Pigios kelionės į Balio salą: užburianti gamta ir vietinių gyventojų svetingumas

Individualūs kelionių pasiūlymai į Balį

Nebrangus poilsis egzotinėje Balio saloje yra lengvai pasiekiamas pasinaudojus „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Sala, turistus viliojanti nesibaigiančiais smėlėtais paplūdimiais, žydromis bangomis ir kaitinančiomis saulės voniomis, laukia gamtos ir nuotykių mėgėjų ištisus metus. Norite ir Jūs pasimėgauti atostogomis be rūpesčių? Skaitykite keliautojų patarimus, gaudykite karštas akcijas, „viskas įskaičiuota“  (angl. „all inclusive“) pasiūlymus ir skriskite į magiškas atostogas!

Ką reikia žinoti prieš keliaujant į Balį? Atvykę į Balį nenustebkite, jog visur ir visada derėsitės dėl kainų. Pradedant nuo vaisių pirkimo turguje iki transporto nuomos miesto centre. Kadangi viešasis transportas yra labai nereguliarus – patogiausias sprendimas pažinti šalį būtų nuomojantis automobilį arba važinėjantis motoroleriu. Neišsigąskite, kelių eismo taisyklių čia niekas nesilaiko, pėsčiųjų perėjoje nepraleidžia, o šaligatvių nėra. Norint, kad kelionė būtų patogi ir pigi, pravartu su savimi turėti grynųjų pinigų, kadangi banko kortelės daugelyje vietų nepriimamos arba joms taikomas atsiskaitymo mokestis.

Aktyvus poilsis Balyje. Nors daugeliui atostogos Bali saloje asocijuojasi su tingiu vartymusi paplūdimiuose,  ir maudynėmis vandenyno bangose. Tačiau siūlytume nenuvertinti ir aktyvaus poilsio galimybių, kurių čia apstu. Tikrai verta užkopti į veikiantį Baturo ugnikalnį, panardyti su jūriniais vėžliais, pripučiama valtimi čiuožti kalnų upe, pasiklysti žygio po džiungles metu ar išmėginti banglenčių sportą. Dar viena pramoga, norintiems daugiau adrenalino - leidimasis kanjonu, kurio metu teks ir nuo krioklių pašokinėti, ir akmenimis palaipioti.

Kokiu metų laiku geriausiai keliauti į Balį? Tikriausiai visiems teko girdėti apie liūčių sezoną Balio saloje, vyraujantį lapkričio –  kovo mėnesiais. Tačiau tikrai nereikėtų jo išsigąsti, kelionė gali palikti gražiausius prisiminimus net ir keliaujant lietinguoju metu. Svarbiausia, tinkamai pasiruošti, pasiimti litepalčius ir nepamiršti, jog šokti lietuje irgi yra smagu. Vienas gražiausių laikų aplankyti salą – balandžio, gegužės mėnesiai, kada visa gamta žaliuoja. Paskutiniais vasaros mėnesiais turistų būna daugiausiai, bet oras pats palankiausias – maža tikimybė lietaus ir nealinantis karštis. Tuo tarpu rugsėjo bei spalio mėnesiais galima mėgautis mažesniais turistų srautais. Kiekvienas metų laikas Balio saloje turi savito žavumo ir gali garantuoti nepamirštamas atostogas.

Ko tikėtis egzotinės kelionės į Balį metu? Nesuskaičiuojamos šypsenų gausos. Vietiniai čia šypsosi nepriklausomai nuo oro sąlygų už lango ir pasižymi išskirtiniu svetingumu bei rūpesčiu. Iš egzotinės kelionės namo tikrai parsivešite pilną lagaminą įspūdžių ir šilčiausių prisiminimų. Kelionė į Balį neabejotinai bus praturtinta vietinių tradicijų gausos, kasdienių ritualų ir apeigų. Įvairiausių švenčių ir ceremonijų skaičius čia viršija du šimtus. Norime Jums suteikti kuo daugiau progų keliauti. Egzotinė kelionė į Balį tikrai gali būti vienas pigiausių atostogų pasirinkimų. Skaitykite pigių kelionių variantų aprašymus ir pasinaudokite karščiausiais „Baltic Tours“  pasiūlymais kelionėms į magišką Balio salą. Bilietai Jūsų jau laukia! Pigūs skrydžiai iš Vilniaus, Kauno, Varšuvos bei Rygos oro uostų. Užsisakykite paskutinės minutės lėktuvo bilietus internetu už pigiausią kainą ir skriskite į nuotykių kupiną salą jau dabar!

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Balį?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika