Kelionės į Kanadą

Kanados kelionių katalogas

Jaunimo kelionės į Kanadą
Pažintinės kelionės į Kanadą
Pažintinės kelionės į Kanadą

Individualūs pasiūlymai į Kanadą

Kelionės į Kanadą – ruoškitės įsimintiniausioms atostogoms! Atostogos Kanadoje – tai nesibaigiančios kalnų viršūnės, uolėtos pakrantės, kvapą gniaužianti laukinė gamta, spindintys ledynai. Kanada yra neįtikėtinai įvairi. Ji stebina tiek dėl savo gamtos lobių, tiek dėl jaudinančių miestų. Visa tai galima išgirsti muzikoje, įžvelgti menuose ir paragauti patiekaluose. Visleris, Leik Luisas, Tofinas, Banfas – vieni iš geriausių Kanados kurortų, žadantys puikias ir aktyvias atostogas Kanadoje! Per viešnagę ir poilsį Kanadoje būkite su šeima ir vaikais, patirkite nuotykius su draugais ar tiesiog leiskite laiką romantiškai dviese. Mėgaukitės kiekviena poilsio kelionės akimirka Kanadoje. Juk tai yra stulbinantis kraštas jūsų atostogoms!

Ką reikia žinoti keliaujant į Kanadą?

 • Lankomiausių vietų top: Bafino sala, Banfo nacionalinis parkas, Kluane nacionalinis parkas (UNESCO), Kvebeko senamiestis (UNESCO), Leik Luisas, Montrealis, Naujosios Škotijos pakrantė, Niagaros kriokliai, Torontas, Vankuveris, Visleris ir dar daugybė kitų vietų.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7–12 dienų.
 • Klimatas Kanadoje: Pietuose ir centrinėje dalyje dominuoja vidutinių platumų klimatas. Toliau į šiaurę – subarktinis ir arktinis. Kanadoje lankytis galima visus metus. Atsižvelgiant į poreikius, žiemos sporto mėgėjai bus itin patenkinti kanadietiška snieguota žiema. O tie, kurie mėgsta išvykas į žaliuojančią gamtą ar malonius pasivaikščiojimus susipažįstant su miestais, čia puikiai jausis vasarą. Ankstyvą pavasarį ir rudenį šalyje dar gana šilta, bet mažėja turistų. Todėl norintys išvengti didesnių turistų srautų gali keliauti šiuo laikotarpiu.
 • Kanados virtuvė: Kanadoje mėgstami mėsos patiekalai, vertinama žvėriena. Šalyje labai mėgstamas klevų sirupas, kuris naudojamas ne tik blynams, bet ir kumpiui gardinti. Tradiciniai patiekalai: Tourtière mėsos pyragas, sviestinės tešlos pyragėliai, Oka sūris, lašišos filė, pyragas Pâté chinois. Išskirtinis kanadietiškas rugių viskis. Kainos vietiniuose restoranuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui iki 13 € (apie 19 Kanados dolerių).
 • Ekskursijos Kanadoje: Kanados miestai pasitiks turtingu kultūriniu gyvenimu, įvairios muzikos scena. Net neįtartumėte, kada Kanadoje yra puikūs paplūdimiai. Tad vasarą čia laukia ne tik laukinė gamta, bet ir saulės vonios puikiuose paplūdimiuose prie vandenyno. Per kelionę į Kanadą aktyvios veiklos tikrai nepritrūks! Kanada – slidinėjimo rojus. Tad ruoškite slides ir išbandykite gausybę puikiausių Kanados slidinėjimo trasų. Visais metų laikais viešėdami šioje šalyje mėgaukitės stulbinančia gamtos didybe, laipiokite po kalnus, grožėkitės kalnų ežerais ir upėmis. Susipažinkite su šiaurėje gyvenančių žmonių kasdienybe.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Kanadą, būtina turėti galiojantį pasą.
 • Sveikata: Privalomų skiepų vykstantiems į Kanadą nėra. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Baltic Tours kelionės ekspertus.
 • Populiariausi viešbučiai: Bisha Hotel Toronto 5*, Fairmont Chateau Whistler 4*, Fairmont Jasper Park Lodge 4*, Fairmont Le Chateau Frontenac 4*, Fairmont Royal York 4*, Fairmont The Queen Elizabeth 4*, Hyatt Regency Calgary 4*, La Westin Montreal 4*, Shangri-La Hotel Toronto 5*, Sheraton On the Falls Hotel 4*, The Georgian Court Hotel 4*, The Ritz-Carlton Toronto 5*, The Westin Prince Hotel Toronto 4*.
 • Šventės ir festivaliai Kanadoje: Vienas iš žymiausių Kanados festivalių – tarptautinis Toronto kino festivalis. Jis vyksta kiekvieną rugsėjį ir pritraukia ne tik minias, bet ir garsenybes iš viso pasaulio. Kanadoje gyvenantys žmonės tikrai moka džiaugtis žiema. Todėl yra ir nemažai festivalių šalčiausiais mėnesiais. Vienas iš jų – Winterlude festivalis Otavoje, vykstantis vasario mėnesį. Per jį rengiami dailiojo čiuožimo pasirodymai, statomos įspūdingos ledo skulptūros, rengiami koncertai ir gausybė kitų pramogų. Birželio–liepos mėnesiais vyksta Montrealio džiazo festivalis, siūlantis daugiau negu 500 koncertų. Iš jų net trys ketvirtadaliai būna visiškai nemokami ir prienami kiekvienam muzikos mylėtojui. Kanadoje nuolat vyksta tiek gamtos, sporto šventės, tiek įvairiausi muzikos, menų, kultūros festivaliai. Taigi šalis visus metus keliautojus pasitinka siūlydama skirtingas pramogas.
 • Lauktuvės iš Kanados: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams: klevų sirupą ir kitus klevų produktus, Australijos aborigenų tradicinius rankdarbius (sapnų gaudykles, mokasinus), odos gaminius, sporto atributiką, vilnonius mezginius, žaislinius briedžius / baltuosius lokius.

Keliautojai dalijasi:

 • Nepamirškite, kad atstumai šalyje yra labai dideli, todėl efektyviausias būdas keliauti yra lėktuvu.
 • Keliavimas traukiniu yra patogus ir gana brangus, bet juk juo keliaujant išvysite uolėtus kalnus, gamtos panoramas.
 • Kanada garsėja dėl kokybiškų ir ilgaamžiškų prekių, todėl čia galite rasti kokybiškus sporto drabužius.
 • Kanadoje gyvena ypač draugiški ir tolerantiški žmonės. Todėl nebijokite jų klausti patarimų ir bendrauti. Taip jūsų kelionė bus dar įdomesnė!

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Kanadą?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika
Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
Ooops! Užpildykite visus laukus ir bandykite dar kartą.
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika