Kelionės į Andorą

Andoros kelionių katalogas

Slidinėjimo kelionė Andorra La Velja
Slidinėjimo kelionės
Pažintinės kelionės į Andorą
Slidinėjimo kelionės Andoroje
Slidinėjimo kelionės Grandvalyroje
Slidinėjimo kelionės Enkampe

Individualūs pasiūlymai į Andorą

Kelionės į Andorą – įspūdžių kupinos atostogos! Poilsis Andoroje, nykštukinėje Pirėnų pusiasalio valstybėje, įsiterpusioje tarp Ispanijos ir Prancūzijos, nepaliks abejingo nei vieno. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu, gėrėdamiesi stulbinančio grožio kalnais, kurių snieguotos viršūnės spindi saulės šviesoje, o pavasarį slėniai pražysta įvairiais žiedais. Andora la Velja – oficiali Andoros sostinė – traukia turistus iš visos Europos dėl apsipirkimo galimybių, mat čia galioja mažesni mokesčiai. Bet svarbiausia priežastis, dėl ko Andora pritraukia tiek turistų, yra vieni geriausių slidinėjimo kurortų Europoje, kurių vieni žymiausių - Vallnord, Grandvalira, Arinsal, Soldeu ir kiti. Laukia puikios ir aktyvios atostogos Andoroje! Galite būti tikri, kad kelionė į Andorą – tai, ko nepamiršite visą gyvenimą! Šalis tiesiog sutverta žiemos kelionėms, tačiau net jei ir nemėgstate slidinėti, čia garantuojamas puikus poilsis, nes šalyje gausu gydomųjų mineralinių ir terminių šaltinių, kuriuose galėsite atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius. Viešnagė ir poilsis Andoroje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Andora – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Andorą – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią šalį žema kaina!

Ką reikia žinoti keliaujant į Andorą?

  • Lankomiausių vietų top: sostinė Andora la Velja, San Džiulija de Lorija gyvenvietė, Enkampas, Pas de la Casa kurortas, Madriu-Perafita-Claror slėnis, Les Eskaldes kurortas su karštosiomis versmėmis, La Masana miestelis, Ordino miestelis.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
  • Klimatas Andoroje: Andoros klimatas yra tipinis kalnuotoms šalims – žiemos čia šaltos, o vasaros švelnios, šiltos. Andoroje būna daug saulėtų dienų, o žiemos sausos, tad oras slidinėjimui tiesiog idealus. Slidinėjimo sezonas tęsiasi nuo gruodžio iki balandžio mėnesio, o šiltasis sezonas laipiojimui po kalnus – nuo gegužės iki rugsėjo.
  • Maistas Andoroje: Andoros gastronomijai daugiausia įtakos turėjo katalonų ir prancūzų virtuvės. Nacionaliniai restoranai, kuriuose galėsite paragauti tikrai tradicinių patiekalų, vadinami bordas. Atostogų metu ragaukite tokius patiekalus, kaip la parillada (skirtingų rūšių mėsa keptagrilyje), escalivada (apkepti baklažanai ir saldžiosios paprikos), bei escudella troškinys, kuris toks svarbus, kad net minima šios troškinio diena. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 12 €.
  • Ekskursijos Andoroje: veiklos tikrai nepritrūks! Visų pirma Andora – slidinėjimo rojus, tad ruoškite slides ir išbandykite gausybę Andoros slidinėjimo trasų. Bet kuriuo metų laiku viešėdami šioje šalyje mėgaukitės karštųjų versmių teikiamais malonumais. Laipiokite po klanus, grožėkitės klanų ežerais ir upeliais bei aplankykite vietnius kaimus, kuriuose žmonės itin draugiški. Nepraleiskite progos apsipirkti ir namo parsivežti kažką naujo sau. Tai šalis, kurioje sau veiklos atras kiekvienas.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Andorą, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Šventės ir festivaliai Andoroje: lapkričio pradžioje švenčiama miesto šventė - Andorra la Vella Village festivalis. Our Lady of Meitxell diena švenčiama rugsėjo 8 dieną, kai visi gyventojai susirenka į pamaldas savo globėjos garbei, o po jų vyksta procesija, gatvėse šokami tradiciniai šokiai, visur vyksta koncertai bei vakarėliai. Big Snow festivalis vyksta kovo mėnesį Arinsal slidinėjimo kurorte. Tai smagu festivalis žiemos sporto mėgėjams, su gyva muzika, konkursais ir vakarėliais.
  • Lauktuvės iš Andoros: apsipirkti čia – tikras malonumas, nes mokesčiai čia žymiai mažesni nei kitur. Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – suvenyrinės porcelianinės lėkštutės, magnetukai, atvirukai su nuostabiais kalnų vaizdais, stikliniai sniego burbulai, kumpis, tupi sūris, juvelyriniai dirbiniai, sporto prekės.

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Andorą?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika
Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
Ooops! Užpildykite visus laukus ir bandykite dar kartą.
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika