Vau! Vilniaus-Reikjavikas-Vilnius, 3 naktys prabangiame kambaryje 2* viešbutyje su pusryčiais tik 255

Apie viešbutį

Iš The Capital Inn 2** viešbučio lengvai pasieksite pagrindinius užburiančio Reikjaviko turistų traukos objektus. Erdvius ir skoningus kambarius siūlantis viešbutis leis pasijusti lyg namuose. Viešbutyje siūlomi bendrabučio tipo, privatūs ir prabangūs kambariai - kiekvienas išsirinks jam priimtiną variantą! Netoli viešbučio įsikūręs Kringlan prekybos centras ir garsusis Perlan pastatas - būtinai apsilankykite!

Apie Reikjaviką

Pats laikas skristi į Reikjaviką! Kerinti gamta, spalvingosios šiaurės pašvaistės, triukšmingi kriokliai ir įstabūs fiordai, o ką jau kalbėti apie Žydrosios lagūnos malonumus vėlyvą rudenį - atsipalaiduokite! Poilsis Reikjavike išties bus turiningas aplankant Halgrimuro bažnyčią, Reikjaviko katedrą, parlamentą, Laugardalur parką, Nacionalinį muziejų ir kitas Islandijos sostinės įžymybes. O koks poilsis be gardaus maisto? Jūros gėrybių mylėtojams Reikjaviko virtuvė - tikras rojus! Nepamirškite atrasti ir naujų skonių! Patiekalai iš ryklių, banginių, ruonių, jūrinių paukščių mėsos išties gali nustebinti.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

8:30
Į
Reikjavikas

10:50
Skrydis atgal
Tiesioginis
Reikjavikas

11:25
Į
Vilnius

17:25

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 3 naktys 2* viešbutyje (su pusryčiais)

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja