Kelionės autobusu į Varšuvą

Kelionių katalogas į Varšuvą

Kelionės autobusu į Krokuvą
Kelionės autobusu į Varšuvą

Individualūs kelionių pasiūlymai į Varšuvą

Kelionės autobusu į Varšuvą – atostogos įvairiapusiškoje Lenkijos sostinėje!

Nebrangus poilsis Varšuvoje yra lengvai pasiekiamas jeigu pasinaudosite „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Skaitykite kelionių autobusu variantų aprašymus, keliautojų atsiliepimus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) paslauga už itin žemą kainą ir neabejodami sėskite į autobusą Varšuvos link! Siūlome kelionės autobusu į Varšuvą pasiūlymus individualiems keliautojams, grupėms ar keliaujantiems su vaikais!

Kodėl verta keliauti į Varšuvą su „Baltic Tours“? Neabejojame, kad jus domina pigūs kelionių autobusu pasiūlymai. Būtent dėl šios priežasties „Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti kelionių autobusu į Varšuvą pasiūlymus pigiau internetu. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau grožitės nuostabiuoju lietuviams be galo artimu karališkuoju miestu! Patikėkite atostogų planus „Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems kelionių organizavimo partneriams („Tez Tour“, „Novaturas“) – padarysime viską, kad kelionės autobusu į Varšuvą virstų įsimintina išvyka.

Kodėl kelionės autobusu į Varšuvą? Sakoma, kad nepažinus savo krašto gėda vykti į kitus. Šį posakį galima perfrazuoti taip: nepažinus tokios kultūriškai artimos šalies kaip Lenkija, gėda vykti kažkur toli, juk tiek daug puikių poilsio ir pramogų galimybių galima rasti taip arti! Poilsinės, pažintinės ar turistinės kelionės autobusu į Varšuvą jūsų tikrai nenuvils!

Kada keliauti? Patyrusių keliautojų rekomenduojamas atostogų Varšuvoje laikas yra gegužės – rugpjūčio mėnesiai. Tačiau šis miestas, kaip ir Vilnius – džiugina visais metų laikais.

Ką reikia žinoti keliaujant į Varšuvą autobusu? Priklausomai nuo to, iš kurio Lietuvos miesto važiuosite, tai užtruks nuo 8 iki 11 valandų. Nors Lenkija yra Šengeno zonoje, kartais jos pasienyje vyksta pasienio tarnybos reidai, taigi privalu turėti galiojantį pasą ar asmens tapatybės kortelę.

Ką pasiimti keliaujant į Varšuvą? Kelionės daiktų sąrašas keliaujant autobusu į Varšuvą labai nesiskirs nuo sąrašo daiktų, reikalingų kelionėse kitomis kryptimis – būtina pasiimti maisto, atsarginių drabužių, pinigų ir būtiniausių medikamentų. Autobuse pravers apklotas ir patogi kelioninė pagalvėlė. Už vieną eurą gausite maždaug 4,3 zloto.

Kur keliauti? Varšuva kartu su Krokuva nuo seno buvo du kertiniai Lenkijos karalystės miestai, ekonomikos ir kultūros centrai. Tačiau Varšuva labai skiriasi nuo kitų Lenkijos miestų. Ji nėra išsidėsčiusi aplink vieną centrą – dažniausiai turgaus aikštę. Varšuvą greičiau būtų galima pavadinti plačiai pasklidusiu miestu su keliais centrais. Šiame metropolyje, kuriame šiuo metu gyvena apie 1,75 milijono gyventojų, gausu tiek gotikinės, tiek sovietinės betono ar modernios plieno ir stiklo architektūros. Ilgam įspūdį paliekantys Varšuvos sukilimo bei Lenkijos žydų muziejai, prabangi naujai atstatyta Karališkoji pilis, istoriniai komunistiniai Kultūros ir mokslo rūmai bei neonines įstaigų iškabas kolekcionuojantis Neono muziejus atskleis savitą ir įvairų šio miesto veidą. Paskutinės minutės degantys pasiūlymai, stulbinančios akcijos ir žema kaina leidžia pigiai pasiekti norimą šalį. Įsigykite autobusų bilietus internetu į Varšuvą. Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio miestų!

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Varšuvą?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika