Kelionės į Berlyną

Berlyno kelionių katalogas

Kelionės autobusu į Berlyną
Pažintinės kelionės į Berlyną
Pigios kelionės į Berlyną

Individualūs pasiūlymai į Berlyną

Kelionės į Berlyną – Vokietijos sostinę! Vokietija - viena didžiausių šalių visoje Europoje, kuri užima ne tik labai svarbią vietą Europos Sąjungoje, bet yra ir populiari keliautojų lankoma šalis. Berlynas - Vokietijos sostinė, išsiskiria nepaprastais architektūriniais sprendimais, įtraukiančia istorija ir, beabejo, žinomiausiomis lankytinomis vietomis. Unikalus Vokietijos miestas privers aikčioti net daug ką mačiusį, todėl pasiruoškite įspūdžiams - čia jų bus tiesiog apstu! Lankantis Berlyne pajusite šalies istoriją - Berlyno sienos likučiai mena laikus, kuomet didžiulis miestas buvo pasidalintas į dvi dalis, o jų pusėse dar ir dabar galima įžvelgti kultūrinių skirtumų. Kontrastingumu alsuojantis miestas sukurs jūsų atostogoms nepaprasto žavesio - vykite Berlyno kryptin drauge su savo šeima ar artimiausiais bičiuliais ir nuspalvinkite savo kelionės žemėlapį įvairiausiomis spalvomis. Pažintinė kelionė, o gal planas savaitgaliui? Puiku! Baltic Tours ir partneriai padės įgyvendinti kiekvieno keliautojo svajonę aplankyti Berlyną! Vokietijos sostinėje patogu naudotis metro ir traukiniais, tad jūsų kelionėje garantuojamas komfortas. Mieste daugybė lankytinų vietų -  Berlyno siena, Reichstagas, Brandenburgo vartai, Muziejų sala, Berlyno katedra, Žydų muziejus ir memorialas jiems pagerbti - tai dar ne viskas, kas laukia jūsų Berlyne! Čia patiks istorikams, muzikos gerbėjams ir net meno žinovams! Keliaukite į Berlyną ir vėl pajauskite kelionės džiaugsmą!

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Ką reikia žinoti keliaujant į Berlyną?

  • Lankomiausių vietų top: Berlyno siena (Berliner Mauer), populiarioji Unter den Linden gatvė, Brandenburgo vartai (Brandenburger Tor), Reichstagas (Reichstag), Berlyno katedra, Muziejų sala (Museumsinsel), Kreuzberg rajonas, Žydų muziejus, memorialas nužudytiems Europos žydams atminti, Aleksandro aikštė, Potsdamo aikštė, zoologijos ir botanikos sodai.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 4-7 dienos.
  • Klimatas Berlyne: birželio-rugpjūčio mėnesiai maloniai nuteiks atostogoms Berlyne, o karščiui atspariesiems keliautojams liepos mėnuo bus pats tas, mat oro termometro stulpelis pakyla iki 25°C.
  • Maistas Berlyne: Vokietijos gastronomija tikrai įspūdinga, tad atvykę į Berlyną pasiruoškite išragauti įvairių jos patiekalų. Berlyne maisto kultūra labai populiari - apsidairykite, nes visur daugybę maistą reklamuojančių plakatų, kurie tik ir vilioja užsukti į netoliese esančią kavinukę. O jų čia daugybė - kiekvienas atvykęs Berlyno svečias suras savo vietą papietauti. Tradiciniai patiekalai čia itin sotūs, kurių pagrindą sudaro mėsa. Kopūstai, tiršti padažai, dešra (wurst), bulvių patiekalai ir įvairūs troškiniai - Vokietijos virtuvei gerai pažįstami. Vokietijoje alus - vienas iš geriausių ir skaniausių visame pasaulyje, todėl jam ragauti ir švęsti yra sukurta netgi atskira šventė - Octoberfest! Desertui puikiai tiks eis - voki6ki ledai, kurių skonis primins vaikystę.
  • Ekskursijos Berlyne: keliaukite į Berlyną ir pajuskite Vokietijos dvasią vaikštinėdami miesto gatvelėmis - architektūra ir lankytinos vietos tik atkreips dėmesį ir ilgam įsitaisys jūsų atmintyje. Pigūs skrydžiai, akcijos ir nuolaidos padeda aplankyti Berlyną pigiau, o čia jau išsitraukite kelionių žemėlapį ir drąsiai mėgaukitės savo pelnytų atostogų laiku. Būtinai pasižymėkite Brandenburgo vartus, kurie tapę Berlyno simboliu, skroskite pagrindine Under den Linden gatve, pakelkite akis į viršų ir stebėkite tvirtus, charakteringus architektūros sprendimus. Žaliasis miesto plotas Tiergarteno parkas taps tikra poilsio ir atsipalaidavimo oaze, tad nepamirškite, kad Berlynas ne tik betono ir pastatų miestas. Berlyne su šeima atostogos taip pat neprailgs, o ir įspūdžių patirs ne tik tėveliai, bet ir mažiausieji šeimos nariai apsilankę zoologijos sode ir pamoję tingiam hipopotamui.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Berlyną, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Leonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz 4*, Hitel am Steinplatz, Autograph Collection 5*, Regent Berlin 5*, Das Stue 5*, i31 Hotel 4*, Louisa's Place 5*.
  • Šventės ir festivaliai Berlyne: Tarptautinis Berlyno filmų festivalis, Kultūros festivalis, Muziejų naktis, džiazo festivalis, Oktoberfest, vyno degustacijos šventė, taip pat pasakiškos Vokietijoje švenčiamos Kalėdos ir jų metu rengiamos mugės, didelės vyksiančios knygų mugės, karnavalai, įvairiausi muzikos, kino festivaliai.
  • Lauktuvės iš Berlyno: Vokietijos sostinėje platus originalių lauktuvių pasirinkimas! Vasarą parvežkite dovanų unikalius nuo saulės akinius, skanaus alaus mėgėjams padovanokite alų rinkinuką, savo mažiesiems šeimos nariams nupirkite marškinukus su Berlyno miesto simboliais, žiemos metu čia galima įsigyti šiltas kepures. Susirinkite draugų kompanijoje ir pažaiskite Monopoly Berlin žaidimą.
Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Berlyną?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su Baltic Tours privatumo politika

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Berlyną?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
[questoin_and_answer_form.error]
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su Baltic Tours privatumo politika