Ypatingas Tailando pasiūlymas! Skrydžiai, ekskursijos, 7 naktys 4* viešbutyje su pusryčiais tik 920

Širdis apsąla vos pagalvojus! Tailandas akimirksniu pavergs ir privers jaustis it sapne… Neįtikėtino skonio maistas, atpalaiduojantis tajų masažas, stulbinantis baltas smėlis, pritrenkiantys paplūdimiai ir nuolat besišypsantys draugiški vietiniai! Tailando pagundos virs ingredientais visą keičiančioje sielos ir kūno palaimos kelionėje… Pasiruoškite – Baltic Tours komanda sukūrė ir išpuoselėjo šį unikalų maršrutą norintiems susipažinti su kontrastinguoju Bankoku, trokštantiems patirti poilsio džiaugsmus įstabiojoje Koh Chang saloje. Tai maršrutas, pasirengusiems atsiduoti šiltam atostogų ritmui, joti didingais drambliais, maudytis po nuostabaus grožio kriokliais ir ilsėtis kalnuotoje, džiunglių apsuptoje Koh Chang saloje – netoli Kambodžos krantų. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir leiskitės į ypatingą kelionę kartu su mumis…
Gruodžio 5–6 DIENA Vilnius–Bankokas
Viskas paprasčiau nei paprasta: atostogų dvasios kupini leidžiatės į įspūdingą, egzotinių ritmų kupiną kelionę. Iš Vilniaus oro uosto (su persėdimu viename iš Europos miestų) keliate sparnus į įstabiąją Tailando karalystės sostinę Bankoką. Tikimės, jog nekantraujate! Atskridus pasirūpinkite, kad jūsų pase atsirastų naujutėlis spaudas – viza. Nors tai tik formalumas, be jo kelionėje neapsieisite. Oro uoste jūsų lauks kelionių agentūros „Baltic Tours“ partnerių atstovai Tailande. Kartu su gidu, kuris ištikimai lydės visos kelionės metu, patrauksite į viešbutį Bankoko mieste. Pasiruoškite įspūdžiams!
Nakvynė viešbutyje Bankoke
Gruodžio 7 DIENA Bankokas
Po aromatingų pusryčių – kelionės į Tailandą įvadas! Bankokas – niekada nemiegantis Azijos metropolis, vadinamas ,,Angelų miestu’’. Tai kontrastų miestas, kuriame susilieja vakarietiškas modernumas ir rytietiška mistika. Įkvėpkite ir pasiruoškite intriguojančiai pažinčiai!
Vos akimirka ir kartu su gidu lankomės Karalių rūmuose. Čia be akinamos prabangos tvyro ypatinga atmosfera, rimtis ir susikaupimas. Išskirtinumo prabangiems rūmams suteikia įžymiausios Smaragdinio ir Auksinio Budos šventyklos. Vėliau lankomės ir Wat Pho šventykloje, kuri garsėja viduje esančia auksu padengta didinga gulinčio Budos statula. Paslaptingai traukiamės fotoaparatą ir fiksuojame akimirką!
Už papildomą mokestį gidas pakvies pietų netoli Bankoką raizgančių kanalų, sutekančių į Čao Prajos upę. Popiet ir patys išmėginsite kanalų labirintus, jūsų laukia smagus plaukiojimas, vietovės žvalgybos. Ramiai plaukdami upe galite stebėti vietinių gyvenimą, skubėjimą, įsižiebiančias miesto švieseles…
Nakvynė viešbutyje Bankoke
Gruodžio 8 DIENA Bankokas–Koh Chang sala
Pabudome ir kelkimės! Saulėtas rytas, šildanti saulė, maistingi pusryčiai ir pradedame kelionę į rojaus salą netoli Kambodžos krantų! Šiandien ranka mosime Bankoko šurmuliui ir keltu plauksime į įstabiąją Koh Chang salą. Taip taip, tai trečia pagal dydį sala visame Tailande. Kalnuotoji Koh Chang sala yra žinoma dėl keleto įspūdingų vandens krioklių, koralinių rifų, atogražų miškų ir baltų paplūdimių. Kokosų palmių giraitės ir vietiniai žvejų laimikiai leis pajusti malonumą ne tik akimis, bet ir lepins per dieną nusipelniusį pilvą! Tai sala, kuri privers atsiduoti dangiškam poilsiui ir malonumams!
Vos tik pasiekę salą, būsite jaukiai sutikti ir palydėti į viešbutį poilsiui. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Koh Chang saloje.
Gruodžio 9–12 DIENA Koh Chang sala
Valio! Šiandien keltis anksti nereikės – mėgaujamės rytiniais saulės bučiniais prie jūros. Tik paklausykite! Girdite? Beribio vandenyno daina – tikriausias ausų masažas! Jei išalkote, stabtelėkite išmėginti vietinio restorano virtuvės – pietūs taps dienos vinimi. Mėgaukitės atostogomis, juk tai tikrų tikriausia palaima… Čia – viskas pagal jūsų individualius poreikius ir pomėgius. Tyrinėkite Koh Chang salą, fotografuokite, užsirašinėkite ir pradėkite kelionės memuarus!
Rekomenduojame išbandyti šias pramogas: masažai, nardymas, plaukiojimas laivu. Nakvynės viešbutyje prie jūros.
Gruodžio 13 DIENA Koh Chang sala–Bankokas–Vilnius
Tai paskutinė diena Koh Chang saloje. Po pusryčių viešbutyje, būsite pervežti į oro uostą, iš kurio lauks skrydis į gerai pažįstamą barokinį Vilnių (skrydis su persėdimu viename iš Europos miestų).
Grįžus jus keletą dienų kamuos pokelioninis ilgesys… Paskambinkite mums pasidalinti savo įspūdžiais, nuotaikomis, atsiųskite kelionės nuotraukų, užeikite puodeliui arbatos. Nenusiminkite, ir vėl ateis atostogų planavimo metas – mūsų komanda paplušės dėl jūsų.

Apie viešbutį

Chai Chet Resort 4**** Tai puikus pasirinkimas kainos ir kokybės atžvilgiu. Viešbutis yra ant paplūdimio kranto ir gali pasiūlyti viską, ko reikia puikioms atostogoms. Čia rasite erdvų baseiną, šviežiausią maistą ir puikų aptarnavimą. Atsiduokite tikroms atostogoms prie jūros.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Vilnius

17:05
Į
Kijevas

18:25
Skrydis į priekį
Kijevas

19:25
Į
Bankokas

09:55
Skrydis atgal
Bankokas

12:05
Į
Kijevas

18:25
Skrydis atgal
Kijevas

19:35
Į
Vilnius

20:55

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 2 naktys 3*** viešbutyje Bankoke su pusryčiais
  • 5 naktys 4**** viešbutyje Koh Chang saloje su pusryčiais
  • Ekskursijos Bankoke
  • Rusiškai/angliškai kalbančio gido paslaugos (pagal pasirinkimą)
  • Pervežimai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja