IŠ VARŠUVOS - keliaujam į Turkiją! 7 nakvynės 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota vos 550 !

Apie Turkiją:

Trokštate jaudinančio ir atpalaiduojančio kelionės jausmo? Vykite į Turkiją! Atostogos Turkijoje žavi kiekvieną poilsinių kelionių mėgėją ne tik dėl šalies sudarytų puikių sąlygų ramiam laikui, bet ir dėl įtraukiančios istorijos, įstabių lankytinų objektų bei unikalios kultūros. Pažinkite Turkiją poilsinės kelionės metu ir leiskite sau pamiršti visus kasdienybės rūpesčius bei negandas... Geltonojo smėlio paplūdimiai, vaiskios saulės spinduliai ir begalinis žydros jūros kraštovaizdis privers atostogų Turkijoje metu skirti laiką tik sau bei savo artimiesiems. Ar žinojote, kad Turkijos sostinė Stambulas įsikūręs net dviejose kontinentuose - Europos ir Azijos? O kaip jums faktas, kad Šv. Nikolas, kitaip visiems žinomas kaip Kalėdų senelis gimė ne šiaurėje, bet būtent Turkijoje? Aplankykite dviejų vidinių, Viduržemio ir Juodosios, jūrų supamą Turkiją ir nerkite į visiškai atpalaiduojantį atostogų laiką! Atostogos su šeima ir draugais Turkijoje neprailgs - čia savo išsvajotą kelionės laiką susikurti galės kiekvienas šalies svečias.

   

Apie viešbutį:

Ant kalno viršunės įsikūręs viešbutis nuo kurio atsiveria fantastiški vaizdai - Grand Hotel Ontur Cesme 5*. Iki Češmės kurorto 4 km. taigi čia tikrai atsipalaiduosite ir praleisite savaitę ramybėje. Puikiai įrengti modernūs kambariai bus paruošti prieš jums atvykstant. Komplekse yra parduotuvė, keli restoranai bei barai, SPA bei treniruoklių salė. Net 3 baseinai ir vienas vaikiškas baseinas su vandens kalneliu bus puikus pasirinkimas karštą dieną, o vakare galėsite atsipalaiduoti sūkuriniame baseine. 

Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visada spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Prieš užsisakant būtinai patikrink visas kainas. Jeigu kelionės pasiūlymo kaina nesutampa su skelbiama, reiškiasi, kad kiti keliautojai pirmieji spėjo įsigyti pigiausią kelionę. Jeigu kaina nepasikeitus – tu gali būti tarp laimingųjų – suskubk rezervuoti!

Dėmesio! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Varšuva (WMI)

21:40
Į
Izmir

01:20
Skrydis atgal
Tiesioginis
Izmir

04:25
Į
Varšuva (WMI)

06:20

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Varšuva - Izmir - Varšuva)
  • Viešbučio kambarys
  • Matinimas - viskas įskaičiuota
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Rankinis bagažas
  • Registruojamas bagažas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Nuvykimas į Varšuvą
  • Garantinio fondo mokestis (3,5 EUR/asm.)
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Andrius

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!