Žiemą pasitikite Italijoje! Skrydžiai į Barį, 3* viešbutis ir pusryčiai vos 219 !

Apie Barį

Suskubkite aplankyti Barį! Palikus žvarbią žiemą Lietuvoje, Italijos saulė šildys jūsų skruostus, o jūros ošimas atneš ramybę. Turiningam poilsiui Baris puikiai tinka, o ką jau kalbėti apie itališką virtuvę! baris-foto-867x150

Ką nuveikti mieste?

🔹 San Nicola bazilika - vienas iš geriausių romaninio stiliaus pastatų. Rūsyje laikomos Šv. Mikalojaus relikvijos. 🔹Neatsispirkite pasivaikščiojimui pajūriu Lungomare Nazario Sauro, akys nukryps link spalvingų laivelių gausos, o gal pavyks pamatyti, kaip vietiniai žvejai ištraukia laimikį iš jūros. 🔹 Nepamirškite pasimėgauti gardžiais patiekalais. Išduosime paslaptį, Bario virtuvė laikoma viena tradiciškiausių Italijoje. 🔹 Atsipalaiduokite lengvu žingsniu žygiuodami Bario senamiesčiu - Bari Vecchia. 🔹 Borgo Murattiano - tai Bario verslo ir komercijos centras. Tiesios ir tvarkingos gatvės išskiria šį rajoną nuo likusio Bario miesto, elegantiški pastatai ir švara - šio rajono etiketė.

Apie viešbutį

Jaukūs 3* viešbučio Boston kambariai, paslaugus personalas ir gardūs pusryčiai laukia jūsų viešnagės Baryje metu. Viešbutis įsikūręs patogioje miesto vietoje, didžioji dalis miesto traukos objektų nesunkiai pasiekiami pėsčiomis, taigi viešojo transporto paslaugų, neprireiks, jei nesiruošiate lankyti tolimesnių apylinkių. keliones pasiulymas i baris italija boston hotel 1 keliones pasiulymas i baris italija boston hotel 2 Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.  
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

17:25
Į
Baris (BRI)

19:00
Skrydis atgal
Tiesioginis
Baris (BRI)

19:30
Į
Vilnius (VNO)

23:10

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai (Vilnius - Baris - Vilnius)
  • Rankinis bagažas
  • 3 naktys 3* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas (yra galimybė įsigyti papildomai)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!