Kelionės į Japoniją
Japonijos kelionių katalogas
Individualūs pasiūlymai į Japoniją
Kur teka saulė ir šoka sušiai – kelionė į Japoniją Poilsis Japonijoje – atostogos tekančios saulės šalyje, kur susipina tūkstančius metų saugotos tradicijos ir pasaulį stebinančios naujosios technologijos. Paviešėję šioje šalyje, nenorėsite jos palikti, nes sužavės jos tvarka ir atidumas, architektūra bei daugybė kitų niuansų. Japonija yra išsidėsčiusi keturiose pagrindinėse salose, o suskaičiavus visas smulkias – beveik 7 000! Šioje šalyje suteikia galimybę kiekvieną kelionės akimirką atrasti naujus įspūdžius. Atostogos Japonijoje – tai atradimų kupina kelionė per istoriją, modernią šių laikų kasdienybę ir ateitį. Japonija yra labai svetinga ir geranoriška. Čia galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis atostogomis. Nesvarbu, su kuo keliaujate, Japonijoje puikiai jausitės su šeima ir su vaikais, smagiai leisite laiką su draugais ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Pigūs skrydžiai į Japoniją – tai kelionių agentūros „Baltic Tours“ ir partnerių nuopelnas. Nepraleiskite progos ir rinkitės atostogas Japonijoje už žemą kainą!
Ką reikia žinoti keliaujant į Japoniją?
- Lankomiausių vietų top: Hirošimos taikos memorialas, Kiyomizudera budistų šventykla, Osakos pilis, Himeji pilis, Todaiji šventykla. Visame pasaulyje žymūs Imperatoriškieji rūmai, Tokijo dangaus medis, Tsukiji žuvų turgus Tokijuje, Asakusa – senosios Tokijo atmosferos rajonas. Ieškantys pramogų ir pirkinių turėtų aplankyti Harajuku ir Minami rajonus, Jigokudani beždžionių parką. Kioto Kiyomizu-dera šventykla – viena iš gražiausių Japonijos šventyklų, kurioje atsiveria nuostabus vaizdas į Fudžio kalną. Viena iš lankomiausių vietų Japonijoje – Kinkakuji šventykla, padengta plonu aukso sluoksniu.
- Rekomenduojama kelionės trukmė 10–14 dienų.
- Klimatas Japonijoje. Japonijoje dominuoja vidutinių platumų klimatas. Šalyje yra visi keturi sezonai, iš kurių bene gražiausias – pavasaris, kovo–balandžio mėnesiai. Birželio mėnesį prasideda lietingasis sezonas, o liepą–rugpjūtį šalyje labai karšta ir drėgna. Ruduo taip pat labai gražus ir tinkamas metas svečiuotis.
- Japonijos virtuvė. Japonija nėra vien sušiai. Čia gausu patiekalų iš jautienos, vištienos ar žuvies. Japoniškas maistas ne tik skanus, bet ir sveikas. Vienas iš mėgstamiausių patiekalų yra tempura. Ji gali būti pagaminta iš žuvies, mėsos ar net iš vaisių! Ramenai – ryžių makaronų sriuba su japoniškomis daržovėmis, mėsa ar jūros gėrybėmis. Yakitori – vištienos iešmelis su daržovėmis, keptas ant specialių anglių. Tonkatsu – plonas kiaulienos gabaliukas, apvoliotas panko džiūvėsėliuose ir iškeptas aliejuje.
- Ekskursijos Japonijoje. Japonijoje daug budistinių ir šintoistinių šventyklų. Tokijuje dauguma jų yra nemokamos, o Kiote dažniausiai teks susimokėti už įėjimą. Rekomenduojame ekskursijas užsisakyti iš anksto, pavyzdžiui, internetu, nes atvykę galite nerasti laisvų vietų. Nepraleiskite progos įsigyti išmaniausių technologijų. Jas galite rasti Tokijo rajone Akihabara, kuriame yra daugiausiai šalyje įvairių elektronikos parduotuvių.
- Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Japoniją, būtina turėti dar bent 6 mėn. po kelionės pabaigos galiojantį asmens pasą.
- Sveikata. Vykstantiems į Japoniją privalomų skiepų nėra.
- Populiariausi viešbučiai: APA Hotel Asakusa Kuramae 3*, Capsule Hotel Anshin Oyado Shinjuku 1*, Grand Prince Hotel Takanawa 4*, Hotel Gracery Shinjuku 4*, Hotel Princess Garden 3*, Keio Plaza Hotel Tokyo 5*, ONE@Tokyo 3*, Shibuya Granbell Hotel 3*, Shinjuku Granbell Hotel 4*, The Strings by InterContinental 5*.
- Šventės ir festivaliai Japonijoje. Festivaliai Japonijoje yra spalvingi ir muzikalūs. Vienas iš populiariausių festivalių Hanami – pavasario pasveikinimas arba Sakurų žydėjimo šventė. Tai – metas, kai Japonija pasipuošia „rožiniu kilimu“ ir tiesiog neįmanoma nesustoti pasigrožėti. Dar viena labai didelė šventė – Shōgatsu arba tiesiog Naujieji metai. Per šią didžiausią metų šventę lankomos šventyklos, o namuose skanaujami ryžių pyragaičiai omochi. Kad ateitis būtų šviesesnė, žmonės traukia omikuji lapelius, išpranašaujančius, kokie bus nauji metai. Laimės ieškantys perka omamori pakabukus, nešančius laimę. Per Naujuosius šventyklose sudėtinga apsilankyti, nes jos būna pilnut pilnutėlės.
- Lauktuvės iš Japonijos. Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams: omochi, žaliosios arbatos saldainius, laimės pakabuką omamori (juos dažniausiai parduoda prie šventyklų), vėduoklę, pagamintą iš tradicinio rankų darbo popieriaus (washi), japonišką veido rankšluostį – nustebsite, koks didelis pastarųjų pasirinkimas!
Keliautojai dalijasi:
- Eismas Japonijoje vyksta kairiąja kelio puse.
- Japonijoje nereikia palikti arbatpinigių.
- Prieš eidami į persirengimo kabiną, nusiaukite batus.
- Turėkite su savimi grynųjų, nes kelionėse ne visada lengva rasti bankomatą.
Neradote pasiūlymo? Užklauskite!
Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę
Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.
Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Japoniją?
Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.
Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmieji!