Kelionės į Maltą

Maltos kelionių katalogas

Pažintinės kelionės į Maltą
Vestuvinė kelionė į Maltą
Nardymo kelionės į Maltą
Poilsis prie jūros Maltoje
Savaitgalio kelionės į Maltą
Poilsinės kelionės į Maltą
Paskutinės minutės kelionės į Maltą
Kelionės šeimai į Maltą
Aktyvios kelionės į Maltą
Romantiškos kelionės į Maltą

Individualūs pasiūlymai į Maltą

Kelionės į Maltą – medus ir architektūra

Atostogos Maltoje – poilsis paplūdimiuose, įdomiausiose neatrastose istorinėse vietose, plaukiojimas laivu pakrantėmis. Malta – viena iš mažiausių ir tankiausiai apgyvendintų valstybių. Manoma, kad šalies pavadinimas kilo nuo graikiško žodžio medus. Tiesa, čia gyvena retų rūšių bitės, kurių unikalus medus garsina šalį. Bet ar žinojote, kad čia nėra nei miškų, nei upių, o aukščiausios kalvos nesiekia net 300 metrų? Atpalaiduojantis poilsis Maltoje, vienoje įspūdingiausių Viduržemio jūros salų, virs neabejotina kūno ir sielos palaima… Užsimerkite, atsipalaiduokite ir mėgaukitės išsvajotu kelionės momentu. Žymiausi Maltos kurortai (Bugiba, Kavra, Šv. Pauliaus įlanka, Marsašlokas, Meliha, Slima) sužadins aistrą kelionėms ir privers atsiduoti poilsio magijai. Atostogos Maltoje garantuos nepamirštamas atostogų emocijas ir įspūdžius. Auksinės smėlio pakrantės, gaivinanti jūra, saulės bučiniai ir šilkinis vėjelis – kvapą gniaužiantis poilsio ir atostogų kvartetas. Atostogos Maltoje įprasmins dangiškų pojūčių atmosferą… Čia visiems taps aišku, jog kelionė į Maltą – tai, ko seniai trūko... Net jei poilsiui galite skirti tik savaitgalį, keliauti vis tiek verta. Akį kaustantys vaizdai, įspūdingos panoramos ir spalvingos spalvos detalės susipins į magišką visumą, priversiančią iš kelionės pasiimti tik pačią geriausią energiją. Pigios kelionė į Maltą – jūsų troškimų išsipildymas. Viešnagė ir poilsis Maltoje – puikiausia atostogų idėja. Čia gerai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione ir poilsiu dviese.

Ką reikia žinoti keliaujant į Maltą?

 • Lankomiausių vietų top: Didysis uostas, Dingli uolos, Gozo sala, Hagar Qim šventyklos, Hal Saflieni Hypogeum, Karo muziejus, Lascario karo kambariai, Maltos mėlynoji grota, Mdinos katedra ir muziejus, Mnajdra šventyklos, Rabatas, Šv. Jono katedra ir kt.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3–10 dienų.
 • Maltos klimatas: Atostogos be gero oro sunkiai įsivaizduojamos. Viduržemio jūros klimatas su švelniomis žiemomis ir šiltomis bei karštomis vasaros. Vidutinė temperatūra dienomis 23 °C, o naktimis būna 16 °C. Šalčiausią mėnesį sausį šyla nuo 12 °C iki 18 °C, o karščiausią mėnesį rugpjūtį – nuo 28 °C iki 34 °C.
 • Maltos virtuvė: Soppa tal-armla (našlių sriuba) tai pati tradiciškiausia šalies sriuba. Ją gamindavo neturtingos našlės iš pomidorų pastos, pigiausių daržovių, pupelių ir kt. Timpana – patiekalas tiems, kurie nieko nebijo, makaronai pyrage. Pastizz atrodo kaip kruasanai, o jų viduje rikota arba trinti žirniai. Fenkata – triušienos troškinys. Ją įprastai sudaro du patiekalai: didžiulis puodas, pilnas spagečių su triušienos ragu, antras – triušienos mėsa patiekta su žirniais ir bulvytėmis. Deserto? Kwareżimal – biskvitas su migdolais, medumi ir prieskoniais, bet be kiaušinių ir be riebalų.
 • Ekskursijos Maltoje: Šioje šalyje tiek daug istorijos, kad būtina visur lankytis su gidais. Lankykite Hal Saflieni Hypogeum – požeminį nekropolį, iškastą prieš 2,5 tūkst. pr. Kr., ir kt. Paplaukiokite laivu po Didįjį uostą. Ilsėkitės puikiausiuose paplūdimiuose.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Maltą, privaloma turėti galiojantį asmens dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).
 • Sveikata: Vykstantiems į Maltą privalomų skiepų nėra.
 • Populiariausi viešbučiai: Golden Tulip Vivaldi 4*, Hotel Soreda 4*, Le Méridien St. Julians Hotel & Spa 5*, Mellieha Bay 4*, Paradise Bay 4*, Pergola Hotel & Spa 4*, Qawra Palace 4*, San Pawl Hotel 3*, Seashells Resort at Suncrest 4*, The Palace Hotel Malta 5*.
 • Šventės ir festivaliai Maltoje: Žiemos pabaigoje arba pavasario pradžioje vykstantis Valetos karnavalas kviečia matyti spalvas. Tarptautinis Maltos muzikos festivalis pavasarį siūlo klausytis klasikinės muzikos. Maltos fejerverkų festivalis – puikus reginys, praskaidrinantis atostogas ir trunkantis tris vakarus iš eilės. Birželio pabaigoje organizuojama L-Imnarja derliaus šventė. Tai – galimybė paragauti tikrų Maltoje augančių daržovių ir vaisių skambant tradicinėms maltiečių dainoms.
 • Lauktuvės iš Maltos: Rankų darbo stiklo gaminiai Maltoje atsirado neseniai, nuo 1968 m., bet iškart prigijo. Ryškių jūros spalvų stiklo dirbiniai bus puiki dovana tiek jums, tiek jūsų artimiesiems. Maltietiškas kryžius – Maltos simbolis. Antras pagal populiarumą ir žinomumą Maltos simbolis – žvejų laivelis luzzu. Jeigu daiktai namams jums nelabai aktualu, galbūt sudomintų maistas? Pavyzdžiui, tradicinis ožkos sūris ġbejna. Net jei jūsų artimieji nemėgsta saldumynų, nudžiugins maltietiška nuga – qubbajt.

Keliautojai dalijasi:

 • Keliautojai pataria, kad, jeigu norite išvengti turistų grūsčių, geriausias laikas lankytis Maltoje nuo spalio iki gegužės (ankstyvo birželio). Tada ne tik oras maloniai šiltas, bet ir paplūdimiai erdvūs!
 • Planuodami atostogas pavasarį ar rudenį turėkite galvoje paukščių medžioklę. T. y. žygiuodami kalnuose atkreipkite dėmesį į ženklus, rodančius medžioklės vietas.
 • Šurmulio kupinas Paceville rajonas sukurtas trankioms pramogoms iki ryto.
 • Net 76 proc. Maltos gyventojų kalba angliškai! Už 2 Eur galite nusipirkti autobuso bilietą.
 • Turėkite priemonių nuo uodų.
 • Orai greitai keičiasi, todėl pasiruoškite visiems gyvenimo atvejais, įskaitant lietui atsparius drabužius.

Poilsis Maltoje – atradimai tikriems keliautojams. Pigios kelionės į Maltą jus įkvėps. Juk vėliau patys galėsite rašyti patarimų ir įspūdžių kupinus aprašymus! Rinkitės keliones tiek su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) pasiūlymu, tiek pigias keliones ir skrydžius. Kelionės į Maltą – poilsis ir atostogos įspūdžių sklidiname krašte. Rinkitės kelionę, per kurią atostogos ir poilsis atvers naują puslapį jūsų gyvenime. Juk kelionė – ne tik gražios nuotraukos jūsų socialinių tinklų profiliuose, bet ir kelionė į save. Skrydžių bilietai ir kelionės į Maltą lengvai pasiekiami. Juos už mažą kainą galima įsigyti internetu arba apsilankyti kelionių agentūroje Baltic Tours. Čia gausite kelionės į Maltą pasiūlymą už gerą kainą. Ieškokite degančių paskutinės minutės pasiūlymų ir išskirtinių nuolaidų. Dažnai nuolaidos ir akcijos taikomos kelionėms lėktuvu. Nuolaidos ir akcijos taikomos tiek tiesioginiams, tiek skrydžiams su persėdimu. Jie vyksta iš Vilniaus į Valetą, iš Valetos į Vilnių ir kt. Poilsis Maltoje – kad galėtumėte dalyti patarimus ir rašyti atsiliepimus tiesiogiai kitiems keliautojams!  

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Maltą?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Maltą?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
Ooops! Užpildykite visus laukus ir bandykite dar kartą.
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika