Neradote pasiūlymų?
Nenusiminkite, geriausi pasiūlymai pasislėpę po kitomis dienomis...

Egzotinės kelionės

Egzotinės kelionės – visiems nuotykių ieškotojams!

Atostogos! Ar jūs pasirengę? Pigios egzotinės kelionės – galimybė atrasti, suprasti, patirti ir pajusti! Tiems, kurie negali nustygti vienoje vietoje ir ieško kvapą gniaužiančių potyrių kelionėje, patariame rinktis iš unikalių ir kerinčių egzotinių kelionių pasiūlymų skrynios! Ar jau kraunatės lagaminus? O derėtų! Pigiausi egzotinių kelionių pasiūlymai nelaukia!

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours“?

Patikimas jūsų kelionių organizatorius ir organizuotų kelionių platintojas „Baltic Tours“ padės rasti tai, ko seniai laukėte ir ieškojote. Dirbame su kelionių profesionalais „Tez Tour“, „Novaturas“, „Anex Tour“, „Coral Travel“, „Itaka“, „Join UP!“. Todėl pažadame jums visada pasiūlyti pigiausią iš mūsų turimų egzotinės kelionės variantų! Pigios egzotinės kelionės, akcijos ir degančios nuolaidos internetu, karšti paskutinės minutės pasiūlymai žema kaina, lėktuvo bilietai, viešbučiai, „viskas įskaičiuota“ (angl. all inclusive) maitinimas, ekskursijos, puikūs atsiliepimai, poilsis ir nepamirštamos akimirkos. Visa tai siūlo kelionių agentūra „Baltic Tours“. Pigios egzotinės kelionės – atostogos, apie kurias anksčiau galėjote tik pasvajoti!

Kodėl egzotinės kelionės?

Egzotinės kelionės skirtos visiems tiems, kurie savyje turi ieškotojo gyslelę ir nori atrasti naujus horizontus. Jei esate žmogus, kuris nori pasprukti nuo rutinos ir pasikrauti energijos, egzotinės kelionės yra kaip tik tai, ko jums labiausiai reikia. Egzotinėse kelionėse jūs susipažinsite su naujomis kultūromis, atrasite gražiausius gamtos perlus ir skaniausius tolimųjų kraštų patiekalus. Vadinasi, iš esmės prisiliesite prie viso to, ką su baltu pavydu skaitėte kelionių aprašymuose. Lepinkite save naujais potyriais ir kelkite sparnus į naujus tolius!

Kada važiuoti?

Seniai visiems žinoma tiesa, kad egzotinėms kelionėms nėra blogo laiko. Visada atsiras tokių krypčių, kur jus lepins geras oras. Žiemą, kai pavargsite nuo lietuviško šaltuko, leiskitės į kitą Žemės pusrutulį ir susipažinkite su Australijos kultūra, plieskiant vaiskiai saulei. O gal norite pamatyti tikrus tropikus bei džiungles? Pasinerkite į atogrąžų miškus vidurio Afrikoje… Gal skrydžiai lėktuvu ir ilgi, tačiau jie verti dėl neišdildomų įspūdžių!

Kur važiuoti?

Viskas priklauso tik nuo jūsų. Išsirinkite jus labiausiai dominančią kryptį iš „Baltic Tours“ katalogo ir pasiruoškite nuotykiams. Į naujus atradimus galite šokti Šri Lankoje, Tailande, Vietname, Maroke, Meksikoje, Jamaikoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Australijoje, Dominikos Respublikoje, Brazilijoje, Kenijoje, Malaizijoje ir kitose egzotika pulsuojančiose šalyse. Jei nežinote, kurią kryptį rinktis, gaudykite pigiausius paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. all inclusive) pasiūlymais ir leiskitės į spontaniškus nuotykius.

Užteks skaityti kelionių aprašymus ir degti baltu pavydu tiems, kurie ryžtasi save palepinti. Jūs taip pat nusipelnėte nepamirštamų atostogų! Pasitarkite su „Baltic Tours“ ekspertais ir mes pasirūpinsime, kad egzotinė kelionė būtų komfortabili bei kupina nepamirštamų įspūdžių. Skrydžiai lėktuvu į egzotines šalis vyksta iš įvairių oro uostų: Vilniaus, Kauno, Rygos ir Varšuvos. Todėl rasime jums patogiausią kelionės variantą. Gana miegoti – budinkite savo keliautojo gyslelę ir leiskitės į nepamirštamus nuotykius už itin žemą kainą!