Valentino diena Nicoje! Skrydžiai ir 4 naktys 4* viešbutyje su pusryčiais vos 259 !

NICA

Laikas suskubti ir kelti sparnus - Žydrosios pakrantės sostinė Nica kviečia jus trumpam pasilepinti! Tarp aukštų kalvų šalia Viduržemio jūros įsikūręs miestas švelniu jūros klimato lepina visus metus, o trumpas poilsis Nicoje tikrai neleis sušalti! Mieste dvelkia prabanga, senovės ir modernių laikų harmonija, o tobulas kraštovaizdis užtikrins, kad Valentino diena Nicoje bus pati nuostabiausia. Nica kasmet pritraukia ir pakeri vis didesnį būrį turistų - leiskite elegantiško miesto magijai užburti ir jus! Pamirškite rūpesčius ir gaudykite šiltus saulės spindulius - jūsų laukia puiki ir atpalaiduojanti Valentino diena Nicoje! Žydrojo kranto regione be Nicos rasite ir žymiuosius Kanus bei Monaką, tad vieną kelionės dieną galite paskirti ir jiems - pamatyti tikrai rasite ką.

Ką nuveikti Nicoje?

🔹 Paklaidžiokite išsišakojusiomis Nicos senamiesčio gatvelėmis; 🔹 Žygiuokite žymiuoju Promenade des Anglais bulvaru ir įkvėpkite pajūrio gaivumo; 🔹 Skaičiuokite laiptelius kopdami į Pilies kalną; 🔹 Apsilankykite gėlių turgelyje Cours Saleya; 🔹 Mėgaukitės gardžia prancūzų virtuve! Prieš keliaudami į Prancūziją susipažinkite ir su keliais žingsniais kaip išsirinkti geriausią vyną!

Apie viešbutį

4* viešbutis Villa Bougainville, priklausantis Happy Culture viešbučių tinklui, yra įsikūręs pačioje Nicos širdyje, visai šalia miesto traukinių stoties.  Susisiekimas su svarbiausiais Nicos lankytinais objektais bus labai paprastas, o nuo muzikantų rajone stūksančio viešbučio iki paplūdimio pėsčiomis nueisite vos per 15 minučių. Spalvingai įrengtuose Villa Bougainville viešbučio numeriuose rasite privačius vonios kambarius su plaukų džiovintuvais, darbo stalus, seifu, telefonus ir, žinoma, televizorius. Belaidžiu internetu galėsite naudotis visose viešbučio viešose zonose. Villa Bougainville registratūra dirba visą parą, o personalas kalba net keturiomis kalbomis! Pusryčiai tiekiami nuo 7 iki 10:30 val.

Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

19:25
Į
Nica (NCE)

21:25
Skrydis atgal
Tiesioginis
Nica (NCE)

21:55
Į
Vilnius (VNO)

01:50

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai (Vilnius - Nica - Vilnius)
  • Rankinis bagažas iki 10 kg
  • 4 naktys 4* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas (yra galimybė įsigyti papildomai)
  • Miesto mokestis (2,25 Eur asmeniui už naktį)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!