Žaliuojantis pietų Italijos regionas - Kampanija! Savaitė 3* viešbutyje su pusryčiais - 579 !

VIEŠBUTIS

Viešbutis Amalfi 3* yra kurorto centre, vos už kelių metrų nuo Šv. Andriaus katedros, o paplūdimį pasieksite per 3 min.  Teritorijoje įrengtas baras bei lagaminų saugojimo erdvė.  Kambariuose turėsite oro kondicionierių, televizorių bei privatų vonios kambarį. Viešbutis „Amalfi“ įsikūręs puikioje vietoje Amalfio centre, vos už kelių metrų nuo Šv. Andriaus katedros. Pusryčiai patiekiami terasoje 6 aukšte.

KAMPANIJA

Pietinės Italijos regionas, kurio krantus skalauja Tirėnų jūrą. Nuostabios uolos nuo kurių atsiveria spindinčios jūros vaizdai bei itališkos gamtos platybės, o ant jų įsikūrę jaukūs kaimeliai, kurie traukia turistus iš įvairių šalių. Miestas pulsuoja savitu senoviniu itališku stiliumi, jame ypatingai daug romantiškų ir gražių vietų: gausu alyvmedžių, citrinmedžių, kaktusų, auga vynuogės bei apelsinai. Regione vyrauja švelnus Viduržemio jūros klimatas, kuris lepina ištisus metus, tačiau vasaros itin karštos, dažnai viršija +30‘C temperatūrą. Tinkamiausias laikas: vėlyvas pavasaris ir ankstyvas ruduo, kuomet gėlės sužydėjusios, o turistai neužtvindę miesto gatvių. 

Maistas ir gėrimai - tikriausiai pripažinsite, kad kiekvienas esate girdėję apie itališką virtuvę, taigi nepamirškite pasimėgauti bei paragauti įvairių patiekalų. Rekomenduojame:

 • Margaritos picą (Pizza Margherita) -  pakankama priežastis apsilankyti Neapolyje, paprasta, tačiau tikrai neprasta pica, neatsispirs net stipriausi. 
 • Keptos jūros gėrybės (Fritto Misto di Mare– patiekiamos su persikais ir dažnai užgeriamos baltu vynu.
 • Rizoto su jūros gėrybėmis (Risotto alla Pescatora) - ypatingai švelnūs ryžiai ir šviežios jūros gėrybės tikras Amalfio pakrantės pasididžiavimas.
 • Makaronai su moliuskais (Spaghetti con le vongole) - vietoje gaminami makaronai ir čia pat renkami moliuskai!

Rytą patariame pradėti tikra itališka kava bei vietinėje kepyklėlėje gaminamais saldžiais gaminiais

Verta pamatyti:

 • Vezuvijaus ugnikalnis - vis dar aktyvus ugnikalnis žavi nuostabiais Tirėnų jūros ir Neapolio vaizdais. Šalia ugnikalnio įsikūręs Nacionalinis Vezuvijaus parkas, kurio keliai atviri turistams. 
 • Iskijos sala - tikrai verta pamatyti didžiausią Neapolio įlankos salą. Svaiginantys slėniai ir kalvos, uolos ir paplūdimiai, miškai ir kalnų vaizdai.
 • Amalfio pakrantė - nedideli miesteliai ir kaimeliai, su nuostabia architektūra, sodais ir jaukiom įlankom bei uostais, juos apibūdina menas ir tradicijos bei kvapą gniaužiantys vaizdai atsiveriantys nuo virš jūros iškilusių uolų.
 • Čilento nacionalinis parkas - vietovė garsėja, kaip turinti geriausios kokybės paplūdimius ir švariausią vandenį.
 • Neapolis - regiono sostinė, kurio istorinis centras įtrauktas į UNESCO Pasaulinio paveldo sąrašą. Nuo Neapolio iki Sorento galima nukeliauti vietiniu traukinuku „Circum Vesuviana“.

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!

Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kreipkitės kuo skubiau, jeigu kaina nepakitusi, jūs galite būti tas laimingasis.

Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

14:00
Į
Neapolis

16:00
Skrydis į priekį
Tiesioginis
Neapolis

17:00
Į
Vilnius

20:45

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Skrydžiai (Vilnius - Neapolis - Vilnius)
 • Rankinis ir registruotas bagažas
 • Pervežimai
 • Viešbučio kambarys
 • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Andrius

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!