Kelionės autobusu į Krokuvą

Kelionių katalogas į Krokuvą

Kelionės autobusu į Krokuvą
Kelionės autobusu į Varšuvą

Individualūs kelionių pasiūlymai į Krokuvą

Kelionės autobusu į Krokuvą – puikūs įspūdžiai karališkame druskos mieste!

Nebrangus poilsis Krokuvoje yra lengvai pasiekiamas jeigu pasinaudosite „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Skaitykite kelionių autobusu variantų aprašymus, keliautojų atsiliepimus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) paslauga už itin žemą kainą ir neabejodami sėskite į autobusą Krokuvos link! Siūlome kelionės autobusu į Krokuvą pasiūlymus individualiems keliautojams, grupėms ar keliaujantiems su vaikais!

Kodėl verta keliauti į Krokuvą su „Baltic Tours“? Neabejojame, kad jus domina pigūs kelionių autobusu pasiūlymai. Būtent dėl šios priežasties „Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti kelionių autobusu į Krokuvą pasiūlymus pigiau internetu. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau grožitės nuostabiuoju lietuviams be galo artimu karališkuoju miestu! Patikėkite atostogų planus „Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems kelionių organizavimo partneriams („Tez Tour“, „Novaturas“) – padarysime viską, kad kelionės autobusu į Krokuvą virstų įsimintina išvyka.

Kodėl kelionės autobusu į Krokuvą? Sakoma, kad nepažinus savo krašto gėda vykti į kitus. Šį posakį galima perfrazuoti taip: nepažinus tokios kultūriškai artimos šalies kaip Lenkija, gėda vykti kažkur toli, juk tiek daug puikių poilsio ir pramogų galimybių galima rasti taip arti! Poilsinės, pažintinės ar turistinės kelionės autobusu į Krokuvą jūsų tikrai nenuvils!

Kada keliauti? Patyrę keliautojai rekomenduoja atostogauti Krokuvoje gegužės – rugpjūčio mėnesiais. Pavasarį ar rudenį Krokuvoje taip pat galima puikiai praleisti laiką. Žiemą važiuoti į Krokuvą nepatartina, nes mieste pakyla taršos lygis ir orai nebūna malonūs.

Ką reikia žinoti keliaujant į Krokuvą autobusu? Priklausomai nuo to, iš kurio Lietuvos miesto važiuosite, tai užtruks nuo 15 iki 18 valandų. Nors Lenkija yra Šengeno zonoje, kartais jos pasienyje vyksta pasienio tarnybos reidai, taigi privalu turėti galiojantį pasą ar asmens tapatybės kortelę.

Ką pasiimti keliaujant į Krokuvą? Kelionės daiktų sąrašas keliaujant autobusu į Krokuvą labai nesiskirs nuo sąrašo daiktų, reikalingų kelionėse kitomis kryptimis – būtina pasiimti maisto, atsarginių drabužių, pinigų ir būtiniausių medikamentų. Autobuse pravers apklotas ir patogi kelioninė pagalvėlė. Lenkija dar neįsivedusi euro, todėl teks valiutą išsikeisti. Už vieną eurą gausite maždaug 4,3 zloto.

Kur keliauti? Krokuva kartu su Varšuva – nuo seno buvę du kertiniai Lenkijos karalystės miestai, ekonomikos ir kultūros centrai. Krokuvoje tai liudija renesanso architektūros Vavelio karališkoji pilis, ilgą laiką buvusi Lenkijos valstybingumo centru. Joje šiuo metu įrengtas muziejus. Bus įdomu aplankyti ir Tado Kosciuškos piliakalnį – šis supiltas karo didvyrio, svarbaus lenkams, lietuviams ir amerikiečiams, garbei. Krokuvoje taip pat yra ilgiausiai pasaulyje nepertraukiamai veikianti Veličkos druskų kasykla. Joje galima apsilankyti ir pasivaikščioti beveik 3 km ilgio atkarpa. Krokuvoje rasite ir daug įspūdingos architektūros istorinių pastatų, pavyzdžiui, gotikinį Jogailos universiteto pastatą Collegium Maius ar Šv. Marijos baziliką. Paskutinės minutės degantys pasiūlymai, stulbinančios akcijos ir žema kaina leidžia pigiai pasiekti norimą šalį. Įsigykite autobusų bilietus internetu į Krokuvą. Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio miestų!

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika