Vasariškas savaitgalis spalvingoje Kopenhagoje! Skrydžiai ir 2 naktys 2* viešbutyje tik 215 !

Apie Kopenhagą

Jauki, ryški ir neįprasta – tai Kopenhaga trim žodžiais. Įkvėpkite miesto šilumos ir susikurkite magišką savaitgalį! Ar jau lankeisi spalvingajame Nyhavn kvartale, kurį matai daugelyje nuotraukų ir atviručių atskrendančių iš Danijos sostinės? Dabar yra puiki proga!

Ką nuveikti Kopenhagoje?

🔹 Įženkite į Tivoli sodus ir praleiskite ten magišką popietę; 🔹 Aplankykite Mažąją Undinėlę – vieną iš žymiausių miesto traukos objektų; 🔹 Užkilkite į Kristiansborgo rūmų bokštą ir pažvelkite į miestą iš viršaus; 🔹 Prisėskite puodeliui kavos prie kanalo ryškiajame Nyhavn kvartale; 🔹 Apsilankykite žymiąjame laisvajame mieste (rajone) Kristianijoje.

Apie viešbutį

Viešbutis įsikūręs labai patogioje Kopenhagos vietoje – vos 15 minučių iki Tivoli sodų! Miesto centras ir žymiausios vietos tiesiog ranka pasiekiamos, o per daugelio kambarių langus atsiveria neįtikėtinas vaizdas į Danijos grožybes. Jei norėsite miestą apžiūrėti sparčiau – Wakeup Copenhagen leidžia išsinuomoti dviračius, kurių Kopenhagos gatvėse sutiksite ne vieną ir ne du! Jaukūs ir šviesūs kambariai leis patogiai atsipūsti po aktyvios dienos turistaujant. Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Kaunas (KUN)

06:25
Į
Kopenhaga (CPH)

06:50
Skrydis atgal
Tiesioginis
Kopenhaga (CPH)

12:10
Į
Kaunas (KUN)

14:35

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai (Kaunas - Kopenhaga - Kaunas)
  • 2 naktys 2* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas (yra galimybė įsigyti papildomai)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!