Neradote pasiūlymų?
Nenusiminkite, geriausi pasiūlymai pasislėpę po kitomis dienomis...

Paskutinės minutės kelionės

Paskutinės minutės kelionės

Kai širdis šaukte šaukiasi atostogų, keliaukite! Visos kelionės suteikia džiaugsmo, geros nuotaikos, įkvėpimo gyvenimui, tačiau paskutinės minutės kelionės viso to dovanoja dar daugiau! Juk šio tipo kelionės paprastai yra pigios! Pasinaudokite proga įsigyti kelionę su akcija, specialia nuolaida. Čiupkite degantį pasiūlymą pirmieji, nelaukite, kol skrydį į egzotika alsuojančią Europos ar Afrikos šalį pasiims kas nors kitas. „Baltic Tours“ kviečia leistis į pasaulio pažinimą. Dairykitės aplinkui, domėkitės, atraskite. Jei dvejojate, kurią šalį rinktis, norite pasikonsultuoti ar turite klausimų, kreipkitės į „Baltic Tours“ kelionių ekspertus, kurie noriai rūpinasi savo klientais, dalija draugiškus patarimus. Atminkite, kad keliautojų atsiliepimai, įkvepiančios kelionių istorijos gali padėti susikurti šauniausią atostogų planą. 

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours“?

Turbūt kiekvienas pripažintų, kad gera kelionės kaina yra puikus kelionių rodiklis. Internetinėje „Baltic Tours“ svetainėje atrasite kelionių su nuolaida, nuostabių pasiūlymų su „viskas įskaičiuota“. Be to, iškilus klausimams, visada galite kreiptis į „Baltic Tours“ kelionių ekspertus, kurie maloniai patars, kur ir kada geriausia keliauti, pasiūlys patraukliausią kelionės kainą, paruoš kelionių dokumentus. „Baltic Tours“ biure yra galimybė įsigyti kelionės vizą ir kelionės draudimą. (Primename, kad į kelionę būtina pasiimti tapatybės kortelę arba pasą). Nuo 1991 m. gyvuojanti „Baltic Tours“ komanda ragina tyrinėti pasaulį, semtis pilnas kišenes nuotykių.

Kodėl paskutinės minutės kelionės?

Griebti karštus paskutinės minutės pasiūlymus vilioja tiesiog puikios kainos. Ar galite patikėti, „Baltic Tours“ siūlo įsigyti keliones vos nuo 100 eurų? Tai gali būti jūsų pigiausios atostogos! Gaudykite „Baltic Tours“ pasiūlymus, degančios akcijos tiesiog verčia iš koto! Esame įpratę atostogas planuoti iš anksto, tačiau visi žinome, kad smagiausi dalykai dažnai nutinka tiesiog ekspromtu! Leiskitės į naują nuotykį! Juk jūsų širdis jau seniai jų pasiilgo!

Kada važiuoti?

Paskutinės minutės pasiūlymų „Baltic Tours“ savo klientams gali pasiūlyti visais metų laikais. Savo pasirinktą Europos ar Afrikos kurortą greičiausiai pasieksite lėktuvu. Užmeskite akį į internetinę „Baltic Tours“ svetainę, kad ir dabar, ir pradėkite krauti lagaminus kitos savaitės kelionei arba ruoškitės kelionei po poros savaičių. 

Kur važiuoti?

Įsigykite paskutinės minutės kelionę internetu į vieną populiariausių Maroko kurortų Agadyrą, poilsiaukite nuostabių įspūdžių suteikiančiuose Turkijos Alanijos, Kemero kurortuose, aplankykite įžymiuosius Bulgarijos kurortus, pažinkite išskirtinį Italijos, Ispanijos ir Portugalijos temperamentą, keliaukite į nuostabiąsias Graikijos salas. Paslaptingasis Marokas kviečia jodinėti kupranugariais, aplankyti spalvingąjį turgų, ištyrinėti šurmuliuojančias Medinos (senojo miesto) gatves, plaukioti banglentėmis, kaituoti. Žinote, ką veiksite užburiančioje Kampanijoje? Aplankysite Vezuvijaus ugnikalnį, Iskijos salą ir Čilento nacionalinį parką, istorinį Neapolio centrą. Visų nuostabiausių veiklų, kuriomis galima mėgautis „Baltic Tours“ siūlomuose kurortuose, nė neišvardinsi. Leiskitės į atradimus! Populiariausia paskutinės minutės kelionių trukmė yra 7 dienos, tačiau galima įsigyti ir 8-ių, 10-ies dienų ar kelių savaičių atostogas. Ar pasiruošę skrydžiui į išsvajotą poilsį? Primename, kad lėktuvų bilietai yra įtraukti į paskutinės minutės pasiūlymų kainą. Džiaukitės atostogomis dviese arba keliaukite su šeima ir vaikais. Mūsų siūlomi Europos ir Afrikos kurortai puikiai tinka įvairiems poilsiautojų poreikiams. Skrydžiai vykdomi iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos ir Varšuvos oro uostų.