Žaismingos atostogos Legolende - 4 dienų pažintinė kelionė lėktuvu asmeniui už - 522 !

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA (Bilundas)

Skrydis: Vilnius – Bilundas Atskridę į oro uostą, *viešuoju transportu vykstate į viešbutį. Apsistojate viešbutyje Bilundo apylinkėse. Atsižvelgiant į skrydžių laikus, galimas programos papildymas. 

 

2 DIENA (Legolendas)

Pusryčiai. Dieną leidžiate *Legolende. Aštuoniose parko šalyse gausybė atrakcionų, parduotuvių, restoranėlių. Tik įėję pro parko vartus, patenkate į „Mini šalį“ – tai visas pasaulis, sukurtas iš 20 mln. mažų lego konstruktoriaus kaladėlių: architektūros šedevrai, istoriniai miestų kvartalai ir eilinių miestiečių kasdienybė. Vairavimo mokykla, kurioje visi išlaikę vairavimo egzaminą gauna Legolendo vairuotojo pažymėjimus. Afrikos savanoje „medžiojate“ lego žvėris, plaukdami mini valtelėmis aplankote Graikiją, Japoniją, Šri Lanką. Kaubojų ir indėnų „Legoredo“ šalyje plaunate auksą, kanojomis leidžiatės nuo krioklių, kalnakasių šachtoje išgyvenate akmenų griūtį. „Iliuzijų šalies“ tropinės jūros dugne šimtai spalvingų žuvyčių, rykliai, o krabus ir mažąsias rajas net paglostyti galima. „Nuotykių šalyje“ ekstremali techno mašinėlių trasa, džiunglių ralis, lego skuteriai. „Karaliaus šalyje“ viską valdo vikingai, princesės ir drakonai. Mažiesiems – „Duplo šalis“ su policijos būstine, ligonine, valstiečių kiemu. Lobių ieškojimas, svaiginančiai besisukančios romo statinaitės, vandens mūšiai „Piratų šalyje“ – ne tik vaikams. Čia atsipalaidavę siaučia ir dūksta net seneliai. Legolendas sužavi visus ir nejučiomis tampi grožio, atrakcijų ir lego kaladėlių karalystės gyventoju. ~19 val. vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Bilundo apylinkėse.

  3 DIENA (Grįžtate namo)

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko, *viešuoju transportu vykstate į Billundo oro uostą. Skrydis: Billundas – Vilnius. Atsižvelgiant į skrydžių laikus, galimas programos papildymas. 

Papildoma informacija:
 • Gali keistis: dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių aplinkybių kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos.
 • Kambarys: kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį – 150 €.
 • Skrydis gali būti su persėdimu.
 • Mokami objektai: turistas moka pats apie 100 € už visus * pažymėtus objektus.
 
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Vilnius

Į
Bilundas

Skrydis atgal
Bilundas

Į
Vilnius

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Skrydis: Vilnius – Bilundas – Vilnius, rankinis orlaivio bagažas
 • 3 nakvynės 3* viešbučiuose
 • Maitinimas: 2 pusryčiai (kontinentiniai)
 • Ekskursinė programa
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas vyksta su grupe iš Lietuvos

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Mokami objektai | turistas moka pats apie 100 € už visus * pažymėtus objektus
 • Papildomos išlaidos: arbatpinigiai, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, ausinukai ekskursijų metu, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Ieva

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!