Savaitgalis saulėtoje Nicoje! Skrydžiai, 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais - 239 !

Apie Nicą

Laikas suskubti ir kelti sparnus! Pavasarinės Nicos spalvos laukia jūsų! Čia galėsite pasidžiaugti saulės voniomis ir pasidžiagti tikrais Prancūzijos pietumis, o ką jau kalbėti apie romantišką pasivaikščiojimą pajūriu! bigstock-NICE-FRANCE--AUGUST------95333027

Ką nuveikti Nicoje?

🔹 Paklaidžiokite išsišakojusiomis Nicos senamiesčio gatvelėmis; 🔹 Žygiuokite žymiąja Promenade des Anglais gatve; 🔹 Skaičiuokite laiptelius kopiant į Pilies kalną; 🔹 Apsilankykite šurmulingoje Nicos dalyje - Cours Saleya; 🔹 Pasimėgaukite gardžia prancūzų virtuve.

Apie viešbutį

Šiuolaikiški Kyriad Nice Port 3* viešbučio kambariai leis kokybiškai pailsėti po turiningos dienos mieste! Vos per 10 minučių pasieksite paplūdimį, o rajonas, kuriame įsikūręs viešbutis yra vienas mėgstamiausių turistų tarpe, tad pasivaikščiodami artimai susipažinsite ir lengvai pasieksite žymiausias miesto vietas. Draugiškas kolektyvas ir jauki atmosfera sups jus viso poilsio viešbutyje metu.

Kyriad nice port 1 1x1 Kyriad nice port 5x4 Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.

Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

19:25
Į
Nica (NCE)

21:25
Skrydis atgal
Tiesioginis
Nica (NCE)

21:55
Į
Vilnius (VNO)

01:45

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 3 naktys 3* viešbutyje
  • Amerikietiškas pusryčių bufetas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Miesto mokestis (1,50 Eur asmeniui už naktį)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Radvilė

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!