Kelionės autobusu į Slovakiją

Individualūs kelionių pasiūlymai į Slovakiją

Kelionės autobusu į Slovakiją – aplankykite kalnų ir pilių kraštą!

Nebrangus poilsis Slovakijoje yra lengvai pasiekiamas jeigu pasinaudosite „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Skaitykite kelionių autobusu variantų aprašymus, keliautojų atsiliepimus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) paslauga už itin žemą kainą ir neabejodami sėskite į autobusą Slovakijos link! Siūlome kelionės autobusu į Slovakiją pasiūlymus individualiems keliautojams, grupėms ar keliaujantiems su vaikais!

Kodėl verta keliauti į Slovakiją su „Baltic Tours“? Neabejojame, kad jus domina pigūs kelionių autobusu pasiūlymai. Būtent dėl šios priežasties „Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti kelionių autobusu į Slovakiją pasiūlymus pigiau internetu. Patikėkite atostogų planus „Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems kelionių organizavimo partneriams („Tez Tour“, „Novaturas“) – padarysime viską, kad kelionės autobusu į Slovakiją virstų įsimintina išvyka.

Kodėl kelionės autobusu į Slovakiją? Poilsinės, pažintinės ar turistinės kelionės autobusu į šią šalį jūsų tikrai nenuvils! Slovakija džiugins tiek gamtos, tiek žmogaus sukurtais kūriniais! Išvyskite įspūdingas senovines pilis, kurių šalyje daugiau negu 200, grožėkitės gamta – čia gausu įspūdingų stalaktitų ir stalagmitų urvų bei vaizdingų kalnų viršūnių! Pasinerkite į šią magišką šalį ir patirkite geriausius įspūdžius Slovakijoje!

Kada keliauti? Kelionių ekspertai į Slovakiją pataria vykti balandžio – birželio mėnesiais. Tačiau galima keliauti rudenį, žiemą, pavasarį ir vasarą – tai priklauso nuo planuojamų veiklų. Dėl jums tinkamiausio kelionės laiko kviečiame pasikonsultuoti su „Baltic Tours“ kelionių ekspertais!

Ką pasiimti keliaujant į Slovakiją? Kelionės daiktų sąrašas keliaujant autobusu į Slovakiją labai nesiskirs nuo sąrašo daiktų, reikalingų kelionėse kitomis kryptimis – būtina pasiimti maisto, atsarginių drabužių, pinigų ir būtiniausių medikamentų. Autobuse pravers apklotas ir patogi kelioninė pagalvėlė. Beje, Slovakijos valiuta yra euras, taigi, valiutos keistis neprireiks.

Kur keliauti? Slovakijos sostinė ir didžiausias miestas yra Bratislava. Ji įsikūrusi prie Dunojaus upės, yra išsaugojusi didingą pilį, nuo kurios bokštų galima matyti net Austriją ir Vengriją! Verta aplankyti ne tik šią gražią sostinę, bet ir įdomias lankytinas vietas kitose šalies dalyse. Slovakijoje yra išlikę daug senovinių miestelių, pavyzdžiui, Banská Štiavnica. Jame galima apžiūrėti senovinės aukso kasyklos liekanas. Slovakija – puiki kelionių kryptis keliaujantiems su šeima – vaikams tikrai patiks didžiausias vidurio Europoje Tatralandia vandens parkas. Be to, šalis garsi dėl savo toli besidriekiančių Tatrų kalnų grandinių. Populiariausia pramoga šiuose yra slidinėjimas – jam skirti kurortai nusidriekę per visą šalį. Tačiau ne tik leidimosi nuo kalnų entuziastai čia ras ką veikti – Slovakijos kalnai yra populiari žygių ir pasivaikščiojimų vieta. Slovakijoje skirtingo ilgio ir sudėtingumo pėsčiųjų takais poilsiautojų grupės kursuoja nuolat. Vaikščiojimas po kalnus vertinamas ne tik dėl kerinčio kraštovaizdžio, bet ir dėl naudos sveikatai. 

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Slovakiją?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika