Kelionės į Milaną

Milano kelionių katalogas

Romantiškos kelionės į Milaną
Vestuvinė kelionė į Milaną
Poilsinės kelionės į Milaną
Savaitgalio kelionės į Milaną
Poilsis prie jūros Milane
Kelionės šeimai į Milaną
Pažintinės kelionės į Milaną
Aktyvios kelionės į Milaną

Individualūs pasiūlymai į Milaną

Kelionės į Milaną – tai kelionės į miestą, įsikūrusį turtingiausiame Italijos regione Lombardijoje. Nusileidus Bergamo oro uoste, jau beveik prasideda atostogos! Belieka paskutinė smulkmena: sėdate į autobusą, važiuojantį į Milaną. Tai yra patogiausia transporto priemonė, kuria galima pasiekti mados sostinę, bilieto kaina siekia 10–12 Eur. Ir jūs jau prabangiame Milane. Čia jums šypsosi įspūdinga Duomo katedra, moja Karališkieji rūmai ir kviečia užsukti Santa Maria della Grazie bazilika. Atostogos Milane – atgaiva menininkams, ramybė dizaineriams ir dar nepatirti įspūdžiai turistams. Milanas žavi dėl savito temperamento bei įkvepiančios architektūros. Poilsis Milane džiugina kiekvieną, pasirinkusį šį Italijos mados lopšį. Mėgstate keliauti ir taupyti? Su Baltic Tours – tai lengviau negu galite pagalvoti! Jūsų atostogos bus ne tik pigios, tačiau ir labai įsimintinos! Nedvejokite ir griebkite skrydžio bilietus lėktuvu ir atraskite didingą Milaną!

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Ką reikia žinoti keliaujant į Milaną?

 • Lankomiausių vietų top: Brera meno galerija, Castello Sforzesco pilis, Duomo katedra, Galleria Vittorio Emanuele II, La Scala operos rūmai, Leonardo da Vinci nacionalinis mokslo ir technologijų muziejus, Milano centrinis parkas (it. Parco Sempione), Milano karališkieji rūmai, Poldi Pezzoli muziejus, Quadrilatero rajonas, Santa Maria delle Grazia bazilika (Leonardo da Vinci freska „Paskutinė vakarienė“), Šv. Lauryno kolonada (it. Colonne di San Lorenzo), Vertikalusis miškas (it. Bosco Verticale).
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3–5 dienos.
 • Klimatas Milane: Karštos, bet šiek tiek lietingos vasaros – atostogos Milane. Liepą oro temperatūra lengvai pakyla iki daugiau negu 30 °C, bet svečiuojantis mieste nepakaks kremo nuo saulės. Būtinai pasirūpinkite apsauga nuo lietaus. Nors jis trumpalaikis ir gaivus, pasitaiko dažnai. Itin malonūs orai turistus lepina ankstyvą rudenį, kai galima mėgautis spalvingu rudeninio Milano peizažu. Jei norite išvengti turistų grūsčių ir aukštų kainų, rinkitės kelionę į Milaną vėlyvą rudenį, žiemą ir ankstyvą pavasarį. Oras tokiu laiku nebus šiltas, tačiau pigūs skrydžio lėktuvu bilietai į Milaną garantuoti.
 • Milano virtuvė: Milanas itin puoselėja tradicinę italų virtuvę, augina tik šiam regionui būdingos rūšies ryžius. Poilsis Milane suteiks naujų potyrių jūsų skonio receptoriams. Čia daug dėmesio skiriama pagrindiniam regiono gaminiui – sūriui. Jis tiesiog ištirps burnoje. Būkite ir jūs madingi Milane! Prieš pagrindinį patiekalą mėgaukitės antipasti (šaltos daržovių ar mėsos užkandėlės) ir pasilikite vietos risotto. Vienas iš jo ingredientų – jau minėti, čia pat auginami ryžiai. Italija – gardžiausių makaronų tėvynė, todėl būtų nuodėmė nepaskanauti įvairių rūšių makaronų! O kur dar gardžiausios itališkos picos! Būtinai paragaukite nacionaline vadinamos Margaritos picos. Už jos slypi unikali istorija: ji buvo pavadinta Italijos karalienės Margaritos garbei. Picos spalvų gama išduoda nacionalinę šio gardumyno pusę: bazilikai, mocarela ir pomidorų pasta ant picos pado sudaro Italijos vėliavos spalvas. Saldžios atostogos Milane irgi garantuotos, tereikia pasimėgauti itališku desertu tiramisu ir kvapnios kapučino kavos puodeliu.
 • Ekskursijos Milane: Poilsis Milane būtų dar turtingesnis, jei į pažintinę ekskursiją po ekonomikos, mados ir kultūros centrą į draugiją pasikviestumėte gidą. Tada tikrai nė viena miesto įžymybė neliks nepastebėta. Būtinai pasivaikščiokite Brera rajone, pasižvalgykite Quadrilatero della moda rajone. Nepraleiskite ekskursijos Milano menas ir „Paskutinė vakarienė.“ Kojos atsisako tiek laiko klaidžioti po didįjį miestą? Ne bėda, sėskite į ekskursijų autobusą Hop-on Hop-off Bus Tour, įsitaisykite antrame autobuso aukšte ir, dvelkiant švelniam vėjeliui, mėgaukitės Milano grožiu arba… Pasirinkite ekskursiją po Milaną segvėjais! Ir be jokios abejonės, privalote apsilankyti viename iš prestižiškiausių operos teatrų pasaulyje – La Scala. Be aktyvių ekskursijų po Milaną taip pat siūlome nepamiršti visai šalia esančių Italijos Alpių. Nepatingėkite iki jų nuvažiuoti ir kalnų žygyje grožėkitės nuostabia gamtos panorama! O gal vykstate žiemą ir norite aktyvios veiklos? Puiku! Kalnuose veikia slidinėjimo trasos, kuriose galėsite išlieti visą turimą energiją ir pasisemti naujų jėgų bei įspūdžių!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Milaną, būtina turėti galiojantį kelionės dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).
 • Sveikata: Privalomų skiepų vystantiems į Milaną nėra.
 • Populiariausi viešbučiai Milane: Armani Hotel Milano 5*, Atahotel Executive 4*, Delle Nazioni 4*, Demidoff 3*, Excelsior Hotel Gallia 5*, Gran Duca di York 3*, Grand Hotel et de Milan 5*, Hotel Spadari al Duomo 4*, Mandarin Oriental Milan 5*, Minerva 3*, Park Hyatt Milan 5*, Sempione 3*, Sheraton Diana Majestic 4*, Starhotels Tourist 4*, Una Hotel Century 4*.
 • Šventės ir festivaliai Milane: Be nuolat Milane vykstančių didelių mados šou čia galite būti pakerėti ir šiuolaikinės muzikos festivaliais. Milanas dėl jų garsėja nuo 1975 m. – darni muzika sklinda visame mieste. Lankydamiesi Milane pirmomis žiemos dienomis nepraleiskite La Scala žiemos sezono atidarymo – liksite sužavėti.
 • Lauktuvės iš Milano: Pabuvoję siautulingame Milane, jau turėjote įsitikinti, kad Milanas ne be pagrindo vadinamas mados sostine. Tad ir lauktuvės gali tai atspindėti. Garsių dizainerių drabužiai, aksesuarai ar unikalūs meno kūriniai perteiks Milano dvasią jūsų artimiesiems. Turite draugų gurmanų? Itališkų sūrių rinkiniai juos nudžiugins! Taip pat nepamirškite, kad Italija gamina puikius gėrimus, todėl prie sūrių rinkinių pridėkite ir sodrų skonį!

Keliautojai dalijasi:

 • Pigių tiesioginių skrydžių į Milaną nėra. Tikriausiai rinksitės daug pigesnį skrydžio į gretimą Bergamo oro uostą. Nuo jo iki Milano yra apie 30 kilometrų, todėl Milaną geriausia pasiekti nuolat iš oro uosto važiuojančiais autobusais.
 • Milane keliauti patariame metro ir tramvajais. Nusipirkite bilietą, kuris tiks visoms susisiekimo priemonėms. 48 valandų bilietas kainuoja apie 8 eurus, tačiau su juo galite sėsti į bet kurią maršrutinę transporto priemonę ir važiuoti neribotą laiką.
 • Saugokite savo turtą. Būdami Milane stenkitės neatitikti tipiško turisto įvaizdžio (su fotoaparatu ant kaklo ir iš kišenės išsikišusia pinigine), tai traukia akį. Išlikite budrūs. Laikykite daiktus priekyje savęs ir reguliariai tikrinkite, ar jie nedingo iš kuprinės bei kišenių.

Regis, laukia nuostabios atostogos? Milanas tinka visiems, kurie nori bent akimirkai atitrūkti nuo kasdienybės bei rutinos. Čia semsitės naujų jėgų bei papildysite prisiminimų skrynią naujais neišdildomais įspūdžiais! Gardus maistas, įspūdinga architektūra, kvapą gniaužianti gamta, svetingi žmonės ir dar daugiau laukia jūsų mados sostinėje Milane! Skrydžiai į Milaną vyksta iš Vilniaus, Kauno, Rygos bei Varšuvos oro uostų. Rasime jums ne tik pigiausią, o ir patogiausią kelionę! Užteks svajoti – laikas veikti. Gana skaityti kelionių aprašymus bei atsiliepimus ir degti baltu pavydu. Geriau visa tai patirti pačiam. Todėl internetu užsisakykite bilietus skrydžiams į Milaną, kraukitės lagaminus ir džiaukitės atostogomis. Nieko nelaukite ir leiskitės į nuotykius. Milanas jūsų laukia!

Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Milaną?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su Baltic Tours privatumo politika

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Milaną?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
[questoin_and_answer_form.error]
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su Baltic Tours privatumo politika