Kelionės į Serbiją

Serbijos kelionių katalogas

Pažintinės kelionės autobusu
Kelionė autobusu rugpjūčio mėnesį
Pažintinės kelionės į Serbiją

Individualūs pasiūlymai į Serbiją

Puikios atostogos Balkanuose!

Poilsis Serbijoje, pietryčių Europos valstybėje, iš visų pusių apsuptoje kitų Balkanų šalių, garantuos išskirtinę pažintį su šiuo kraštu. Serbija yra itin spalvinga dėl šalies kultūrą formavusių tautų įvairovės – serbų kultūra yra viena labiausiai įvairialypių Europoje, todėl kiekvienas kelionės momentas čia stebins, žavės ir ilga išliks atmintyje. Kopaonik, Zlatibor, Tara, Rajac– vieni žymiausių kalnų, kuriuose rasite tiek slidinėjimo, tiek aktyvaus vasaros poilsio kurortus, kuriuose puikias atostogas užtikrins gaivus oras, žaliuojantys slėniai, puiki turizmo infrastruktūra. Ar jau ruošiatės puikioms atostogoms Serbijoje? Kelionė į Serbiją padės atitrūkti nuo rūpesčių ir pasimėgauti užsitarnautomis atostogomis. Nuo laukinių, miškingų kalnų, nutolusių kaimelių ir vienuolynų, iki judrios sostinės Belgrado, su romėnų, Bizantijos ir otomanų imperijų paliktais fortais ir pilimis. Poilsis Serbijoje – puiki atostogų idėja! Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Serbija – pasakiškas kraštas jūsų kelionei. 

Ką reikia žinoti keliaujant į Serbiją?

  • Lankomiausių vietų top 10: Kalemegdan fortas Belgrade, Drvengrad kaimelis, Resava urvas, Tara nacionalinis parkas, Velnio Miestas, Djerdap tarpeklis, Golubac fortas, Uvac upės tarpekliai, Novi Sad miestas, Kopaonik slidinėjimo kurortas.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 4-12 dienų.
  • Klimatas Serbijoje: Serbijai būdingas pereinantis iš jūrinio į žemyninį klimatas. Vasaros šalyje – šiltos, sausos, žiemos – šaltos ir snieguotos, ypač kalnuose. Palankiausia keliauti rudenį, kai nebevargina dideli karščiai ir nukrenta turistinių paslaugų kainos.
  • Maistas Serbijoje: šalies virtuvėje gausu žuvies ir mėsos, ypač kiaulienos ir avienos, patiekalų. Gausiai vartojama daržovių, patiekalams naudojama nemažai pikantiškų prieskonių. Tradiciniai patiekalai – skumbrių ragu Brodet, ankštiniai pipirai, įdaryti avies sūriu, Zlatiborske Paprike Sa Sirom, kapotų riešutų pyragas Suva Pita od Oraha. Tradicinis serbų gėrimas – rakija, taip pat galima rinktis iš gausybės vynų rūšių, gaminama vaisių degtinė. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 6 € (apie 738 Serbijos dinarai).
  • Ekskursijos Serbijoje: leiskitės į ekskursiją po Belgradą. Šiame mieste gausu muziejų, senovės imperijų palikimo, žymiausias - Kalemegdan fortas. Čia taip labai smagus ir šurmuliuojantis naktinis gyvenimas, tad linksmybių nepritrūks. Grožėtis neaprėpiama kalnų didybe, Dunojaus, Savos upių krantais, tarpekliais, žaliuojančiais slėniais ir nuostabiais kaimeliais, kuriuose pasitiks draugiški vietiniai.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Serbiją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Šventės ir festivaliai Serbijoje: liepos mėnesį vyksta EXIT Noise vasaros festivalis Novi Sad mieste. Tai didžiausias ne tik Serbijos, bet ir visos Pietryčių Europos muzikos festivalis, pritraukiantis lankytojų iš visos Europos. Rugpjūčio mėnesį vyksta Belgrado Alaus festivalis. Tai milžiniška šventė, kurios metu pristatomas įvairiausių rūšių alus, vyksta nemokami renginiai, koncertai, vakarėliai. Rugpjūtį taip pat vyksta Guca muzikos festivalis, kurio metu pasirodymus rengia dūdų orkestrai. Serbijoje vyksta ir daug kitų švenčių, muzikos festivalių, mugių bei konferencijų, todėl kultūrinių renginių čia netrūksta.
  • Lauktuvės iš Serbijos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – vynas, tradicinė kepuraitė šajkača, opanak batai, tradiciniai rankdarbiai, mediniai gaminiai, džiovinti vaisiai meduje.

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Serbiją?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika
Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
Ooops! Užpildykite visus laukus ir bandykite dar kartą.
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika