Kelionės į Kubą

Kubos kelionių katalogas

Pažintinės kelionės į Kubą

Individualūs pasiūlymai į Kubą

Flamingai laukia jūsų!

Kelionės į Kubą – atostogos rožinių flamingų, cigarų ir tik filmuose matyto vintažo šalyje. Ar žinojote, kad šioje šalyje galima rasti apie 350 paukščių rūšių? Iš jų mažiausiai bent dvi dešimtis pamatysite tik Kuboje, pavyzdžiui, paprastąjį kamaninį kolibrį – mažiausią pasaulyje paukštį. Čia galite rasti ir didžiules flamingų kolonijas, kurių garbei pavadinami net paplūdimiai. Kol Lietuvoje mus džiugina skirtingi metų laikai, kartais pramaišiui judantys visi tą pačią dieną, kelionių agentūra Baltic Tours pataria keliauti ten, kur anksčiau atrodė, kad neįmanoma. Vadinasi, laikas avantiūrai ir kelionei į Kubą! Poilsis Kuboje neįsivaizduojamas be tobulos gamtos, karščio ir vaizdų, vertų neįprastų atvirukų. Kelionės į Kubą – tai spalvingos ir egzotiškos atostogos didžiausioje Karibų jūros saloje. Poilsis Kuboje, šalyje, kuri žinoma dėl savo balto smėlio paplūdimių, banguojančių kalnų viršūnių, cigarų ir romo, apsvaigins nuo spalvų, kraują kaitinančių salsos garsų bei nuostabių kavos aromatų. Kuba – tai Laisvės Sala, kurios nepaprastai draugiški, atsipalaidavę ir laimingi žmonės iš naujo išmokys džiaugtis gyvenimu. Atostogos šiame rojaus kampelyje ne tik padovanos dangišką poilsį pasakiškuose paplūdimiuose, apsuptuose krištoliniu vandeniu ir koraliniais rifais, bet ir spalvingą, muzika perpildytą kelionės atmosferą. Atostogos Kuboje - tai nuotykių kupina kelionė toli nuo rūpesčių, žadanti laisvės, laimės ir svaiginančių šokių perpildytą laiką. Kelionė į Kubą – pabėgimas nuo skubaus gyvenimo tempo. Čia laikas nebeegzistuos, o atostogos taps viena nesibaigiančia tropine palaima. Gyvybinga Havanos gatvių atmosfera, pripildyta papajų ir tabako kvapų, į atmintį įstrigs visam gyvenimui. Viešnagė ir poilsis Kuboje padovanos neapsakomas emocijas, tad belieka tik patiems atvykti, visa tai pajusti ir tuo įsitikinti. Žymiausi Kubos kurortai – Varaderas, Kajo Santa Marija, Trinidadas, Kubos Santjagas ir kiti.

Ką reikia žinoti keliaujant į Kubą?

 • Lankomiausių vietų top: De San Pedro de la Roca del Morro tvirtovė (UNESCO), Havanos senamiestis (UNESCO), Holguin provincija, Pinar del Rijus (UNESCO), Sjenfuegosas (Cienfuegos miestas), Šventosios Marijos sala, Topes de Collantes biosferos gamtos draustinis, Trinidadas (UNESCO).
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 8–14 dienų.
 • Klimatas Kuboje: Kubos klimatas yra tropinis. Sausasis sezonas tęsiasi nuo lapkričio iki balandžio. Vakarais oras gali atvėsti gruodžio, sausio, vasario mėnesiais, todėl turėkite pasiruošę šiltesnį viršutinį drabužį. Vasaros mėnesiais temperatūra šiek tiek aukštesnė negu žiemą. Lietingasis sezonas būna nuo gegužės iki spalio. Vidutinė temperatūra vasarį būna 23 °C, o liepą vidutinė temperatūra 27 °C.
 • Kubos virtuvė: Kuboje net maistas pasižymi charakteringais ritmais. Kokie ryškiausi akcentai? Juodosios pupelės ir geltonieji ryžiai – garnyrai, kurie derinami prie daugybės valgių. Vienas iš populiariausių pirmųjų patiekalų – ropa vieja. Tai – troškintos jautienos gabaliukai, ilgai gaminti su šviežiomis daržovėmis: pomidorais, svogūnais, pipirais, česnakais ir kt. Verta atkreipti dėmesį į padažus ir prieskonius, per juos atsiskleidžia kitų virtuvių aidai. Mojo criollo – aliejaus, česnakų ir rūgščių apelsinų sulčių padažas, kurį derina su įvairiais patiekalais, pradedant vištiena ir baigiant kiauliena. Po sotaus maisto puikiai atgaivins gaivūs kokteiliai.
 • Ekskursijos Kuboje: Keliauti į Havaną – tai rasti spalvas ten, kur anksčiau neatrodė, kad įmanoma nukakti. Aštuonių dienų trukmės ekskursijoje autobusu Havanoje galėsite atsikvėpti paveiksliukų vertuose paplūdimiuose, susipažinti su art nouveau ir art deco stilių architektūra. Su gidais dalyvaukite ekskursijoje po senąją Kubą, per kurią aplankysite Che Guevaros muziejus, vintažiniu dviračiu tyrinėsite Trinidado miestą, šoksite salsą Casa de la Musica. Nepamirškite žengti rašytojo Ernesto Hemingvėjaus vaikščiotais takais ir užsukti į jo mėgstamiausius barus Havanoje. Per įvairias ekskursijas galėsite nardyti, leistis į žygius pėsčiomis, važiuoti dviračiais ir t. t. Kad ir ką veiksite, visur jus lydės įstabi gamta poilsiui ir tik Kubai būdinga atmosfera.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Kubą, būtina turėti galiojantį asmens pasą. Keliautojai turistiniais tikslais į Kubą gali vykti tik su turistine kortele.
 • Sveikata: Vykstantiems į Kubą privalomų skiepų nėra. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į kelionių agentūrą Baltic Tours.
 • Populiariausi viešbučiai: Acuazul 3*, Be Live Experience Las Morlas 4*, Be Live Experience Turquesa 4*, Deauville 3*, Grand Memories Varadero 5*, Iberostar Laguna Azul 5*, Karey 3*, Kawama 3*, Melia Las Americas 5*, Melia Varadero 5*, Mercure Playa de Oro 4*, Paradisus Varadero Resort & Spa 5*, Roc Arenas Doradas 4*, Sol Palmeras 4*, Sol Sirenas Coral 4*.
 • Šventės ir festivaliai Kuboje: Bet kurios šalies temperamentą lengviausia pajusti šventėse ir per maistą. Maistą jau aptarėme, o kokių festivalių ir švenčių ieškoti Kuboje? Santjagas – tai antras pagal dydį Kubos miestas. Jame kasmet liepą vyksta karnavalas Santiago de Cuba Carnival, kuris stebina masiškumu ir energija. Tai – didžiausias karnavalas, turintis daugiausiai Kubos tradicinių elementų. Jame skambantys būgnų ritmai ir ošiančios spalvos užkrečia visą miestą. Reikia įdomiau? Dalyvaukite balandžio mėnesį organizuojame didžiausiame kino festivalyje Cine Pobre, vykstančiame Gibaroje, ir pamatykite nesumeluotą bei triukais neužglaistytą kiną. Tai – visame pasaulyje garsus tarptautinis Havanos džiazo festivalis, kurį rasite gruodį Havanoje. Kalbant apie šventes ir minėjimus, spalio 8 dieną yra Kubos kultinės asmenybės Che Guevaros mirties metinės.
 • Lauktuvės iš Kubos: Kai ieškote cigarų, ieškokite Kuboje. Čia jie bene kokybiškiausi pasaulyje. Kitas ryškus Kubos simbolis – mono de coco arba tiesiog beždžionėlių statulėlės, išdrožtos iš kokoso kiauto. Galbūt turite artimųjų, kolekcionuojančių pašto ženklus ar monetas? Nepraleiskite progos pašniukštinėti Kuboje ir paieškoti simbolinių dovanų, kurios ne tik parodys dėmesį, bet ir primins šalį. Kitas pasiūlymas – padovanoti kvepalų, priminsiančių šalį, kurioje buvote. Legendinėje kvepalų parduotuvėje „Habana 1791“, įsikūrusioje Senojoje Havanoje, čia pat maišomi 12 pagrindinių skirtingų aromatų, pradedant rožėmis ir baigiant tabaku. Skirtingų aromatų variacijos padės sukurti saulėtą atmosferą šaltais ir tamsiais vakarais. Norite pasipuošti kaip tikras Kubos gyventojas? Atkreipkite dėmesį į vyriškus marškinius guayabera. Juos daugiausiai vilki Karibuose (ypač Kuboje), Meksikoje, Lotynų Amerikoje ir Pietryčių Azijoje. Jie – tikri gelbėtojai per didžiausius karščius, tinkantys tiek žaisti domino parke, tiek pasipuošti į vakarėlius.

Keliautojai dalijasi:

 • Pagal Kuboje galiojančius įstatymus užsieniečiai privalo mokėti už apgyvendinimą Kuboje. Kitaip tariant, užsieniečiams yra draudžiama nemokamai apsistoti kitų žmonių namuose.
 • Kuboje geriausia atsiskaityti grynaisiais, nes nedaug vietų priima banko korteles. Kubos valiuta, pritaikyta turistams, – Kubos konvertuojamasis pesas (CUC). Oficiali Kubos valiuta – Kubos pesas (CUP).
 • Pasak atsiliepimų, geriau nerizikuoti ir gerti tik pirktinį vandenį.
 • Jei jums reikia receptinių vaistų, būtinai pasirūpinkite jais prieš atostogas Kuboje.
 • Būkite lankstūs, t. y. jūsų kelionės tvarkaraštis turi būti dinamiškas, kad galėtumėte lengvai keisti planus pagal pasikeitusias aplinkybes. Pavyzdžiui, jei paaiškėtų, jog jūsų išsirinktas muziejus nedirba.

Kelionė į Kubą – atostogos ir pabėgimas nuo skubaus gyvenimo tempo. Atostogos ir poilsis Kuboje bus įsimintinas. Atostogos Kuboje patiks visiems. Puikiai jausitės su šeima ir su vaikais, smagiai leisite laiką su draugais ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Pigios kelionės į Kubą – Baltic Tours ir partnerių nuopelnas. Iš Europos į Kubą keliaukite lėktuvu ir nepraleiskite progos tyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina! Skrydžių bilietai ir kelionės į Kubą už mažą kainą lengvai pasiekiami. Juos galima įsigyti internetu arba apsilankyti kelionių agentūroje Baltic Tours. Čia išsirinksite pigiausią iš mūsų siūlomų kelionės pasiūlymų už gerą kainą. O kur dar kitos degančios akcijos ir paskutinės minutės pasiūlymai! Juk vėliau patys galėsite rašyti patarimų ir įspūdžių kupinus aprašymus! Nieko nėra geriau už komfortabilų poilsį, poilsį ir dar kartą poilsį. O gal ne tik keliaukite lėktuvu, bet ir rinkitės viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) pasiūlymus? Juolab kai dažnai nuolaidos ir akcijos taikomos skrydžiams, vykstantiems iš Vilniaus į Havaną, iš Havanos į Vilnių, iš Vilniaus į Varaderą, iš Varadero į Vilnių ir kt. Nuolaidos taikomos tiek tiesioginiams, tiek skrydžiams su persėdimu.  

Specialūs pasiūlymai į Kubą

Pasiūlymai vos nuo 200 € asmeniui

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Kubą?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Kubą?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
Ooops! Užpildykite visus laukus ir bandykite dar kartą.
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika