kurortinė vietovė, kurioje galima pasijusti it Karibuose, Dykumų oazės, Kartaginos miestas ir ant Manaro kalno įsikūręs Sidi Bou Saido miestas. 
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 5–7 dienos.
 • Klimatas Tunise: Vasaros labai karštos ir sausos, ypatingai link Sacharos, šiuo metu oro temperatūra pakyla iki 32–35 °C  šilumos, tačiau jūros vėjas kaitrą sušvelnina. Žiemos vėsios ir drėgnos, čia laikosi  10–12 °C laipsnių temperatūra. Atostogas Tunise geriausia planuoti nuo balandžio iki birželio, o išblėsus vasaros kaitrai, galima keliauti nuo rugsėjo iki spalio.
 • Maistas Tunise: Šalies virtuvėje ypač mėgstamas aštrus maistas, todėl jei mėgstate valgyti aštriai būtinai paragaukite Chariso – aštrios pastos. Taip pat norint pajusti arabiškos kultūros prieskonius būtina paragauti Kuskuso, Brikų – aliejuje keptų, kiaušiniu įdarytų pyragėlių, Tadžino bei atsigerti tradicinės arbatos su mėtomis, kedrų riešutais arba migdolais. 
 • Ekskursijos Tunise: Leiskitės į ekskursiją po Sacharos dykumą, kur pasigrožėsite smėlynais jodinėjant ant kupranugarių, ryto saulę pasitiksite šalia Džerido druskos ežero, keliausite džipais į kalnų oazes. Norintiems pamatyti afrikoje gyvenančius gyvūnus siūloma ekskursija į zoologijos parką. Taip pat galėsite Viduržemio jūros pakrantėje pasiplaukioti didžiuliu piratų laivu. 
 • Aktyvus poilsis: Tunise galima ne tik lepintis saulės spinduliais paplūdimiuose, bet ir aktyviai praleisti atostogas. Leiskitės į žygius po dykumą, rekomenduojama keliauti su gidu ir tik tinkamai pasiruošus. Išbandykite žygius per uolėtus Tuniso kalnus, vandens pramogų mėgėjai turėtų išbandyti nardymą Viduržemio jūros gelmėse, kur nardytojus džiugina įvairūs koralai ir margaspalvės žuvytės. 
 • Reikalingi dokumentai: Trumpalaikiam buvimui Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Lietuvos Respublikos piliečiai į Tunisą be vizų gali vykti ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui, keliaujant reikalingas galiojantis pasas.
 • Populiariausi viešbučiai: „Baltic Tours“ poilsinių kelionių ekspertų siūlomi viešbučiai Tunise: Concorde Marco Polo 4*, Mahdia Palace Thalasso 5*, Riviera 4*, Club Thapsus 4*, Shems Holiday Village 4*, Delfino Beach Resort & Spa 4*.
 • Šventės ir festivaliai Tunise: Be valstybės ir religinių švenčių, tokių kaip ramadanas, Tunise vyksta įvairūs festivaliai: žirgų festivalis, kuriame galėsite stebėti grynakraujus arabiškus žirgus ir jų lenktynes. Bene svarbiausias šalies festivalis – Yasmine Hammamet, kurio metu kurorte skamba gyva muzika, vyksta meno parodos bei mitologija apipintas Sirenų festivalis. 
 • Lauktuvės iš Tuniso: nustebinkite artimuosius ir draugus parveždami arabų nacionaliniu turtu laikomą vandens pypkę (kaljaną), keramikinių lėkščių, kvapnių rytietiškų prieskonių, eterinių aliejų, datulių sirupo, sidabro papuošalų bei Fatimos rankos talismaną.

Keliautojai dalinasi:

 • Lankantis mečetėse reikėtų prisidengti pečius ir kelius, tačiau mieste turistų už atviresnių drabužių nešiojimą niekas nesmerkia. 
 • Viešbučių klasifikacija Tunise skiriasi nuo Europos.
 • Eismas Tunise nenuspėjamas, todėl pėstieji turi saugotis, kadangi vairuotojai ne visada praleidžia.
 • Gerkite tik parduotuvėse pirktą vandenį.

Pasiilgote saulės kaitros ir arabišku ritmu pulsuojančių atostogų, o gal žavi lėtas gyvenimo tempas ir mokėjimas džiaugtis gyvenimu? Tuomet Jums laikas keliauti į Tunisą! Kreipkitės į „Baltic Tours“ kelionių ekspertus, kurie suteiks visą naudingą informaciją ir padės susiplanuoti svajonių atostogas! Vykdomi tiesioginiai skrydžiai (užsakomieji reisai) iš Vilniaus.

Specialūs pasiūlymai į Tunisą

Pasiūlymai vos nuo 200 € asmeniui

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Tunisą?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Tunisą?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
Ooops! Užpildykite visus laukus ir bandykite dar kartą.
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika