Pigios kelionės į Slovakiją – turiningos atostogos kalnų šalyje!

Individualūs kelionių pasiūlymai į Slovakiją

Nebrangus poilsis kalnuotoje Slovakijoje yra lengvai pasiekiamas, jeigu pasinaudosite Baltic Tours degančiais pasiūlymais! Išvyskite įspūdingas senovines pilis, kurių šalyje daugiau negu 200, ir grožėkitės gamta – čia gausu įspūdingų stalaktitų ir stalagmitų urvų bei vaizdingų kalnų viršūnių! Skaitykite pigių kelionių variantų aprašymus, gaudykite karštas akcijas, viskas įskaičiuota (angl. all included), paskutinės minutės pasiūlymus žema kaina ir pasirinkite atostogoms šią pasakišką Višegrado šalį Europos centre!

Ką reikia žinoti, kai keliaujate į Slovakiją? Slovakija turi gilią istoriją, daug vaizdingų pilių ir įdomią virtuvę. Jos valiuta euras, taigi pinigų keistis neteks. Šalis kultūriškai glaudžiai susijusi su Lenkija ir su Čekija, su kuria ilgą laiką sudarė vieną valstybę. Slovakijos sostinė ir didžiausias miestas yra Bratislava. Ji įsikūrusi prie Dunojaus upės ir išsaugojo didingą pilį, nuo kurios bokštų galima matyti net Austriją ir Vengriją! Verta aplankyti ne tik šią gražią sostinę, bet ir įdomias lankytinas vietas kitose šalies dalyse. Ypač daug Slovakijoje yra išlikusių senovinių miestelių, pavyzdžiui, Banska Stiavnica aukso kasyklų miestas, kuriame galima apžiūrėti, kaip kadaise atrodė šio tauraus metalo išgavimo procesas. Slovakija – puiki kelionių kryptis keliaujantiems su šeima. Vaikams tikrai patiks didžiausias vidurio Europoje Tatralandia vandens parkas.

Aktyvus poilsis Slovakijoje. Slovakija garsi dėl savo toli besidriekiančių Tatrų kalnų grandinių. Jos kalnus yra ypač pamėgę aktyvaus poilsio mėgėjai. Populiariausias šių vietų aktyvus užsiėmimas yra slidinėjimas – jam skirti kurortai nusidriekę per visą šalį. Puikiai išvystyta slidinėjimo infrastruktūra ir didelis trasų pasirinkimas tiks tiek slidžių, tiek snieglenčių gerbėjams. Tačiau ne tik leidimosi nuo kalnų entuziastai čia ras, ką veikti, – Slovakijos kalnai yra populiari žygių ir pasivaikščiojimo vieta. Slovakijoje skirtingo ilgio ir sudėtingumo pėsčiųjų takais poilsiautojų grupės kursuoja nuolat. Vaikščiojimas po kalnus vertinamas ne tik dėl kerinčio kraštovaizdžio, bet ir dėl naudos sveikatai.

Pigios kelionės į Slovakiją privalumai. Į Slovakiją galima nuvykti sąlyginai pigiai, nes šią šalį galima pasiekti ne tik lėktuvu, bet ir automobiliu ar autobusu. Aukštųjų Tatrų kalnai, kuriais „dalijasi“ Lenkija ir Slovakija, yra bene arčiausiai Lietuvos esantys kalnai. Todėl tai gali būti pirmoji pažintis su tokiu gamtovaizdžiu, tinkanti visai šeimai. Ši valstybė yra Europos centre, todėl iš jos norintys gali patogiai aplankyti netoliese esančias Čekiją, Austriją ar Vengriją. Nebrangi kelionė į šią pilių, kalnų ir pasakų šalį tikrai nepaliks abejingų! Be to, keliaujantieji automobiliu ar autobusu kartu pakeliui galės aplankyti ir Slovakijos kaimynės Lenkijos turistinius objektus. Nebijokite atrasti ir suprasti, o puikūs Baltic Tours kelionių pasiūlymai į Slovakiją jums padovanos puikų ir turiningą poilsį! Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos skatina vykti į Slovakiją ir patirti įspūdžių kupinus nuotykius kartu su artimiausiais žmonėmis. Įsigykite ypač pigius skrydžių ar autobuso bilietus su akcija internetu ir keliaukite! Išvykimo stotelės yra iš Vilniaus ir Kauno. Leiskitės į nepamirštamą pigią kelionę į poilsiautojų rojų Slovakiją! Pasakiško grožio kraštas jau laukia jūsų!      

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Slovakiją?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika