Žiemiški stebuklai Milane! Skrydis iš Vilniaus ir 4 naktys 3* viešbutyje tik 159 !

Apie viešbutį

Dėmesingas aptarnavimas, jaukūs kambariai, draugiškas personalas ir puiki vieta, visa tai garantuoja Florence 3*** viešbutis. Vos 400 metrų atstumu nutolęs nuo Loreto metro stotelės – lengvai pasieksite Milano įžymybes, o iki didingosios Duomo katedros tik 3 km – kodėl nepasivaikščiojus? Profesionalūs viešbučio darbuotojai suteiks galimybę įsigyti bilietus į ekskursijas po miestą, pasiūlys restoranų užsakymo paslaugas, prieš tai rekomendavę jų mėgstamiausią vietą. Dar nesinori griūti į lovą po ilgos ir turiningos dienos mieste? Pasimėgaukite užkandžiais ir gėrimais visą parą dirbančiame viešbučio bare.

Apie Milaną

Dar neteko pabuvoti mados sostinėje? Tuomet pats laikas krautis lagaminą ir skrieti į didingąjį Milaną! Turtingiausiame šalies regione Lombardijoje įsikūręs miestas užburia savita atmosfera, meile madai ir menui, gyvybingumu ir tvyrančia energija – pats metas įsilieti į stebinantį Milano gyvenimą! Architektūra taip pat sužavės, kai stovėsite priešais Duomo katedrą , o meno puoselėtojai degs nekantrumu eilėje į Santa Maria delle Grazia baziliką, juk viduje laukia garsioji Leonardo da Vinci'o freska „Paskutinė vakarienė“. Kvapni itališka kava ir tiramisu desertas jaukioje kavinukėje suteiks dar daugiau žavesio poilsiui Milane – pirmyn!

Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

17:00
Į
Milanas

18:30
Skrydis atgal
Tiesioginis
Milanas

20:15
Į
Vilnius

23:40

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 4 naktys 3* viešbutyje (be maitinimo)

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja