Pigios kelionės į Lenkiją – pasiruoškite netikėtiems atradimams!

Individualūs kelionių pasiūlymai į Lenkiją

Nebrangus poilsis kaimyninėje Lenkijoje yra lengvai pasiekiamas, jeigu pasinaudosite Baltic Tours degančiais pasiūlymais! Džiaukitės nuostabia Lenkijos gamta ir jaudinančiais istoriniais muziejais! Pigios kelionės į Lenkiją suteiks jausmą, kad esate draugiškame bendra istorija su Lietuva besidalijančiame krašte, tačiau nustebins ir sudomins taip, kad norėsis sugrįžti dar kartą! Skaitykite pigių kelionių variantų aprašymus, gaudykite karštas akcijas, viskas įskaičiuota (angl. all included), paskutinės minutės pasiūlymus žema kaina, keliautojų patarimus ir neabejodami sėskite į lėktuvą ar autobusą Lenkijos link!

Ką reikia žinoti, kai keliaujate į Lenkiją? Nors Lietuvos ir Lenkijos tarpusavio santykiuose yra buvę ir pakilimų, ir nuosmukių, šioje šalyje vietinių tikrai būsite priimti pozityviai. Lenkija yra išties labai didelė šalis tiek pagal plotą, tiek pagal gyventojų skaičių, tad įdomybių ir lankytinų vietų joje tikrai nestinga! Juk šalis yra bene 5 kartus didesnė už Lietuvą ir driekiasi nuo Baltijos jūros iki Tatrų kalnų! Pigios kelionės į Lenkiją tikrai maloniai nustebins ne tik turiningomis atostogomis, bet ir žema poilsio kaina! Atostogos šioje kaimyninėje valstybėje taip pat yra nebrangios ir dėl artimos geografinės padėties į ją nesudėtingai nuvyksite savarankiškai automobiliu ar autobusu. Turistų bene lankomiausi miestai Lenkijoje yra sostinė Varšuva ir istorinė sostinė Krokuva. Šis miestų duetas traukia savo karališkais rūmais, gilia istorija, gražiais senamiesčiais. Lietuviams šios vietos yra dar įdomesnės, nes jose apsistodavo ir yra palaidoti ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovai bei kitos garsios tiek Lietuvai, tiek Lenkijai svarbios istorinės asmenybės. Visoje Lenkijoje yra daug įdomių turistinių objektų, pavyzdžiui, Gdansko regione galima pamatyti didžiausią Europoje viduramžišką plytinę Marienburgo pilį, Elbingo kanalą, ir slėptuvę, vadinamą vilko irštva.

Aktyvus poilsis Lenkijoje Pasirinkus išskirtinai pigią kelionę į Lenkiją nusivilti neteks. Mėgstantiems poilsiauti aktyviai ypač patiks šalies pietuose stūksantys Tatrų kalnai, kuriais ši šalis dalijasi su Slovakija. Dėl ypatingo grožio kraštovaizdžio ir nesudėtingų trasų (specialios įrangos čia daug nereikės) šie kalnai labai mėgstami tarp turistų ir yra populiari žygių ir pasivaikščiojimo vieta. Lenkijos Tatruose skirtingo ilgio ir sudėtingumo pėsčiųjų takais poilsiautojų grupės kursuoja nuolat. Vaikščiojimas po kalnus vertinamas ne tik dėl kerinčių vaizdų, bet ir dėl naudos sveikatai. Ne veltui sakoma, kad kalnai užburia ir nebepaleidžia.

Pigios kelionės į Lenkiją privalumai. Latvija pasižymi panašiu kainų lygiu kaip Lietuva, tačiau daugelis prekių ir paslaugų čia yra tikrai pigesnės. Taigi per atostogas galima ir sutaupyti! Tiesa, Lenkijoje reikės išsikeisti pinigus į zlotus, už 1 eurą jų gausite apie 4,5. Sakoma, kad nepažinus savo krašto, gėda vykti į kitus. Galima perfrazuoti: nepažinus Lenkijos – gėda vykti kažkur toli, nes tiek daug puikių poilsio ir pramogų galimybių galima rasti taip arti! Istorinis bendrumas tikrai padarys įspūdį ir Lietuvos istorijai svarbios vietos praturtins akiratį ir pakeis jūsų požiūrį. Pigios kelionės į Lenkiją – nebrangus ir patikimas pasirinkimas jūsų atostogoms! Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos skatina vykti į Lenkiją ir patirti įspūdžių kupinus nuotykius kartu su artimiausiais žmonėmis. Įsigykite ypač pigius skrydžius ar autobusų bilietus su akcija internetu ir keliaukite! Išvykimo stotelės yra iš Vilniaus ir Kauno. Leiskitės į nepamirštamą pigią kelionę į nuostabią šalį Lenkiją! Bilietai jau laukia jūsų!

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Lenkiją?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika