Kelionės autobusu į Lenkiją

Kelionių katalogas į Lenkiją

Kelionės autobusu į Krokuvą
Kelionės autobusu į Varšuvą

Individualūs kelionių pasiūlymai į Lenkiją

Kelionės autobusu į Lenkiją – netikėti atradimai Lietuvos pašonėje! Nebrangus poilsis Lenkijoje yra lengvai pasiekiamas jeigu pasinaudosite „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Skaitykite kelionių autobusu variantų aprašymus, keliautojų atsiliepimus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) paslauga už itin žemą kainą ir neabejodami sėskite į autobusą Lenkijos link! Siūlome kelionės autobusu į Lenkiją pasiūlymus individualiems keliautojams, grupėms ar keliaujantiems su vaikais!

Kodėl verta keliauti į Lenkiją su „Baltic Tours“? Neabejojame, kad jus domina pigūs kelionių autobusu pasiūlymai. Būtent dėl šios priežasties „Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti kelionių autobusu į Lenkiją pasiūlymus pigiau internetu. Patikėkite atostogų planus „Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems kelionių organizavimo partneriams („Tez Tour“, „Novaturas“) – padarysime viską, kad kelionės autobusu į Lenkiją virstų įsimintina išvyka.

Kodėl kelionės autobusu į Lenkiją? Sakoma, kad nepažinus savo krašto gėda vykti į kitus. Šį posakį galima perfrazuoti taip: nepažinus tokios kultūriškai artimos šalies kaip Lenkija, gėda vykti kažkur toli, juk tiek daug puikių poilsio ir pramogų galimybių galima rasti taip arti! Poilsinės, pažintinės ar turistinės kelionės autobusu į šią šalį jūsų tikrai nenuvils!

Kada keliauti? Patyrę keliautojai rekomenduoja vykti į Lenkiją gegužės – rugpjūčio mėnesiais. Žinoma, kelionės data priklauso nuo jūsų poreikių ir planuojamos veiklos. Dėl tinkamiausios kelionės datos parinkimo kviečiame konsultuotis su „Baltic Tours“ komandos kelionių ekspertais.

Ką reikia žinoti keliaujant į Lenkiją autobusu? Nors Lenkija yra Šengeno zonoje, kartais jos pasienyje vyksta pasienio tarnybos reidai, taigi, privalu turėti galiojantį pasą ar asmens tapatybės kortelę.

Ką pasiimti keliaujant į Lenkiją? Kelionės daiktų sąrašas keliaujant autobusu į Lenkiją labai nesiskirs nuo sąrašo daiktų, reikalingų kelionėse kitomis kryptimis – pasiimkite maisto, atsarginių drabužių, pinigų ir būtiniausių medikamentų. Autobuse pravers apklotas ir patogi kelioninė pagalvėlė. Lenkija dar neįsivedusi euro, todėl teks keistis valiutą. Už vieną eurą gausite maždaug 4,3 zloto.

Kur keliauti? Lenkija yra išties labai didelė šalis tiek pagal plotą, tiek pagal gyventojų skaičių, tad įdomybių ir lankytinų vietų joje tikrai nestinga! Ši šalis yra beveik 5 kartus didesnė už Lietuvą ir driekiasi nuo Baltijos jūros iki Tatrų kalnų! Turistų bene lankomiausi miestai Lenkijoje yra sostinė Varšuva ir istorinė sostinė Krokuva – svarbiausi ekonomikos ir kultūros centrai. Šis miestų duetas traukia savo karališkais rūmais, gilia istorija, gražiais senamiesčiais. Verta aplankyti Varšuvos Karališkąją pilį, Varšuvos sukilimo muziejų, Krokuvos Vavelio pilį. Dar viena įstabi vieta Krokuvoje – ilgiausiai pasaulyje nepertraukiamai veikianti Veličkos druskų kasykla. O ir kitose Lenkijos vaivadijose yra daug įdomių turistinių objektų, pavyzdžiui, Gdansko regione galima pamatyti didžiausią Europoje viduramžišką plytinę Marienburgo pilį, Elbingo kanalą, ir slėptuvę, vadinamą vilko irštva. Paskutinės minutės degantys pasiūlymai, stulbinančios akcijos ir žema kaina leidžia pigiai pasiekti norimą šalį. Įsigykite autobusų bilietus internetu į Lenkiją. Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio miestų!

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Lenkiją?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika