Kelionės autobusu į Vokietiją

Kelionių katalogas į Vokietiją

Kelionės autobusu į Berlyną

Individualūs kelionių pasiūlymai į Vokietiją

Kelionės autobusu į Vokietiją – nepamirštami įspūdžiai ir mažiems, ir dideliems!

Nebrangus poilsis Vokietijoje yra lengvai pasiekiamas! Pasinaudokite degančiais „Baltic Tours“ pasiūlymais ir keliaukite ten, kur laukia nauji įspūdžiai ir patirtys! Skaitykite kelionių autobusu pasiūlymų aprašymus, keliautojų atsiliepimus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) paslauga už itin žemą kainą ir neabejodami sėskite į autobusą Vokietijos link! Siūlome kelionės autobusu į Vokietiją pasiūlymus individualiems keliautojams, grupėms ar keliaujantiems su vaikais!

Kodėl verta keliauti į Vokietiją su „Baltic Tours“? Neabejojame, kad jus domina pigūs kelionių autobusu pasiūlymai. Būtent dėl šios priežasties „Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti kelionių autobusu į Vokietiją pasiūlymus pigiau internetu. Patikėkite atostogų planus „Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems kelionių organizavimo partneriams („Tez Tour“, „Novaturas“) – padarysime viską, kad kelionės autobusu į Vokietiją virstų įsimintina išvyka.

Kodėl kelionės autobusu į Vokietiją? Poilsinės, pažintinės ar turistinės kelionės autobusu į šią šalį jūsų tikrai nenuvils! Vokietija garsėja savo nuostabiais kalnais, turtinga kultūra ir tradicijomis. Pasinerkite į šią poetų bei mąstytojų šalį ir patirkite geriausius įspūdžius Vokietijoje! Juk keliaujant autobusu geriausiai patirsite skirtingų šalies regionų skirtumus ir savitumus, šalies geografijos ypatumus. Be to, keliaujant autobusu galima aplankyti daug įdomių objektų ir miestų pakeliui.

Kada keliauti? Priklausomai nuo to, į kurią Vokietijos vietą vyksite. Vokietija – didelė šalis, tad reikia nepamiršti, kad šiaurėje vyrauja šaltesnis klimatas, tačiau keliautojai teigia, kad į Vokietiją verta keliauti visais metų laikais. Pavasarį džiugina pražystantys medžiai ir bundanti gamta. Vasarą – vyraujantys šilti orai, vykstantys muzikos festivaliai. Rudenį – vykstantis vyno bei garsusis alaus festivalis Oktoberfest. Na, o žiemą Vokietijoje galima džiaugtis jaukiomis kalėdinėmis mugėmis, snieguotų kalnų peizažais, slidinėjimu. Taigi, rekomenduojamas kelionės laikas iš esmės priklauso nuo jūsų poreikių. Norinčius apie Vokietijos klimatą, lankytinas vietas ir geriausius pasiūlymus sužinoti daugiau kviečiame pasikonsultuoti su „Baltic Tours“ kelionių ekspertų komanda ir išsirinkti tinkamiausią kelionės variantą.

Ką pasiimti keliaujant į Vokietiją? Kelionės daiktų sąrašas keliaujant autobusu į Vokietiją labai nesiskirs nuo sąrašo daiktų, reikalingų kelionėse kitomis kryptimis – būtina pasiimti maisto, atsarginių drabužių, pinigų ir būtiniausių medikamentų. Autobuse pravers apklotas ir patogi kelioninė pagalvėlė.

Kur keliauti? Vokietija yra šalis, pažymėta permainingos istorijos randais. Viešint Vokietijoje būtina aplankyti sostinę Berlyną. Čia verta aplankyti Brandenburgo vartus, kurie dar įspūdingiau atrodo naktį. Taip pat Vokietijos parlamentą Reichstagą – svarbų Berlyno pastatą, kuris kadaise buvo sulygintas su žeme ir vėl atstatytas. Įspūdingiausia jo detalė – saulėje žėrintis stiklinis kupolas. Šaltojo karo istorijos entuziastams būtina aplankyti Gedenkstätte Berliner Mauer – Berlyno sienos monumentą. Šis daugiakultūris metropolis kiekvieną žavi savo savitumu ir originalumu! Tačiau verta aplankyti ir kitus Vokietijos miestus – Miuncheną, Frankfurtą, Hanoverį, Štutgartą, Brėmeną ar Drezdeną. Vokietija tokia įvairi, kad joje visuomet atrasite šį tą naujo! Degantys paskutinės minutės pasiūlymai, stulbinančios akcijos ir žema kaina leidžia pigiai pasiekti norimą šalį. Įsigykite autobusų bilietus internetu į Vokietiją. Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio miestų!

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Vokietiją?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika