Neradote pasiūlymų?
Nenusiminkite, geriausi pasiūlymai pasislėpę po kitomis dienomis...

Trumpos kelionės

Užimtiems nuotykių ieškotojams – trumpos kelionės!

Tikriausiai nėra žmogaus, kuris nėra sau pasakęs: „Viskas – reikia bent akimirkai nuo visko atitrūkti.“ Jei esate bent kartą taip pagalvoję, tada „Baltic Tours“ paruoštos pigios trumposios kelionės yra kaip tik jums! Atsiliepimai internete apie tokias keliones yra patys geriausi, todėl tikrai neprašausite pro šalį, pasirinkę trumpąsias atostogas! Gurmaniška Italija, saulėtas Kipras, kalnuota Islandija, egzotiška Turkija, romantiška Prancūzija – ir tai tik kelios „Baltic Tours“ jums siūlomos kryptys išsvajotoms trumpoms atostogoms! Užteks savaitgalius leisti ant sofos – trumpam atitrūkite nuo rutinos ir susipažinkite su nauja šalimi bei jos kultūra už itin žemą kainą!

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours“?

Trumposios atostogos patrauklios visiems trokštantiems keliauti, ypač norintiems taupyti laiką ir pinigus. Su „Baltic Tours“ tai yra įmanoma! Esame kelionių organizavimo ekspertai, organizuojame keliones jau ilgą laiką, bendradarbiaudami su patikimais partneriais „Tez Tour”, „Novaturas”, „Coral Travel”, „Anex Tour”, „Itaka”, „Join UP!”. Todėl mūsų siūlomi ir specialiai jums paruošti karšti paskutinės minutės pasiūlymai, degančios nuolaidos bei akcijos padės pasirinkti išskirtinai pigų trumpos kelionės variantą į populiariausius miestus. Keliaukite išsirinkę kelionės paketus su „viskas įskaičiuota“ (angl. all inclusive), kurie leis mėgautis nerūpestingu poilsiu, kol jūs pradėsite pažintį su nauja kultūra! Ateikite pasitarti į „Baltic Tours“ ir mes pasirūpinsime jūsų nepamirštamomis trumpomis atostogomis!

Kodėl verta rinktis trumpąsias keliones? 

Dažnam keliauti trukdo laiko trūkumas. Juk nėra kada susiplanuoti atostogų, o ką jau kalbėti apie pačią išvyką. Tačiau net ir užimčiausiems žmonėms „Baltic Tours“ komanda turi paruošusi išskirtinių, degančių paskutinės minutės pasiūlymų. Rinkdamiesi trumpąją kelionę taupysite ne tik savo laiką, bet ir krūvą pinigų. Trumposios atostogos – tai greita bei neįkainojama pažintis su naujomis kultūromis!

Kada važiuoti?

Kelionės ekspertai „Baltic Tours“ tvirtai pasakys – trumpoms atostogoms nėra blogo laiko! Nesvarbu, kada nuspręsite pailsėti nuo rutinos: žiemą, pavasarį, vasarą ar rudenį, nes „Baltic Tours“ turi išskirtinių trumpos kelionės pasiūlymų kiekvienam metų laikui. Žiemą ar rudenį galite rinktis keliauti į nepakartojamo grožio gamtos ar architektūros bei kultūros lobynus siūlančias šalis. O vasarą ir pavasarį leiskitės į atpalaiduojančias trumpas atostogas prie jūros. Nėra blogo laiko keliauti, o geriausius patarimus kelionėms gausite, užsukę į „Baltic Tours“ biurą. Ruoškitės, trumpų atostogų skrydis bus nepamirštamas!

Kur važiuoti?

Be visų jau atskleistų trumpos kelionės privalumų metame ant stalo dar vieną kozirį – trumposioms atostogoms krypčių yra tiek daug, jog kiekvienas ras, kur nukeliauti ir ką pamatyti. Žiemą su vaikais keliaukite į Laplandiją ir aplankykite tikrą Kalėdų Senelį. Vasarą su draugais lepinkitės saulės voniomis Nicoje prie jūros. Pavasarį su mylimuoju vykite į žydintį romantišką Paryžių, o rudenį su visa šeima pasigrožėkite Reikjaviko žadą atimančia gamta! Trumpųjų kelionių pasiūlymų begalės! Jums tereikia išsirinkti dominančias kryptis, atvykti pasikonsultuoti su „Baltic Tours“ komanda, susikrauti lagaminus skrydžiui ir pasinerti į spontaniškus nuotykius! 

Ar gali būti kas nors geriau už pigias trumpas atostogas skubančiam nuotykių ieškotojui? Skrydžiai lėktuvu vyksta iš Vilniaus, Kauno, Varšuvos ar Rygos. Todėl „Baltic Tours“ jums suplanuos pačią patogiausią kelionę. Nedvejokite, išsirinkite pigiausią mūsų siūlomą kelionės kryptį. Tada internetu įsigykite lėktuvo bilietus ir ryžkitės atsikvėpti nuo darbų už geriausią kainą!