Kelionės į Stambulą

Stambulo kelionių katalogas

Vestuvinė kelionė į Stambulą
Poilsinės kelionės į Stambulą
Pažintinės kelionės į Stambulą
Savaitgalio kelionės į Stambulą
Paskutinės minutės kelionės į Stambulą
Pigios kelionės į Stambulą – atostogos iš karto dviejuose žemynuose!
Kelionės šeimai į Stambulą

Individualūs pasiūlymai į Stambulą

Atostogos Stambule – du žemynai, vienas miestas

Stambulas – tai vienintelis miestas pasaulyje, kuris yra išsidėstęs per du žemynus – Azijos ir Europos. Iš vienos miesto pusės atsiveria svajinga Viduržemio jūros pakrantė, o iš kitos – istoriniai Kapadokijos kraštovaizdžiai. Tai magiška vieta, kurioje turistai gali paragauti be galo skanaus vietinio maisto, ištyrinėti spalvotų gatvelių labirintus ir pasigrožėti istorinių objektų įvairove kartu su kvapą gniaužiančiais miesto peizažais. Šis visapusiškai turtingas miestas yra tikras brangakmenis įvairaus tipo keliautojams. Su Baltic Tours kiekvienas galės pažinti šį miestą savaip! Aplankyti šį milijoninį miestą siūlome dviese arba su maža grupe žmonių. Tai gali būti tiek pažintinė, tiek ir poilsinė kelionė, atsižvelgiant į tai, kurią Stambulo dalį rinksitės aplankyti. Tad nepraleiskite progos užsisakyti kelionę jau dabar! Baltic Tours kviečia pasinerti į atostogas viename iš populiariausių miestų pasaulyje!

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Ką reikia žinoti keliaujant į Stambulą?

 • Lankomiausių vietų top: Sofijos soboras, Mėlynoji arba Sultono Ahmedo mečetė, Topkapio rūmai, Galatos bokštas, Stambulo archeologijos muziejus, Turkijos ir islamo meno muziejus, Bazilikos cisterna, Didysis turgus, Choros bažnyčia, Suleimanijos mečetė ir dar daugybė kitų lankytinų objektų.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3–10 dienų.
 • Klimatas Stambule: Vasaros mėnesiai yra šilti ir drėgni, vidutinė temperatūra 28 ºC. Nemaža lietaus tikimybė liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Žiemos pasitaiko sausos ir šaltos, kartais gali ir truputį pasnigti, tačiau oro sąlygos nėra tokios ekstremalios kaip kituose Turkijos regionuose. Pavasaris ir ruduo turistams yra palankiausias metas dėl vyraujančių švelnių orų ir saulėtų dienų.
 • Stambulo virtuvė: Turkiška virtuvė žinoma kaip viena iš trijų populiariausių virtuvių pasaulyje. Su prancūzų ir kinų virtuvėmis konkuruojantys turkiški patiekalai išsiskiria dėl prieskonių įvairovės bei mėsos patiekalų. Čia galėsite paragauti įvairiausiais būdais gaminamų bei Europoje išpopuliarėjusių kebabų, iš ėrienos arba jautienos mėsos susuktų kofta kukulių, o prie išskirtiniu sodriu skoniu pasižyminčios kavos pasmaguriauti turkiškais skanėstais (angl. Turkish delights).
 • Aktyvi veikla Stambule: Nepraleiskite progos išvysti meditacinių Sezamen arba pilvo šokių pasirodymų, atsipalaiduokite turkiškoje hamam pirtyje. Pamatykite vietinius žvejus eidami Galatos tiltu. Išbandykite turkiškus skanėstus parduotuvėse, siūlančiose nemokamai paragauti visų rūšių saldumynų. Pasivažinėkite viena iš seniausių metro linijų pasaulyje. O norėdami nustebinti savo artimuosius bei draugus užsukite į Didįjį turgų, kuriame ne tik galėsite nusipirkti įvairiausių suvenyrų ir lauktuvių, tačiau ir išbandyti savo derėjimosi įgūdžius.
 • Ekskursijos Stambule: Užsisakyti ekskursiją didžiuosiuose lankytinuose objektuose tikrai verta. Taip galėsite mėgautis ne tik gražiais vaizdais, bet ir sužinosite istorijas, slypinčias už skirtingų paveldo sienų. Taip pat leiskitės į prabangų Bosforo kruizą tarp dviejų kontinentų. Vieną dieną skirkite ekskursijai po Princo salas arba trumpam pabėkite iš miesto nuvykę į Pirmojo pasaulinio karo metais veikusią istorinę prieplauką, esančią Gelipolu pusiasalyje.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Stambulą, Turkiją, būtina turėti galiojantį pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Midtown Hotel 2*, Elite World Europe Hotel 5*, Titanic Port Bakirkoy 5*, Inside Hotel Sisli 4*, Tunel Residence 5*, Innpera Hotel 4*.
 • Šventės ir festivaliai Stambule: Kadangi Stambulas yra vienas iš didžiausių miestų pasaulyje, čia netrūksta veiksmo, o per šventes ir festivalius – žmonių. Nenuilstamą šurmulį ir šventinę nuotaiką, be abejonės, pajusite per didžiąsias šventes. Stambulas ypač tinkamas sutikti Naujuosius metus. Įvairūs kultūros renginiai, pavyzdžiui, tarptautiniai Stambulo kino, teatro, lėlių ir muzikos festivaliai į sostinę pritraukia lankytojus iš viso pasaulio. Vienas iš gražiausių metų renginių – Tulpių festivalis. Tulpės kilusios iš Turkijos. Todėl šios gėlės yra vienos iš populiariausių šalyje. Keliautojai, nusprendę atostogauti kovo–balandžio mėnesiais, tikrai nepraleis galimybės pasimėgauti įvairiausių spalvų palete Stambule.
 • Lauktuvės iš Stambulo: Sąrašas, ką galima parsivežti iš Turkijos, yra labai ilgas ir įvairus. Tai yra keraminiai indai: lėkštės, vazos ir puodeliai, padailinti tradiciniais raštais ir spalvomis. O kur dar profesionalių kolekcionierių vertinami rankų darbo kilimai, juvelyriniai dirbiniai, turkiški prieskoniai ir kiti delikatesai bei dar daugybė kitų vietinių gėrybių. Visa tai rasite pagrindinėse Stambulo aikštėse, turguose bei specializuotose parduotuvėse.

Keliautojai dalijasi:

 • Net ir tokiame mieste kaip Stambulas ne visi jo gyventojai kalba angliškai, todėl verta mokėti pagrindines frazes turkų kalba.
 • Merginoms ir moterims reikėtų turėti skarą arba šaliką norint įeiti į religines vietas.
 • Daugelyje vietų galima atsiskaityti tik grynaisiais pinigais. Valiutos keityklas rasite atskridę į oro uostą, viešbučiuose arba miesto centre.

Šiame stebuklingame mieste galima atsibusti jau rytoj! Tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Stambulas suteiks galimybę nuotykių ištroškusiems keliautojams leistis į paskutinės minutės kelionę, o Baltic Tours pasirūpins visomis atostogų detalėmis!

Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Stambulą?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su Baltic Tours privatumo politika
Dažnai užduodami klausimai apie keliones į Stambulą

Ne, trumpalaikiam buvimui Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. 

Ne, vykstant į Turkiją privalomas dokumentas yra pasas, kuris galiotų ne trumpiau nei 6 mėn. nuo išvykimo dienos.

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Stambulą?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
[questoin_and_answer_form.error]
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su Baltic Tours privatumo politika