Kelionės į Seišelius

Individualūs pasiūlymai į Seišelius

Kelionė į Seišelius romantika ir gražiausi paplūdimiai!

Seišeliai  – salų valstybė Indijos vandenyno pakrantėje. Visą salyną sudaro net 115 salų, nors kai kurios yra negyvenamos, tačiau labai mėgstamos turistų, kadangi į jas galite išplaukti panardyti ar pasivaikščioti po žmogaus mažai paliestas vietas. Seišelių salos gausiai apaugusios egzotiniais atogrąžų miškais, kvapą gniaužia laukinė vanilė, aukštos kokoso palmės, orchidėjos. Salyne gyvena daug retų gyvūnų rūšių, kurių niekur kitur pasaulyje nesutiksite! Mėlynieji balandžiai, medūzos, juodosios papūgos ir šalies vizitine kortele jau tapę gigantiški vėžliai. Turistai dažnai Seišelius vadina tikru rojaus kampeliu romantikos išsiilgusiems keliautojams. Visus metus geras oras, užburiantys paplūdimiai, gražiausi saulėlydžiai, margaspalvis povandeninis pasaulis, egzotiški vaisiai, palmės, jaukūs viešbučiai ir svetingi vietiniai. Savo atostogas praleisti Seišeliuose renkasi ne tik egzotiškų atostogų pasiilgę keliautojai, bet ir jaunavedžiai, romantiškos porelės. Ne veltui ir britų karališkoji pora, princas Williamas su žmona Catherine savo medaus mėnesiui rinkosi Seišelius.

Ką reikia žinoti keliaujant į Seišelius? 

 • Lankomiausių vietų top: Viktorijos miestas – Seišelių sostinė, Vallee de Mai rezervatas, Mahė – didžiausia Seišelių sala viliojanti nuošaliais, balto smėlio paplūdimiais, La Digue sala pasižyminti didžiuliais akmenų rieduliais esančiais pakrantėje, Praslin sala, kurioje gausu vešlios augmenijos bei kitos Siešelių salos, tokios kaip: Fregate sala, Cousine sala bei Šiaurinė sala. 
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7–10 dienų.
 • Klimatas Seišeliuose: Turistų džiaugsmui Seišeliuose vyrauja šilti ir malonūs orai ištisus metus. Vidutinė oro ir vandens temperatūra apie 28°C šilumos, todėl svarbu atsižvelgti kokiu tikslu keliaujate. Jei norite nardyti, geriausia keliauti kovo – gegužės ir rugsėjo – lapkričio mėnesiais,  jei domina žvejyba, tam palankiausi spalio – balandžio mėnesiai, o mėgstantys pasivaikščioti ir užsiimti burlenčių sportu keliaukite gegužės – rugsėjo mėnesiais. Pasiplaukiojimas jūra ar nardymas su vamzdeliu prieinamas visus metus. 
 • Maistas Seišeliuose: Virtuvėje vyrauja įvairūs žuvies patiekalai, gyventojai ypač mėgsta ryžius, dažnai tai būna patiekiama kaip pirmas patiekalas. Desertui renkasi šviežius atogrąžų vaisius, bananus, papajas, mangus ar kokosus. Gamyboje naudojami įvairūs prieskoniai, cinamonas ir vanilė, kurie gaminami pačiuose Seišeliuose. Būtinai paragaukite L pwason ek diri žuvies su ryžiais, troškintų daržovių, moliuskų su pomidorais, Carotte Banana desero pagardinto medumi ir vanile, o atsigaivinimui rinkitės šviežių vaisių sultis ar kokoso pieną.
 • Ekskursijos Seišeliuose: Keliaukite į Aldabra atolą – didžiausią koralinės kilmės salą, kurioje sutiksite milžiniškų vėžlių. Apsilankykite kokosų plantacijoje, kurioje pasigrožėsite coco de mer palmėmis bei gigantiškais jų riešutais. Mahės saloje užsukite į botanikos sodą kur tropinių paukščių čiulbėjimas ir atogrąžų miško aplinka nukels jus į visai kitą pasaulio kraštą ir pasivaikščiokite vanilės plantacijose megaudamiesi švelniu kvapu.
 • Aktyvus poilsis: Išbandykite paviršinį ir giluminį nardymą, atsistokite ant banglentės, pasiplaukiokite baidarėmis, leiskitės į žygį po atogrąžų džiungles ir susipažinkite su vešlia jos augmenija, išplaukite pažvejoti į Indijos vandenyną bei 
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Seišelius, būtina turėti Lietuvos Respublikos pasą. Trumpalaikiam buvimui vizos nereikia, šalyje be vizų gali būti ne ilgiau kaip 90 dienų per 180 dienų laikotarpį.
 • Sveikata: Privalomų skiepų keliaujant į Seišelius nėra. Dėl daugiau informacijos kreipkitės į „Baltic Tours“ egzotinių kelionių ekspertus. 
 • Populiariausi viešbučiai: DoubleTree by Hilton Seychelles Allamanda Resort & Spa 4*, Valmer Resort & Spa 4*, Kempinski Seychelles Resort 5*, Avani Seychelles Barbarons Resort & Spa 4*, Tropical Hideaway 3*.
 • Lauktuvės iš Seišelių: lauktuvių ieškokite Seišelių sostinėje Viktorijoje, čia įsikūrę daugybė prekybos centrų ir didelis turgus. Viena populiariausių dovanų yra kokoso riešutas, tiesa, jį parvežti galėsite turėdami tik specialią licenciją. Parvežkite natūralaus eterinio aliejaus, kokoso riešuto kevalų dirbinių, aksesuarų pagamintų iš juodų perlų, vietinio „Takamaka“ romo, prieskonių ir arbatos.

Keliautojai dalinasi:

 • Norint apsilankyti Anse Georgette paplūdimyje būtina iš anksto užsiregistruoti  specialioje sistemoje, kadangi žmonių srautas yra ribojamas. 
 • Vietiniams skirtos paslaugos pigios, tačiau restoranai, pramogos, įėjimas į nacionalinius parkus gana brangūs.
 • Beveik visoje saloje galima atsiskaityti eurais, tačiau kai kur kursas nėra palankus, todėl pravartu turėti ir vietinės valiutos pinigų.
 • Seišeliuose ribojamas atvykėlių skaičius, todėl niekada nebus per daug turistų. 

Jei svajojate apie atostogas, kuriose pamatyti vaizdai išliks labai ilgam, o visoms fotoaparatu įamžintoms akimirkoms, tikėtina, kad  nuotraukų albume vietos gali ir neužtekti, jums laikas keliauti į Seišelius! Kreipkitės į „Baltic Tours“ egzotinių kelionių ekspertus, kurie suorganizuos saulėtas atostogas rojaus kampelyje! Skrydžiai vykdomi iš Vilniaus oro uosto su persėdimais. 

Specialūs pasiūlymai į Seišelius

Pasiūlymai vos nuo 200 € asmeniui

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Seišelius?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Seišelius?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
Ooops! Užpildykite visus laukus ir bandykite dar kartą.
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika