Poilsinės kelionės autobusu – kai norisi atsipūsti

Individualūs kelionių pasiūlymai į Ispaniją

Ar kada esate pagalvoję, kad kelionės autobusu gali būti puikus būdas pailsėti? Ne? Tuomet šįkart leiskitės į kitokias atostogas. Pasinaudokite „Baltic Tours“ skelbiamomis akcijomis ir nuolaidomis – planuokite savo atostogas bet kuriuo metų laiku. Juk Europa graži tiek rudenį, tiek žiemą, pavasarį ir vasarą, o poilsis keliaujant autobusu dar saldesnis – juk nereikia niekuo rūpintis, tik stebėti jaukiai plaukiančius kelionės vaizdus ar šnekučiuotis su draugais.

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours“? Keliauti su „Baltic Tours“ reiškia keliauti įdomiai ir turiningai. Kartu su ilgamečiais partneriais  „Tez Tour“, „Novaturas“ ir kt. organizuojame keliones, tinkančias įvairioms grupėms, kolektyvams ar su vaikais keliaujančioms poroms. Žema kelionės kaina ir degantys paskutinės minutės pasiūlymai vilioja visada, štai kodėl ir jums verta pasižvalgyti internetinėje „Baltic Tours“ svetainėje, juk bilietai internetu – paprasčiausias būdas suplanuoti kelionę. Rinkitės pačius geriausius įspūdžius!

Kodėl poilsinės kelionės autobusu? Ar esate išbandę šį keliavimo būdą? Pabandykite, jums tikrai patiks! Galite rinktis nuo 1 iki 15 dienų išvyką įvairiausiais kelionės maršrutais. Populiariausia kelionių autobusu trukmė paprastai 1–3 dienos, tačiau mes išpildysime visus jūsų atostogų norus! Keliaudami autobusu pakeliui aplankysite „Baltic Tours“ ekspertų parinktus įspūdingiausius šalių objektus, sudalyvausite ekskursijose. Peržvelkite kelionių autobusu pasiūlymus – tai pirmas žingsnis nuotykių link!

Kada keliauti? Laisvą laiką išnaudoti kelionei – tai tiesiog nuostabi mintis! Keliaukite savaitgalį – nors ir trumpas aplinkos pakeitimas yra puikus būdas atsigauti, pailsėti. Po savaitės darbų rinkitės nuotykius! Keliautojai savaitgalio išvykas ar net atstogas planuoja rugsėjo, spalio, lapkričio, gruodžio, kovo, balandžio, birželio, rugpjūčio mėnesiais!

Ką reikia žinoti ruošiantis savaitgalio kelionei autobusu? Kelionės daiktų sąrašas paprastai priklauso nuo keliautojo tipo. Jei esate vienas iš tų, kuris stengiasi apgalvoti kiekvieną situaciją, greičiausiai norėsite imti lagaminą. Minimalizmą vertinantys keliautojai savo kelionės daiktus sutalpina į vieną kuprinę. Maisto pasiimkite kelioms pietų pertraukėlėms, juk pakeliui užsuksite į kavines ir parduotuves. Galite iš anksto pasirūpinti užkandžiais – po ranka visada patogu turėti riešutų, batonėlių, vaisių ar ko nors saldaus. Pasiimkite vandens ir drabužių (priklausomai nuo sezono), būtiniausių medikamentų, pinigų, reikiamus dokumentus. Autobuse praverčia kelioninė pagalvėlė bei apklotas.

Kur keliauti? „Baltic Tours“ kelionių ekspertai specialiai jums paruošė puikius poilsinių kelionių autobusu pasiūlymus patraukliomis kainomis! Siūlome įvairios trukmės poilsines keliones į mitologinę Graikiją, temperamentingąją Italiją, gamtos stebuklais stebinančią Kroatiją, Rumuniją ir Slovėniją, nuostabiąją Čekiją ir žavingąją Austriją, kaimyninę Lenkiją, Latviją, elegantiškąją Prancūziją, įdomiąją Olandiją, Vokietiją, egzotiškąją Jordaniją, Ispaniją, Egiptą, Izraelį ir kt. Kitų keliautojų atsiliepimai, patirti įspūdžiai ir patirtys įkvepia kelionėms. Kelionių įkvėpimo netrūksta „Baltic Tours“ kelionių tinklaraštyje, kvepiančiame istorijomis – kviečiame atsiversti. Leiskitės į naujus kelionių atradimus. Autobusai vyksta iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Lazdijų, Marijampolės ir Alytaus. Išbandykite poilsinę kelionę autobusu ir jūs!

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Ispaniją?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika