Kelionės į Čekiją

Čekijos kelionių katalogas

Kelionės autobusu į Čekiją
Kelionė autobusu rugpjūčio mėnesį
Kelionės autobusu
Pažintinės kelionės į Čekiją

Individualūs pasiūlymai į Čekiją

Kelionės į Čekiją – puikios atostogos gamtos ir miestų grožiu besipuikuojančioje šalyje! Poilsis Čekijoje, Vidurio Europos valstybėje, su turtinga istorija ir nuostabaus grožio gamta, nepaliks abejingo nei vieno. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu, nes atostogos Čekijoje padovanos puikias akimirkas ir nukels į senosios Europos kultūros lobynų laikus, nes apie karalių viešpatavimo prabangą čia dar vis liudija įstabaus grožio Prahos miestas. Tačiau Čekija pasitiks ne tik kultūros ir istorijos mėgėjus. Čia plytintys kalnai, uolėti tarpekliai, sraunios upės ir ežerai garantuoja puikų aktyvų poilsį gamtoje. O kur dar terminiai baseinai ir SPA malonumai, kuriais galima lepintis ištisus metus. Karlovi Varai, Marianske Laznes, Spindleruv Mlyn, Pec pod Snežkou, Kouty nad Desnou – vieni žymiausių Čekijos slidinėjimo ir SPA kurortų. Laukia puikios ir aktyvios atostogos Austrijoje! Kelionė į Čekiją – nepamirštamos atostogos! Šalis puikiai tinka bet kokiems keliautojų poreikiams – nuo žiemos sporto kalnuose iki kultūrinio ir istorinio pažinimo didžiausiuose šalies miestuose. Viešnagė ir poilsis Čekijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Čekija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Čekiją – nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Ką reikia žinoti keliaujant į Čekiją?

  • Lankomiausių vietų top 10: Karolio tiltas Prahoje, Karlšteino pilis, Adršpadų nacionalinis parkas, Česke Budejovice miestas, Česky Krumlov senamiestis, Kutna Hora gotikinis miestas, Olomouc romėnų miestas su Šv. Trejybės kolona, Karlovy Vary mineralinių vandenų kurortas, Brno miestas su Špilberko pilimi, renesanso miestelis Telčas.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
  • Klimatas Čekijoje: Čekijoje vyrauja švelnus žemyninis klimatas. Žiemos čia šaltos, iškrenta daug sniego, o vasaros švelnios, šiltos. Kalnuose sniegas išsilaiko apie pusmetį, todėl slidinėjimo sezonas čia trunka ilgai, tačiau vasaromis temperatūra gali pakilti ir virš 30 °C, todėl sąlygos aktyviam laisvalaikiui gamtoje čia tinkamos ištisus metus priklausomai nuo pomėgių.
  • Maistas Čekijoje: Čekijos gastronomijai daugiausia įtakos turėjo Vengrijos, Vokietijos, Austrijos virtuvės, tačiau tradiciniai patiekalai daugiausia formavosi kaimų vietovėse, todėl yra unikalūs, išskirtiniai. Vienas mėgstamiausių patiekalų Čekijoje – kiauliena su virtinukais ir raugintais kopūstais. Taip pat paragaukite keptos nugarinės, guliašo, keptos žasies ar kepto sūrio. Čekai yra ir saldėsių mėgėjai, tad paragaukite burnoje tirpstančių lietinių ar virtinių su vaisiai. Na ir žinoma, kaip Čekija be alaus! Galėsite išmėginti gausybę rūšių, nes būtent alus dažnai įvadyjamas kaip nacionalinis šalies gėrimas. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 5€ (apie 135 Čekijos kronos).
  • Ekskursijos Čekijoje: veiklos tikrai nepritrūks! Visų pirma Čekijoje gerai išplėtota aktyvaus laisvalaikio infrastruktūra, su slidinėjimo, žygių trasomis, plaukimu upėmis plaustais. Bet kuriuo metų laiku viešėdami šioje šalyje mėgaukitės karštųjų versmių teikiamais malonumais, laipiokite po klanus, grožėkitės kalnų ežerais ir upeliais bei aplankykite vietinius kaimus su senomis tradicijomis. Čekijoje gausu pilių ir rūmų, kurias galima aplankyti ne tik Prahoje ir kituose didžiuosiuose miestuose, bet ir kaimo vietovėse.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Čekiją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Šventės ir festivaliai Čekijoje: balandžio 30 d. švenčiama Valpurgijos naktis – tikra raganų puota! Gegužės viduryje vyksta Prahoje vyksta Čekijos alaus festivalis. Tai puiki proga išbandyti gausybę skirtingų alaus rūšių kartu su tradiciniais patiekalais. Vienas žymiausių šalyje – tarptautinis muzikos festivalis Prahos pavasaris, vykstantis nuo gegužės pradžios iki birželio, pritraukiantis gausybę žmonių ne tik iš Europos, bet ir iš viso pasaulio.
  • Lauktuvės iš Čekijos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – Bohemia krištolo stiklas, Karlovy Vary porceliano dirbiniai, Pilsen Urquell alus, Bohemijos vynas, tradiciniai liaudies dirbiniai, juvelyriniai dirbiniai.

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Čekiją?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Čekiją?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
Ooops! Užpildykite visus laukus ir bandykite dar kartą.
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika