Kelionės į Italiją

Italijos kelionių katalogas

Kelionės autobusu į Italiją
Romantiškos kelionės į Italiją
Poilsinės kelionės autobusu – kai norisi atsipūsti
Pažintinės kelionės lėktuvu
Savaitgalio kelionės
Slidinėjimo kelionės
Šventinės kelionės
Vestuvinė kelionė į Italiją
Poilsinės kelionės į Italiją
Savaitgalio kelionės į Italiją
Poilsis prie jūros Italijoje
Kelionės šeimai į Italiją
Pažintinės kelionės į Italiją
Aktyvios kelionės į Italiją
Slidinėjimo kelionės Italijoje
Slidinėjimo kelionės Livigno

Individualūs pasiūlymai į Italiją

Kelionės į Italiją – atostogos, persmelktos unikalios kultūros!

Poilsis Italijoje, – vienoje iš gražiausių Viduržemio jūros regiono valstybių, – apsvaigins ir privers pamilti šią įspūdingą šalį. Kiekviena kelionės akimirka ilgam išliks atmintyje, nes čia pažinsite Europos kultūros lopšį. Taip pat mėgausitės dangišku maistu ir gėrimais vienuose iš romantiškiausių Europos miestų. Sardinija, Sicilija, Ligūrija, Amalfis, Apulija ir Leričis – žymiausi Italijos kurortai. Juose puikias atostogas garantuoja balto smėlio paplūdimiai, įstabios uolos, gausybė vandens ir sausumos pramogos. Jei trokštate įspūdžių kupino laiko, atostogos Italijoje bus kaip tik tokios! Nėra jokios abejonės – kelionės į Italiją pažadins kiekvieną grožio bei nuotykių išsiilgusią sielą! Vien šalies forma, primenanti dailų batelį, sufleruoja apie Italijos išskirtinumą, estetikos suvokimą ir grožį. Antikiniai miestai, kuriuose harmoningai susijungia istorija bei šiuolaikinė kultūra, šalies pietuose esančios salos, išsaugojusios išskirtines tradicijas, snieguotos Alpių viršūnės – visa tai vienoje šalyje, kurioje geriausios atostogos garantuotos. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, linksmai leisite laiką su draugais arba tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Italija – magiškas kraštas jūsų kelionei. Nepraleiskite progos pasinaudoti puikiais paskutinės minutės kelionės pasiūlymais, degančiomis akcijomis bei specialiomis nuolaidomis, nes tai padės šį unikalų kultūros lopšį ištyrinėti už itin žemą kainą!

Ką reikia žinoti keliaujant į Italiją?

 • Lankomiausių vietų top: Amalfio krantą, Dožų rūmus, Kaprio salą, Komo ežerą, Milano katedrą, svyrantį Pizos bokštą, Pompėjos miestą su Vezuvijumi už jo, Romos forumą, Romos Koliziejų, Šv. Morkaus baziliką Venecijoje, Trevi fontaną, Vatikaną, Vekjo rūmus, Venecijos kanalus, Viktoro Emanuelio II galeriją, Žydrąją grotą. Italija tokia pilna ir spalvinga. Joje harmoningai susilieja ir vienas kitą papildo neįtikėtinos didybės architektūros kūriniai bei unikalaus grožio gamta.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7–10 dienų.
 • Klimatas Italijoje: Vidutinių platumų ir subtropinis Italijos klimatas – tai, kas garantuoja atostogas be rūpesčių. Orai priklauso nuo vietovės: kuo toliau į pietus, tuo vasaros karštesnės ir sausesnės, o žiemos švelnesnės. Atostogų sezonas Italijoje tęsiasi visus metus, atsižvelgiant į tai, ar renkatės daugiau poilsinę, ar pažintinę kelionę. Gausiausi turistų antplūdžiai šiltuosiuose kurortuose – gegužės ir spalio mėnesiais. Norintys išvengti grūsčių ir aukštų kainų į kurortus renkasi keliauti ankstyvą pavasarį ir vėlyvą rudenį. Jei keliaujate turistinais tikslais, blogo laiko nėra. Vėsesnis oras tik dar maloniau nuteiks leistis į nuotykius. Žiemos Italijos pietuose nėra žvarbios, todėl turistauti toks laikas čia puikus. Italijos šiaurėje žiemą veikia puikūs slidinėjimo kurortai, kurie papildys jūsų aktyvių kelionių skrynią.
 • Italijos virtuvė: Šalies pavadinimas jau pats kalba už save. Italija – visame pasaulyje pamilta įnoringiausių gurmanų. Čia nuotykių ieškotojai plūsta paragauti geriausių itališkų picų, kurių populiariausia – pizza Margherita. Ji unikali ir geriausiai atskleidžia picos konceptą. Jos pavadinimas kilęs iš Italijos karalienės Margaritos vardo, kuriai ji ir buvo pagaminta. Įdomu ir tai, kad picoje dominuojančios spalvos (žalia, balta ir raudona) simbolizuoja pačią Italijos vėliavą. Italija buria gurmanus siūlydama jiems ir įvairiausių rūšių makaronus, burnoje tirpstančius desertus bei geriausios kokybės kavą. Dėl puikaus klimato ir gilių tradicijų šalis gali didžiuotis puikiais vynais bei išskirtinės kokybės alyvuogių aliejumi. Viešint Italijoje, būtina pasimėgauti sūriais, neapolietiška pica, rizotu, patiekalais su jūros gėrybėmis. Išvažiuoti neparagavus tikrų itališkų ledų būtų tas pats, kas apskritai nepabuvoti šioje europietiškų ledų tėvynėje. Kainos vietiniuose restoranuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui apie 15 €. Viva la Cucina Italiana!
 • Ekskursijos Italijoje: Nuo lankytinų vietų gausybės gali imti svaigti galva! Galėsite aplankyti senove ir didybe alsuojančius Romos paminklus ir griuvėsius, leistis į romantišką ekskursiją gondolomis Venecijoje, stebėti baletą žymiame Milano La Scala teatre ar mėgautis pietų Italijos paplūdimiais. Veiklų čia tikrai nepritrūks. Apžiūrėję muziejus, galėsite pasinerti į italų virtuvės subtilybes ar pasiduoti vedami gyvybingo naktinio gyvenimo. Nesvarbu, kada vykstate į šią galimybių šalį. Vasarą kurortuose išmėginkite ekstremalius vandens sportus: banglentes, jėgos aitvarus, vandens slides, nardymą, burlentes ar irklentes. Vykstate žiemą? Tada nepraleiskite progos pasidžiaugti aktyviais žiemos sportais kalnuose!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Italiją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus (asmens tapatybės kortelę arba pasą).
 • Sveikata: Privalomų skiepų vykstantiems į Italiją nėra. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Baltic Tours kelionės ekspertus.
 • Populiariausi viešbučiai: 3 Signori (St. Caterina) 4*, Aaritz (Selva) 4*, Abamar (Rimini) 3*, Abano Ritz (Abano Terme) 5*, Belvedere Hotel (Vigo) 3*, Meeting Hotel (Livigno) 4*, Miramonti Hotel (Madonna di Campiglio) 4*, Naxos Beach 4*, Nettuno Hotel 4*, Post Hotel (Valdaora) 4*, Pullman Timi Ama (Villasimius) 5*, Regina E Fassa Hotel Club (Mazzin) 3*, Torre Del Sole (Terracina) 4*, Villa Pamphili (Rome) 4*, Voi Baia Di Tindari Resort 4*.
 • Šventės ir festivaliai Italijoje: Vienas iš įspūdingiausių ir daugeliui italų svarbiausių festivalių – Venecijos karnavalas. Jis vyksta sausio pabaigoje – vasario pradžioje. Tai yra paslaptinga ir elegantiška puota viename iš gražiausių Italijos miestų ant vandens. San Remo muzikos festivalis – itališka Eurovizijos versija. Jis vyksta vasario viduryje ir yra vienas iš svarbiausių muzikai dedikuotų renginių šalyje. Be šių festivalių Italijoje nuolat vyksta tradicinės šventės, taip pat kino, muzikos ir teatro festivaliai.
 • Lauktuvės iš Italijos: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams: Venecijos kaukių, alyvuogių aliejaus, makaronų, šilkinių šalių ir kaklaraiščių, odos ir juvelyrinių dirbinių, kavos.

Keliautojai dalijasi:

 • Patogiausia keliauti nuomotu automobiliu, nes nuoma visai nebrangi. Keturioms paroms gerą automobilį galima išsinuomoti vos už 120 Eur (įskaičiavus kurą)! Jei keliaujate, pavyzdžiui, keturiese vienam žmogui už transportą reikia mokėti vos 30 Eur keturioms dienoms. Juk komfortas keliaujant automobiliu didžiausias!
 • Jei nuspręsite keliauti viešuoju transportu, tada tarpmiestiniai autobusai jums puikiai tiks. Miestuose, pavyzdžiui, Romoje patogiausia keliauti tramvajais ir autobusais. Svarbu įsidėmėti, jog įlipus į viešąjį transportą, būtina pasižymėti bilietą. Jei to nepadarysite, gali grėsti didelės baudos.
 • Svarbu pasirūpinti, jog nelaimės atveju žinotumėte, ką daryti. Italijos bendrojo pagalbos centro telefono numeris yra 112. Taip pat atsitikus nelaimei, galite ieškoti pirmosios pagalbos punkto, kurių miestuose yra ne vienas. Juos rasite oro uostuose, prekybos centruose, viešbučiuose, stotyse. Prieš vykstant į konkretų miestą, geriausia žemėlapyje iš anksto pasižymėti, kur galima rasti pagalbą.
 • Italijos gyventojai, kaip ir dauguma kitų šalių gyventojų, būna pamaloninti, kai svetimšalis bent pasisveikina ar padėkoja jų kalba. Todėl jei norite sudaryti gerą įspūdį, prieš kelionę išmokite kelias itališkas frazes.

Kvapnus kapučino kavos puodelis, viena iš gardžiausių itališkų ledų porcija, burnoje tirpstanti pica... Visa tai ir dar daugiau – pigios kelionės į Italiją dovana jums. Bus nepamirštamos atostogos Italijoje, ar ne? Užteks svajoti. Verčiau nieko nelaukite ir nerkite į nepamirštamus nuotykius! Skrydžių bilietai lėktuvu lengvai pasiekiami internetu. Kad poilsis būtų dar malonesnis, užsukite pasitarti į Baltic Tours. Čia jūsų kelionių ekspertai jums suras pigiausią iš turimų viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) pasiūlymų. Taip kelionė bus dar laisvesnė! Skrydžiai į Italiją vyksta iš Vilniaus, Kauno, Rygos ir Varšuvos oro uostų. Todėl pasiūlysime jums ne tik geriausią kainą, bet ir patogiausią skrydžio lėktuvu į Italiją variantą. Kylame?

Specialūs pasiūlymai į Italiją

Pasiūlymai vos nuo 200 € asmeniui

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Italiją?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Italiją?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
Ooops! Užpildykite visus laukus ir bandykite dar kartą.
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika