Kelionės į Norvegiją

Norvegijos kelionių katalogas

Kelionės autobusu į Norvegiją
Pažintinės kelionės į Norvegiją
Paskutinės minutės kelionės į Norvegiją

Individualūs pasiūlymai į Norvegiją

Kelionės į Norvegiją – nuotykiai ir išskirtiniai pojūčiai! Poilsis Norvegijoje – įspūdingos ir nepamirštamos atostogos, kurios atims žadą net ir visko mačiusiems! Mėgaukitės kiekvienu kelionės į Norvegiją momentu poilsinėje ar turistinėje kelionėje. Tai – nepaprastai gražus kraštas, siūlantis tiek aktyvų poilsį kalnuose, tiek miestų ir kultūros pažinimą. Čia pamatysite įspūdingas kalnų viršūnes, sodriai mėlynus vandenis ir tankias girias. Keliaukite į Norvegiją su šeima ir vaikais arba su draugais, nepraleiskite progos ir internetu įsigykite paskutinės minutės keliones už jums priimtiniausią kainą ir patirkite geriausius įspūdžius. Kelionės į Norvegiją skrydžių bilietai iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos oro uostų čia pat jums po ranka. Belieka tik pasinaudoti akcijomis ir įsigyti išskirtinai pigiausią kelionę!

Ką reikia žinoti keliaujant į Norvegiją?

 • Lankomiausių vietų top: Ålesund miestelis, Bryggen (UNESCO), Fram muziejus, Geirangerfjord fjordas, Lufuteno salos, Oslas, Preikestolen skardis, Svalbardo archipelagas, Trolio liežuvis (Trolltunga), Trolių kelias (Trollstigen), Vikingų laivų muziejus ir dar daugybė vietų.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7–10 dienų.
 • Klimatas Norvegijoje: Norvegijoje dominuoja subarktinis, jūrinis ir kontinentinis klimatas. Žiemos būna šaltos, iškrenta daug sniego, o temperatūra nukrenta ir net žemiau negu –20 °C. Kuo toliau į šiaurę, tuo žvarbesnė temperatūra. Sniegas viršukalnėse išsilaiko visus metus. Vasaros orai Norvegijoje – vėsūs, vėjuoti, bet būna ir itin šiltų, net karštų dienų. Vasarą šviesu beveik visą parą, o žiemą tamsiame danguje galima išvysti magišką Šiaurės pašvaistę.
 • Norvegijos virtuvė: Norvegijos virtuvė pasižymi labai šviežiais ir „grynais“ ingredientais. Virtuvės pagrindą sudaro žuvis ir mėsa, o patiekalai gardinami įvairiomis uogomis, grybais, bulvėmis. Išskirtinis produktas – briedžių mėsa. Ji daugumai atvykusių atrodo tikras delikatesas, nors vietiniams tai yra gana įprastas maistas. Vienas iš labiausiai vertinamų mėsos patiekalų – maltos jautienos kukuliai, patiekiami su bulvėmis, kopūstais. Svečiams dažnai pasiūloma žvėrienos, sumuštinių su lašiša ar ruduoju ožkos sūriu. Norvegai mėgsta alų, taip pat gyvąjį vandenį Aqua Vitae. Kainos Norvegijoje nėra mažos, tačiau vietiniuose restoranuose pietų kaina žmogui apie 17 Eur (apie 161 Norvegijos kroną).
 • Ekskursijos Norvegijoje: Tai yra gana didelė šalis, tad ekskursijų ir veiklų tikrai netrūks! Keliaukite skandinaviškos elegancijos kupinuose miestuose, pamatykite jų kultūrinį gyvenimą. Norvegija tokia įvairi, kad puikios atostogos garantuotos net patiems išrankiausiems. Žiemą čia puikios sąlygos žiemos sportui kalnuose, kur taip pat galima išbandyti sniegomobilius bei pasivažinėjimą rogėmis, kinkytomis šunimis. Vasarą Suomijoje taip pat gausu veiklos – žygiai kalnais ar miškais, laukinės gamtos stebėjimas, plaukimas fjorduose, uogavimas, jaudinanti žvejyba Atlanto vandenyne ir kitos veiklos gamtoje tikrai suteiks pasakišką poilsį.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Norvegiją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus (asmens tapatybės kortelę arba pasą).
 • Sveikata: Privalomų skiepų vykstantiems į Norvegiją nėra. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Baltic Tours kelionės ekspertus.
 • Populiariausi viešbučiai: Clarion Collection Hotel Arcticus 4*, Clarion Hotel The Edge 4*, Comfort Hotel Square 3*, Enter Viking Hotel 4*, First Hotel Atlantica 3*, Hotel Continental Oslo 5*, Hotell Molde Fjordstuer 3*, Malangen Resort 4*, Scandic Bryggen 3*, Scandic Byparken 3*, Scandic Havet 4*, Scandic Narvik 4*, Scandic Scandinavie 3*, The Thief 5*, Grand Hotel 5*.
 • Šventės ir festivaliai Norvegijoje: Bergenfest – tai modernios muzikos festivalis, vykstantis birželio pabaigoje Bergeno mieste. Jis pritraukia atlikėjus iš viso pasaulio. Užšalusio krioklio festivalis – unikalus renginys, vykstantis vasario mėnesį Lillehammer mieste. Per jį muzikantai groja instrumentais, pagamintais iš ledo. Gruodžio pradžioje Osle organizuojamas Bolivudo festivalis, kuriame rodomi filmai, spektakliai bei švenčiama Indijos kultūra. Norvegijoje taip pat vyksta muzikos, šokių, menų festivaliai, koncertai, parodos ir kitos lokalios bei tarptautinės šventės.
 • Lauktuvės iš Norvegijos: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams: vilnonius megztinius, kojines, pirštines, stiklo dirbinius, trolius, akvavit gėrimą, rudąjį sūrį brunost, norvegišką pieninį šokoladą, tekšių uogų džemą, miniatiūrinį vikingų laivą.

Keliautojai dalijasi:

 • Norintys suprasti, kas yra poilsis Norvegijoje, rinkitės nakvynes nedideliuose mediniuose nameliuose hytte, įrengtus gamtos apsuptyje.
 • Norvegijoje įprasta iš vieno šalies galo į kitą vykti lėktuvu.
 • Maistas prekybos centruose yra pigesnis negu kioskuose.
 • Norvegijoje turistus džiugina nauji keliai, aiškūs kelio ženklai bei patikimi automobilių nuomos salonai.
 • Vairuodami kelyje saugokitės karvių ir būkite atidūs.

Taigi kelionė į Norvegiją ir atostogos joje žada nesibaigiančias linksmybes kalnuose ir gražiuose miesteliuose. Skrendame!

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Norvegiją?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Norvegiją?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
Ooops! Užpildykite visus laukus ir bandykite dar kartą.
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika