Neradote pasiūlymų?
Nenusiminkite, geriausi pasiūlymai pasislėpę po kitomis dienomis...

Poilsinės kelionės

Poilsinės kelionės

Jūsų mintis vis dažniau užvaldo svajonės apie saulėtą paplūdimį ir žydrą jūrą? Šiltas vanduo, iš kurio nesinori išlipti, pėdas kutenantis baltas smėlis ir plaukus kedenantis vėjelis… Gana svajoti! Užtenka degti pavydu ir klausytis dar vienos istorijos, kurią kiti parsivežė iš poilsinės kelionės po šiltus ir egzotiškus kraštus. Ištrūkite iš nuobodžios kasdienybės gniaužtų ir atsipūskite saulėtame paplūdimyje. Išsirinkite poilsinę kelionę, džiaukitės atostogomis ir poilsiu be rūpesčių. Į lagaminą nepamirškite įsidėti mėgstamiausio maudymosi kostiumėlio ir kremo nuo saulės, ženkite pro duris į amžiną vasarą geriausiuose kurortuose, kuriuos jums padės atrasti „Baltic Tours“.

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours“?

„Baltic Tours“ komanda kartu su ilgamečiais ir patikimais partneriais „Tez Tour”, „Novaturas”, „Coral Travel”, „Anex Tour”, „Itaka”, „Join UP!” pasiruošę padėti visiems trokštantiems nerti į nerūpestingą atostogų laiką. Geriausi poilsinių kelionių pasiūlymai palankiausia kaina, degančios akcijos, karštos nuolaidos ir „viskas įskaičiuota“ (angl. all inclusive) kelionės tipas į šiltus kraštus jūsų tobulam poilsiui jau laukia „Baltic Tours“ svetainėje. Patyrę kelionių ekspertai atsakys į visus klausimus, patars ir padės tinkamai paruošti visus reikalingus dokumentus, tad jūs galėsite galvoti tik apie malonų pasiruošimą ir laukiančią poilsinę kelionę. „Baltic Tours“ svetainėje rasite ne tik puikių kelionės pasiūlymų, bet ir keliautojų istorijų, įspūdžių bei atsiliepimų, kurie bus naudingi, renkantis jums tinkamiausią kelionės idėją. Ar pasiruošę naujiems atradimams?

Kodėl poilsinės kelionės?

Poilsinė kelionė – tai puiki proga atsipalaiduoti, niekur neskubėti ir leisti, kad viskas būtų padaryta už jus. Darykite tik tai, ką norite, pamirškite pareigas, kasdienybę ir įsukusią rutiną. Mėgaukitės naujais kulinariniais atradimais, grožėkitės nepakartojamais vaizdais, ilsėkitės nuostabaus grožio pakrantėje ir skirkite laiko sau. Poilsinės kelionės metu atgaukite jėgas, pasisemkite įkvėpimo, papildykite džiaugsmo atsargas. Leiskitės į poilsinę kelionę, norėdami pasitikti gražiausias metų šventes netradicinėje aplinkoje. O atostogos dar malonesnės taps žinant, kad poilsinę kelionę į rojaus kampelį pagavote už žemą kainą.

Kada važiuoti?

Poilsinės kelionės puikios tuo, jog leistis į jas galite bet kuriuo metų laiku. Nerizikuokite ilgai lauktų atostogų praleisti, merkiant lietui, patirkite tikrą pietietišką vasarą. Nuo gegužės iki rugsėjo daugelyje kurortų galite mėgautis maudynėmis, saulėtais orais bei atpalaiduojančiu poilsiu prie jūros. Pabėkite nuo žiemos šalčio ir tamsos ten, kur žiemos nebūna, o temperatūra niekada nenukrenta žemiau nei 0°C!  Jei vis dar dvejojate, kreipkitės į „Baltic Tours“ kelionių ekspertus, kurie jums padės išsirinkti pačią tinkamiausią poilsinę kelionę jūsų nepamirštamoms atostogoms.

Kur važiuoti?

Tobulas poilsis rojaus kampelyje, pasirinkus „Baltic Tours“ siūlomą poilsinę kelionę – ranka pasiekiamas. Pasirinkimo, kur keliauti ir mėgautis poilsiu, tikrai netrūksta: saulėtoji Portugalija, atostogų rojumi ne kartą pripažinta Ispanija, romantiškoji Italija, Graikijos salos, nuostabusis Kipras, gražioji Malta, magiškasis Egiptas, svetingoji Turkija, Bulgarijos kurortai. Vien besirenkant, kur keliauti, užplūsta pozityvios emocijos ir malonus laukimas. Galbūt norisi daugiau egzotikos? Keliaukite į Maroką, Jungtinius Arabų Emyratus arba dar toliau. Palikite rūpesčius užmarštyje ir leiskitės į nuostabią ir malonių įspūdžių pilną poilsinę kelionę.

Gana dvejoti ir atidėlioti. Jūs nusipelnėte puikaus ir kokybiško poilsio, o tam jums į pagalbą skuba ilgametę patirtį sukaupę ir savo darbą išmanantys kelionių ekspertai. Geriausius kurortus savo tobuloms atostogoms pasieksite patogiais skrydžiais iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos ir Varšuvos oro uostų. Išsirinkite bet kurią iš „Baltic Tours“ siūlomų poilsinių kelionių ir ramiai ruoškitės nepamirštamai kelionei. Atostogos prasideda jau dabar!