Kelionės į Keniją

Individualūs pasiūlymai į Keniją

Leiskitės į gyvenimo kelionę Kenijoje

Čia nuotykiai laukia kiekviename žingsnyje! Aplankykite populiarųjį Masajų Maros nacionalinį rezervatą, stebėkite liūtus, besiganančius didžiulėje savanoje, dramblius, vaikštinėjančius pievomis, antilopes, lakstančias lygumomis – šie gamtos reginiai paliks Jus be žado! Pasinerkite į turtingą Kenijos kultūrą ir susipažinkite su masajų tauta, garsėjančia ryškiomis tradicijomis ir spalvingais drabužiais. Atraskite šurmuliuojančius Nairobio turgus, kuriuose amatininkai demonstruoja savo dirbinius, o vietiniai gardumynai maloniai stebina keliautojų skonio receptorius. Nebijokite nuklysti nuo turistų pramintų takų ir aplankyti paslėptus perliukus! Nakuru ežero nacionalinis parkas yra tikras paukščių stebėtojų rojus –  būriai flamingų sukuria stebuklingą reginį, o iš Amboselio nacionalinio parko atsiveria nuostabūs Kilimandžaro kalno vaizdai. Meskite sau iššūkį – įkopkite į antro pagal aukštį, Kenijos kalno, viršūnę! Kenija, pasižyminti įvairiais kraštovaizdžiais, gyvybinga kultūra ir nepakartojama laukine gamta, žada nepamirštamą nuotykį kiekvienam keliautojui. Leiskite Kenijos magijai užburti Jūsų sielą – ši kelionė bus išskirtinė!

Ką reikia žinoti keliaujant į Keniją?

 • Lankomiausių vietų top: Masajų Maros nacionalinis rezervatas, Amboselio nacionalinis parkas, Nakuru ežero nacionalinis parkas, Cavo nacionaliniai parkai (rytinis ir vakarinis), Samburu nacionalinis rezervatas, Kenijos kalno nacionalinis parkas, Nairobio nacionalinis parkas, Didysis Riftų slėnis, Lamu sala (UNESCO), Masajų kultūros kaimai.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7–10 dienų.
 • Klimatas Kenijoje: Kenijos klimatas toks pat įvairus kaip ir jos kraštovaizdis, todėl keliautojai gali patirti įvairių įspūdžių ištisus metus. Pakrantės regionuose visus metus vyrauja karštas ir drėgnas klimatas. Temperatūra svyruoja nuo 25 °C iki 31 °C. Vidaus regionuose vyrauja nuosaikesnis klimatas, vidutinė temperatūra svyruoja nuo 10 °C iki 25 °C. Šiauriniams ir rytiniams regionams būdingas sausringas ir pusiau sausringas klimatas su mažu kritulių kiekiu ir aukšta temperatūra. Dienos temperatūra dažnai viršija 30 °C, o kritulių iškrinta nedaug, daugiausia per trumpą lietingąjį sezoną – nuo spalio iki gruodžio mėnesio. Vakarų Kenijos regionuose vidutinė temperatūra visus metus svyruoja nuo 15 °C iki 30 °C.
 • Kenijos virtuvė: Šalies virtuvė yra įvairi ir aromatinga. Paragaukite nyama choma – ant grotelių keptos mėsos, pilau – kvapnų ir aštrų ryžių patiekalą, verdamą su mėsa, daržovėmis ir prieskoniais, mandazi – keptų pyragėlių, gaminamų iš miltų, cukraus, kokosų pieno, kardamono ir muskato riešuto. Populiarus patiekalas Kenijos pakrančių regionuose – žuvies troškinys, gaminamas iš Nilo ešerio, verdamas sodriame pomidorų padaže su svogūnais, česnakais, imbieru ir prieskoniais. Ar teko girdėti apie Kenijos arbatą? Ši stipri arbata patiekiama su pienu ir cukrumi.
 • Ekskursijos Kenijoje: Safario ekskursijos su gidu leidžia iš arčiau susipažinti su laukine gamta – liūtais, drambliais, buivolais, leopardais, raganosiais,  žirafomis, zebrais, gepardais ir antilopėmis. Kultūriniai turai po vietinius kaimus, turgus ir paveldo objektus suteikia galimybę prisiliesti prie vietinių genčių gyvenimo būdo. Kenija – paukščių stebėtojų oazė. Paukščių stebėjimo ekskursijos vyksta prie Naivašos, Baringo ežerų ir Kakamegos miške – galėsite iš arti išvysti daugybę vietinių ir migruojančių paukščių rūšių. Nepraleiskite tokios unikalios patirties!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Keniją, būtina turėti asmens pasą, galiojantį mažiausiai 6 mėnesius. Trumpalaikiam buvimui viza nėra reikalinga.
 • Sveikata: Vykstantiems į Keniją privalomų skiepų nėra. Rekomenduojama pasiskiepyti nuo stabligės, geltonosios karštligės, hepatito A, hepatito B, vidurių šiltinės, meningokokinės infekcijos, suaugusiems difterijos. Kviečiame dėl jų pasitarti su Baltic Tours kelionių ekspertais.
 • Populiariausi viešbučiai: Fairmont Mara Safari Club 5*, Giraffe Manor 5*, Sarova Stanley 5*, Voyager Beach Resort 4*, Serena Beach Resort & Spa 4*, Mara Serena Safari Lodge 4*, Diani Reef Beach Resort & Spa 4*, Hemingways Nairobi 5*, Sarova Mara Game Camp 4*, Lake Nakuru Lodge 4*, Amboseli Serena Safari Lodge 4*, Neptune Paradise Beach Resort & Spa 4*, Ashnil Mara Camp 4*, Mara Intrepids Camp 4*, The Majlis Resort 4*, Keekorok Lodge 4*, Ole Sereni Hotel 5*, Leopard Beach Resort & Spa 4*, Sarova Whitesands Beach Resort & Spa 4*, Governors' Il Moran Camp 5*.
 • Šventės ir festivaliai Kenijoje: Unikali nacionalinė šventė, Mashujaa diena, minima spalio 20 d. Šią dieną pagerbiami visi Kenijos didvyriai, kurie prisidėjo prie kovos už nepriklausomybę. O kaip įsivaizduojate Kalėdas Afrikoje? Krikščionys visoje Kenijoje švenčia Kalėdas gruodžio 25 d. – vyksta religinės apeigos, vaišinamasi vietiniais valgiais, keičiamasi dovanomis. Daugelis Kenijos gyventojų taip pat puošia savo namus ir apylinkes lemputėmis bei šventinėmis dekoracijomis. Jei keliaujate lapkričio mėnesį, sudalyvaukite Lamu kultūros festivalyje. Festivalis skirtas svahilių kultūrai ir paveldui, skamba tradicinė muzika, vyksta šokiai, meno parodos, vaišinamasi svahilių virtuvės patiekalais. Lapkritį taip pat organizuojamas ir Kenijos tarptautinis kino festivalis Nairobyje – rodomi filmai, rengiami seminarai ir diskusijos, skirti Kenijos kino industrijai populiarinti.
 • Lauktuvės iš Kenijos: šalyje siūloma daugybė unikalių ir kultūriškai reikšmingų dovanų, kuriomis galėsite nustebinti mylimus žmones! Rekomenduojame įsigyti: masajų karoliukų dirbinių, medžio raižinių (skulptūrų, kaukių, figūrėlių ir gyvūnų drožinių). Unikalia dovana taip pat laikoma kikois ir kangas – tradiciniai Rytų Afrikos tekstilės gaminiai, kuriuos galima dėvėti kaip apsiaustus, skareles ar paplūdimio rankšluosčius. Kenija garsėja aukštos kokybės kavos ir arbatos gamyba – palepinkite karštų gėrimų mėgėjus šviežiai skrudintomis kavos pupelėmis ir kvapniais arbatos mišiniais! 

Keliautojai dalijasi:

 • Kenijoje vanduo iš čiaupo nėra geriamas.
 • Oficiali valiuta yra Kenijos šilingai (KES). Nors didžiuosiuose miestuose ir turistinėse vietovėse galima atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis, patartina turėti grynųjų pinigų apsipirkimams mažesnėse parduotuvėse, turguose ir kaimo vietovėse.
 • Jei planuojate vykti į safarį ar lankytis nacionaliniuose parkuose, laikykitės vietos administracijos ir patyrusių gidų nurodymų. Stebėkite laukinius gyvūnus iš saugaus atstumo, netrikdykite jų ir nelipkite iš automobilio be gido leidimo.
 • Išmokite pagrindinių svahilių kalbos frazių ir susipažinkite su Kenijos papročiais bei etiketu. Su žmonėmis pasisveikinkite tardami jambo (labas) arba habari (kaip sekasi?), o dėkingumą išreikškite sakydami asante (ačiū).
 • Kenijoje naudojami G tipo elektros lizdai, tokie patys kaip ir Jungtinėje Karalystėje. Elektroniniams prietaisams įkrauti bus reikalingas kelioninis adapteris.
 • Valstybinės kalbos Kenijoje – anglų ir svahilių. Svahilių kalba yra vartojama visoje šalyje, anglų – tik miestuose. Išmokę pagrindines svahilių kalbos frazes, galėsite lengviau susikalbėti su vietiniais gyventojais.
 • Gyvybinguose turguose galite rasti įvairių suvenyrų, amatininkų dirbinių ir vietinių produktų. Turguose įprasta derėtis, todėl nedvejodami derėkitės su pardavėjais dėl geresnių kainų.
 • Būkite atsargūs valgydami gatvės maistą – įsitikinkite, jog maistas būtų patiekiamas karštas ir šviežias, taip sumažinsite plintančių ligų riziką.

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Keniją?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika
Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
Ooops! Užpildykite visus laukus ir bandykite dar kartą.
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika