Slapukų politika

Informacija apie duomenų valdytoją

UAB „Baltic Tours Group“ (toliau tekste, Bendrovė) yra joje tvarkomų asmens duomenų valdytoja, kuri užtikrina, kad asmens duomenys Bendrovėje būtų tvarkomi laikantis duomenų valdytojams taikomų asmens duomenų apsaugos reikalavimų.

Informacija apie Bendrovę: UAB „Baltic Tours Group“, Lietuvos Respublikos juridinis asmuo, juridinio asmens kodas 111518422, registruotos buveinės adresas Vašingtono a. 1-66, LT-01108, Vilnius, Lietuvos Respublika, interneto svetainės adresas www.baltictours.ltwww.skrendu.ltwww.lektuvubilietai.ltwww.aero.lv, el. paštas  info@baltictours.lt, tel. +370 5 266 1616.

Kas yra slapukai, kaip jie veikia ir kaip juos pašalinti iš savo įrenginio? 

Slapukai (angl. cookies) – tai tekstinė informacija, kurią tinklapis persiunčia į interneto naršyklės slapukų failą esantį lankytojo/naudotojo kompiuterio kietajame diske. 

Jums pirmą kartą apsilankius mūsų interneto svetainėje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui atskirti nuo kitų kompiuterių, jie užtikrina patogesnį interneto svetainės naudojimą, o mums leidžia tobulinti interneto svetainę. Tai įprasta naršymo interneto svetainėse praktika, palengvinanti naršymą Jūsų jau lankytoje interneto svetainėje ir supaprastinanti prieigą prie skelbiamos informacijos. 

Apsilankius mūsų interneto svetainėje, Jūsų įrenginyje yra įdiegiami tik būtinieji slapukai. Kiti slapukai gali būti įdiegti tik Jūsų sutikimu, juos pasirinkus slapukų skydelyje. 

Slapukų naudojimo metu surinktų duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra Jūsų sutikimas. Savo sutikimą naudoti slapukus, galite atšaukti/pakeisti paspausdami mažą piktogramą apatiniame kairiajame interneto svetainės kampe arba pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei naudojate ne vieną naršyklę, turi slapukus pašalinti iš jų visų. 

Slapukų tipai:

  • Būtinieji slapukai – tai slapukai būtini tam, kad galėtumėte naršyti interneto svetainę ir naudotis jos funkcijomis (pavyzdžiui, prieiga prie saugių interneto svetainės sričių);
  • Statistiniai/veikimą gerinantys slapukai – tai slapukai naudojami analizuojant interneto svetainės lankomumo statistiką. Surinkta informacija yra bendrinė ir nėra individualizuota;
  • Funkciniai slapukai – tai slapukai,   kurie įrašo informaciją apie Jūsų pasirinkimus ir leidžia pritaikyti interneto svetainės naudojimą pagal Jūsų poreikius.
  • Rinkodaros/reklaminiai slapukai – tai slapukai, kuriais fiksuojami apsilankymai interneto svetainėje, jos puslapiuose ir nuorodose. Naudojant rinkodaros/reklaminius slapukus surinkta informacija padeda Jums pateikti jį labiausiai dominančią reklamą.  

Mūsų interneto svetainėje taip pat gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad mes nesame atsakingi už tokių interneto svetainių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei paspaudę nuorodą iš mūsų interneto svetainės pateksite į kitas interneto svetaines, turėtumėte atskirai pasidomėti jų Privatumo politika.

Kiek laiko laikomi slapukai?

Slapuko laikymo jūsų įrenginiuose ir naršyklėse trukmė skiriasi. Slapuko naudojimo trukmė apskaičiuojama pagal jūsų paskutinį apsilankymą interneto svetainėje. Kai baigiasi slapuko veikimo laikas, jis automatiškai pašalinamas. Visi mūsų slapukų naudojimo laikotarpiai nurodyti prie slapukų aprašymų.

Kaip galima pašalinti slapukus?

Lengva pašalinti slapukus, kuriuos priėmėte anksčiau. Šalinimo procedūra priklauso nuo naršyklės („Chrome“, „Firefox“, „Safari“ ir kt.) ir naudojamo įrenginio (išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio, asmeninio kompiuterio, „Mac“). Paprastai ji būna nuostatų lauke „Sauga ir privatumas“, tačiau kiekvienoje naršyklėje gali skirtis. Nurodykite, kurį įrenginį / naršyklę naudojate (spustelėkite atitinkamą nuorodą):

Daugiau informacijos apie tai, kaip pašalinti slapukus iš įrenginio, galite rasti interneto svetainėje www.allaboutcookies.org. Naudojamų slapukų pašalinimas gali turėti įtakos mūsų interneto svetainės veikimui ir/ar kai kuriems jos funkcionalumams.

Turite klausimų?

Jei turite pastabų ar klausimų maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@baltictours.lt arba tel. +370 5 266 1616. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite Privatumo politikoje.  

Atnaujinta 2023-05-30