Kelionės į Vokietiją

Vokietijos kelionių katalogas

Kelionės autobusu į Vokietiją
Pažintinės kelionės autobusu
Kelionė autobusu rugpjūčio mėnesį
Kelionės autobusu i Heidės parką
Kelionės autobusu
Savaitgalio kelionės
Pažintinės kelionės į Vokietiją

Individualūs pasiūlymai į Vokietiją

Kelionės į Vokietiją – kultūrinė įvairovė visiems!

Išskirtinai pigus poilsis Vokietijoje – vienoje iš turtingiausių valstybių ne tik ekonominiu, bet ir kultūriniu bei gamtiniu požiūriu. Ji nė vieno nepaliks abejingo! Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu, nes atostogos Vokietijoje – tai pasakiško grožio istoriniai miesteliai, snieguotos kalnų viršūnės, miškų ir girių tankmės bei milijoniniai miestai. Keliaukite gamtoje su šeima bei vaikais, grožėkitės architektūra su draugų kompanija arba susikurkite sau ir mylimajam romantinę kelionę. Kelionė į Vokietiją – geriausias sprendimas. Juk čia įsikūręs Berlynas – vienas iš moderniausių ir senuoju palikimu alsuojančių Europos miestų! Bavarija, Baden-Viurtembergas, Saksonija – tai vieni iš labiausiai lankomų Vokietijos regionų, ypač dėl žiemos sporto galimybių. Mes, kelionių organizatoriai, siūlome jums puikias ir aktyvias paskutinės minutės ir viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) keliones su nuolaida, skrydžių bilietus su degančiomis akcijomis. Taip pat ruošiame jums geriausius ir pigiausius kelionių pasirinkimus į Vokietiją, kur ką nuveikti ir pamatyti atras visi. Geriausi kelionių dizaineriai su jumis dalijasi naudingais atsiliepimais, patarimais, savo įspūdžiais ir naudingais kelionių aprašymais. Tad rinkitės tiek aktyvų poilsį gamtoje, kalnuose, tiek miestų, jų kultūros pažinimą ir keliaukite!

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Berlyno siena, Brandenburgo vartai Berlyne, Cugšpicė (aukščiausias kalnas Vokietijoje), Hamburgo miestas, Juodasis miškas, Kelno katedra, Königsee ežeras, Muziejų sala Berlyne, Noišvanšteino pilis, Reino upės slėnis, Sanssouci rūmai ir dar daugybė kitų lankytinų vietų.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7–10 dienų.
 • Klimatas Vokietijoje: Vokietijoje vyrauja vidutinių platumų švelnus klimatas. Žiemą daug prisninga tik kalnuose ir sniegas išsilaiko ilgai, todėl šalyje puikiai išvystytas žiemos sporto turizmas. Vasarą vidutinė temperatūra yra apie 16–20 °C.
 • Vokietijoje virtuvė: Vokietijos virtuvė verta atskiros gastronominės kelionės. Patiekalai čia itin sotūs, valgoma daug mėsos. Kopūstai, tiršti padažai, dešra (wurst), bulvių patiekalai, įvairūs troškiniai – nuo patiekalų gausos tiesiog ims suktis galva. Be abejo, Vokietija neatsiejama nuo alaus, juk čia vyksta ir žymus Oktoberfest alaus festivalis! O kur dar įvairūs vyniotiniai, saldžiausi tortai, kremai, sausainiai… Mes jau ruošiame savo skrandžius vokiškai puotai, o jūs? Kainos vietiniuose restoranuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui iki 12 €.
 • Ekskursijos Vokietijoje: Tai yra didžiulė šalis, siūlanti gausybę ekskursijų ir veiklų. Gyvybingi, modernūs miestai traukia dėl savo kultūrinio, naktinio gyvenimo. Vokietija tokia įvairi ir skirtinga, kad sunku net įsivaizduoti, kiek visko čia galima patirti! Žiemą puikios sąlygos žiemos sportui kalnuose, o miestai Kalėdų laikotarpiu virsta tikromis pasakų karalystėmis! Vasarą kalnai taip pat traukia žygių mėgėjus, o uolų ir kalnų papėdėse įsispraudusios istorinės pilys vilioja istorijos ir kultūros aistruolius.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Vokietiją, būtina turėti galiojantį kelionės dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).
 • Sveikata: Privalomų skiepų vykstantiems į Vokietiją nėra. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Baltic Tours kelionės ekspertus.
 • Populiariausi viešbučiai: Bayerischer Hof 5*, Dorint Am Heumarkt Koeln 5*, Excelsior Hotel Ernst 5*, Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten 5*, Hotel Adlon Kempinski Berlin 5*, Hotel Koenigshof Bonn 4*, Hotel Traube Tonbach 5*, Lindner Main Plaza Frankfurt 4*, Residenz Heinz Winkler 5*, Rocco Forte Hotel de Rome 5*, The Charles Hotel Munich 5*, The Regent Berlin 5*, Vier Jahreszeiten Starnberg 4*, Villa Kennedy 5*.
 • Šventės ir festivaliai Vokietijoje: Oktoberfest – žymiausia Vokietijos šventė ir pati didžiausia mugė pasaulyje, vykstanti Bavarijos regione rugsėjo mėnesį. Vokietijoje gausu tiek pasaulinio garso, tiek vietinės reikšmės festivalių. Į Vokietiją dažnai keliaujama vien dėl pasakiškų kalėdinių mugių: karštas vynas, kalėdiniai meduoliai ir tūkstančiai lempučių vilioja turistus iš viso pasaulio.
 • Lauktuvės iš Vokietijos: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams: meduolius, šokoladus, kavą, medžio raižinius, laikrodžius, alaus bokalus, muzikines plokšteles, kalėdines dekoracijas.

Keliautojai dalijasi:

 • Berlyną galite apžiūrėti leisdamiesi į kelionę laivu po vandens kanalus.
 • Mėgstantys knygas turėtų keliauti į Frankfurtą, kur penkias dienas iš eilės vyksta didžiausia literatūros mugė. Dažniausiai ji organizuojama spalio mėnesio viduryje.
 • Hanoverio mieste nuo centrinės traukinių stoties prasideda The Red Thread turistų maršrutas – raudona linija, kuri veda į visas miesto įžymybes.
 • Vokietijoje apsimoka keliauti traukiniais. Pavyzdžiui, čia galite įsigyti vienos dienos bilietą, kuris galioja 5 asmenims, ir su juo galite laisvai keliauti po įvairius Vokietijos miestus.

Kelionė į Vokietiją – įspūdingos ir nepamirštamos atostogos! Pirkite lėktuvų bilietus žema kaina internetu iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Varšuvos ar Rygos oro uostų ir džiaukitės kelionės teikiamais malonumais.

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Vokietiją?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Vokietiją?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
Ooops! Užpildykite visus laukus ir bandykite dar kartą.
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika