Kelionės į Šiaurės Norvegiją

Individualūs pasiūlymai į Šiaurės Norvegiją

Šiaurės Norvegija - tai regionas, kuriame keturi metų laikai pasitinka vienas kitą, kur platūs horizontai dalijasi žemę su tankių mišku bei kur džiugiai susilieja gamta, tradicinė virtuvė ir kiti miesto malonumai. Tai magiškas regionas, kurį kasmet aplanko daugybė turistų iš skirtingų pasaulio kampelių, todėl jei siekiate natūralaus grožio ir laisvės jausmo, kelionės į Šiaurės Norvegiją turėtų būti jūsų atostogų sąrašo viršuje. Atostogos Šiaurės Norvegijoje pakerės kiekvieną gamtos ir kultūros mylėtoją. Čia kiekvienas pasijaus kaip naujoje planetoje su didingais kalnais, baimę keliančias ledynais, nuostabiais peizažais, žole apaugusiais slėniais, įspūdingo grožio ežerais, išskirtiniais nameliais, kuriuose gyvena laimingiausi ir svetingiausi žmonės. Kelionės į Šiaurės Norvegiją puiki galimybė ne tik pailsėti, be ir atrasti vidurnakčio saulę ir poliarines naktis. Todėl, nieko nelaukdami, susipažinkite su apačioje pateikta informacija. Čia pateikiama, ką reikia žinoti ruošiantis kelionei, ką vertėtų aplankyti, kur apsistoti ir kiti aktualūs kelionių klausimai.  

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Ką aplankyti Šiaurės Norvegijoje

Apkeliauti ir pažinti Šiaurės Norvegiją tikrai neužteks savaitės ar dviejų. Regionas perpildytas gamtinių ir žmogaus sukurtų lankytinų vietų, kurios vertos Jūsų dėmesio ir laiko. Todėl, planuojant atostogos Šiaurės Norvegijoje, būtinai apsilankykite bent vienoje iš šių vietų:

  • Trumsė - didžiausias Šiaurės Norvegijos miestas. Turistai čia atvyksta aplankyti botanikos sodo, golfo aikštyno bei pasimėgauti naktiniu gyvenimu, barais, Šiaurės pašvaistę ir vidurnakčio saulę. Sporto entuziastai galės pasimėgauti banginiu stebėjimu, žygiais pėsčiomis, plaukimu baidarėmis ir lygumų slidinėjimu. 
  • Budė - tai antras didžiausias miestas šiaurėje, žinomas kaip mini metropolis, pilnas kultūrinių renginių, maisto ir parduotuvių. Netoliese taip pat rasite jūrinio erelio safari bei sala kuri geriausių pakrantės prekybos vietų.
  • Lofoteno salos yra unikali galimybė keliautojams pasimėgauti vaizdingu kraštovaizdžiu įskaitant nuostabius kaimelius ir jų uostus. Čia pamatysite gražius fiordus ir įspūdingus kalnus, Loforto ir Borge vikingų muziejus, kurių centre stovi originalus vikingų namas. 
  • Narvikas - slidininkų rojus, kuriame siūlomos geriausios ir ekstremalios slidinėjimo galimybės su panoraminiais fiordo vaizdais. Miestas tai pat siūlo pažvejoti ir aplankyti skulptūrų ir karo muziejų, kuris supažindina žmonės su miestu ir jo kasdieniniu gyvenimu.
  • Alta - tai ne tik vieta pamatyti šiaurės pašvaistę, bet ir atrasti senovines uolas bei daugiau nei 6000 uolų raižinių. Čia taip pat galite rasti muziejų po atviru dangumi.
  • North cape (Šiaurės iškyšulys). Jei trokštate pabuvoti labiausiai į šiaurę nutolusiame Europos taške, būtinai apsilankykite Šiaurės iškyšulio. Čia rasite uolų darinį, kuris yra senovės samių aukojimo vieta. Netoliese taip pat rasite paukščių safari ir galimybę susidurti šimtais tūkstančių paukščių: erškėtuogių, alkų, paprastosios smilgos ir šiaurinių snapelių.  

Kita naudinga informacija

  • Geriausias laikas keliauti į Šiaurės Norvegiją: Šiaurės Norvegijoje vyrauja arktinis klimatas su sniegu, vėju ir temperatūra žemiau nulio, kuri linkusi mažėti. Tačiau dėl Golfo srovės, pakrantės klimatas yra daug švelnesnis. Itin šiltas sezonas būna vasara: birželio-rugpjūčio mėnesiais, o žiemą gali būti labai šalta. Geriausias laikas keliauti į Šiaurės Norvegija yra bet kuriuo metų laiku. Keliaukite pavasarį arba rudenį, kai oras puikus ir turistų nėra tiek daug. Jei ieškote vidurnakčio saulės keliaukite birželio–rugpjūčio mėnesiais, o jei Šiaurės pašvaistės nuo spalio iki kovo. Tereikia žinoti koks jūsų kelionės tikslas.
  • Reikalingi dokumentai keliaujant į Šiaurės Norvegiją: Norvegija priklauso Šengeno erdvei, todėl Lietuvos respublikos piliečių trumpalaikės kelionės į Šiaurės Norvegija metu vizos nereikalauja.  Rekomenduotina pasirūpinti kelionės draudimu, bei turėti asmens tapatybės kortelę arba daugiau nei tris mėnesius galiojantį Lietuvos Respublikos pasą, nes jų gali prireikti skrendant lėktuvu, valiutos keityklos punktuose, naudojantis gydytojo paslaugomis. 
  • Kaip keliauti po Šiaurės Norvegiją: Norvegija turi puikiai išvystytą ir itin efektyvią viešojo transporto sistemą, kuria sudaro: traukiniai, autobusai ir keltai. Autobusų ir laivų išvykimas priklauso nuo sezono ir dienos , todėl prieš keliaujant patikrinkite maršruto grafiką vietiniuose turizmo biuruose arba nacionalinio maršruto planuotojo svetainėje, kuri apima visas viešojo transporto rūšis. Taipogi, geležinkelio linijos siekia iki šiaurinio miesto Budė, todėl tolimesniuose šiaurės miestuose apsiribokite autobusais ir ypač keltais, kurie jungia kitaip nepasiekiamas bendruomenes bei jūros salas su žemynu. Be to, lengviausias ir greičiausias būdas pasiekti Šiaurės Norvegijos miestus yra tarpmiestiniu lėktuvu į Bodo, Evenes Hardstad Narvik, Bardufoss, Tromso Alta, Kirkenes Hoybuktmben ir Sandnessjoen oro uostus.
  • Iš kur vyksta kelionės į Šiaurės Norvegiją: Nors tiesioginiai skrydžiai nevyksta iš Lietuvos į Šiaurės Norvegiją. Tiesioginis skrydis iš Lietuvos į Norvegijos sostinę Oslą trunka maždaug 2 valandas. Tiesioginiai skrydžiai į Norvegija vykdomi iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.  Baltic Tours komanda padės jums rasti geriausius pasiūlymus skrydžiams iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų į Šiaurės Norvegiją. Taip pat puikių pasiūlymų galite gauti iš Rygos ir Varšuvos oro uostų.
Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Šiaurės Norvegiją?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su Baltic Tours privatumo politika

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Šiaurės Norvegiją?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
[questoin_and_answer_form.error]
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su Baltic Tours privatumo politika