Kelionės į Švediją

Švedijos kelionių katalogas

Pigios kelionės į Švediją – atostogos gamtos apsuptyje
Pažintinės kelionės į Švediją
Savaitgalio kelionės į Švediją

Individualūs pasiūlymai į Švediją

Kelionės į Švediją – gryno oro, stulbinančios gamtos, nuotykių ir išskirtinių pojūčių kupinos atostogos Skandinavijoje! Poilsis Švedijoje, šalyje su tūkstančiais salų, atims žadą net visko mačiusiems. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu, nes atostogos Švedijoje - tai apšerkšniję laukai, jaukūs pajūrio kotedžai, žmonių nepaliesti miškai, uolėtos salos, elnių augintojai ir vikingų tradicijos. O kur dar nesibaigiančios žiemos linksmybės kalnuose, magiškos ir mistiškos auroros, ar Veneciją primenantys miestai, išraižyti kanalų, sujungtų tiltais. Simrishamn, Ystad, Bastad – vieni žymiausių pajūrio kurortų, o Are, Salen, Branas – tai tik keli iš daugelio Švedijos slidinėjimo kurortų puikioms žiemos atostogoms Švedijoje! Kelionė į Švediją – įspūdingos ir nepamirštamos atostogos! Šioje šalyje ką nuveikti ir pamatyti atras ne tik gamtos ir aktyvaus poilsio mėgėjai, bet ir miestų, kultūros, architektūros gerbėjai, kuriuos čia pasitiks skandinaviško dizaino funkcionalumas ir elegancija, spalvingi Stokholmo namai, karališki rūmai ir gausybė muziejų. Kelionė ir poilsis Švedijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. 

Ką reikia žinoti keliaujant į Švediją?

  • Lankomiausių vietų top: Drottningholm rūmai (UNESCO), Vasa muziejus, Kalmaro karalių pilis, Senoji Upsala, Skansen miestelis-muziejus, Geteborgo miestas, Gotlando sala ir Visby (UNESCO), Malmės miestas, Elando sala, Ledo viešbutis, Stokholmo įžymybės ir dar daugybė vietų.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
  • Klimatas Švedijoje: Švedijoje vyrauja vidutinių platumų klimatas. Žiemos būna šaltos, iškrenta daug sniego, o vidutinė sausio mėnesio temperatūra yra nuo –14 iki 0°C. Sniegas viršukalnėse išsilaiko ištisus metus, o slidinėti gerą žiemą galima net 7 mėnesius. Vasaros Švedijoje – vėsios, vėjuotos, tačiau būną ir itin šiltų, net karštų dienų. Vidutinė liepos mėnesio temperatūra yra nuo 10 iki 17°C. Vasarą taip pat šviesu beveik ištisą parą, o žiemą tamsiame danguje galima išvysti magiškas šiaurės pašvaistes...
  • Maistas Švedijoje: Švedijos virtuvės tradicijos turi daug bendro su bažnytinėmis šventėmis, yra paprastos. Virtuvės pagrindą sudaro žuvis ir mėsa, o patiekalai gardinami įvairiomis uogomis, grybais, bulvėmis. Nacionaliniai Švedijos patiekalai - rūkyta lašiša su krapais, grybų sriuba-piurė Svampsoppa, bulviniai kukuliai su kiauliena, bulvinis apkepas, medaus pyragas, švediškas keksas Kladdkaka. Švediškas stalas yra sena šalies tradicija, o etiketas reikalauja paragauti visų visų valgių, tad ruoškitės tikrai puotai! Iš alkoholinių gėrimų mėgstamas stiprus alus, bulvių arba kviečių degtinė Akvavit, grogas. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 14 € (apie 128 Švedijos kronos).
  • Ekskursijos Švedijoje: ekskursijų ir veiklų Švedijoje tikrai niekad nepritrūks! Žiemą čia puikios sąlygos žiemos sportui kalnuose, kur taip pat galima išbandyti sniegomobilius bei pasivažinėjimą šunimis kinkytomis rogėmis. Vasarą Švedijoje taip pat gausu veiklos – žygiai kalnais ar miškais, laukinės gamtos stebėjimas, plaukimas tradiciniais laivais aplink salas ir miestų kanalus, uogavimas, jaudinanti žvejyba ir kitos veiklos gamtoje tikrai suteiks pasakišką poilsį. Turėdami daugiau laiko būtinai nuvykite į šalies šiaurę ir susipažinkite su vietinių gyventojų samių gyvenimų, jų auginamais elniais, paragaukite išskirtinių šių gyventojų patiekalų. O kur dar skandinaviškos elegancijos kupini miestai, jų kultūrinis gyvenimas! Švedija tokia įvairi, kad puikios atostogos garantuotos net patiems išrankiausiems.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Švediją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Šventės ir festivaliai Švedijoje: Švedija išskirtinė tuo, kad beveik visos jos šventės yra atkeliavusios iš bažnyčios. Naktį iš balandžio 30 į gegužės 1d švenčiama Valpurgijos naktis, kurios metu chorai dainuoja tradicines dainas, uždegami didžiuliai laužai ir švenčiamas atėjęs pavasaris. Vasaros saulėgrįžą – viena didžiausių švenčių Švedijoje. Šeimos ir draugai ištrūksta iš miestų į kaimus salose, valgo tradicinius patiekalus, žaidžia žaidimus, pina vainikus. Šventė trunka visą naktį nes vasarą saulė čia beveik nenusileidžia. Švedijoje taip pat vyksta muzikos, šokių, menų festivaliai, vyksta koncertai, parodos ir kitos vietinės bei tarptautinės šventės.
  • Lauktuvės iš Švedijos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – vilnoniai megztiniai, kojinės, pirštinės, stiklo dirbiniai, Aquavit gėrimas, mediniai Dala arkliukai, pypkės, karameliniai saldainiai.

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Švediją?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Švediją?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
Ooops! Užpildykite visus laukus ir bandykite dar kartą.
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika