Tenerifėje jauskitės kaip namuose! Savaitės atostogos su tiesioginiai skrydžiais nuo 853 !

Kelionės organizatorius: Tez Tour.

Apie Tenerifę

Pasiruošę atostogoms svajonių saloje - Tenerifėje? Kelionė čia su šeima ir draugais taps nepamirštama, jei tik jūs norėsite! Ispanijos Kanarų salynui priklausanti Tenerifė suteiks progą pailsėti ir pasimėgauti artimiausių žmonių apsuptyje. Vietiniai Tenerifės gyventojai save vadinantys kanariečiais pasiruošę pagelbėti ir supažindinti su salos kasdieniu gyvenimu, ramybe pulsuojančiomis dienomis ir šėlsmingais vakarėliais naktį! Tai vulkaninė Ispanijos sala, kurioje stūkso didingas ugnikalnis, paskutinį kartą išsiveržęs 1909 m., bet dar iki dabar matyti to padariniai - unikalus gamtos kraštovaizdis tai puikiai atvaizduoja! Keliaukite į Ispanijos Kanarų salyne esančią Tenerifę ir leiskite sau pamiršti įvairias negandas bei rūpesčius.

Apie viešbutį

Be Smart Florida Plaza 3* apartamentuose jausitės lyg namuose ir poilsis Tenerifėje taps labai jaukiu. Ekonominio tipo viešbutis tiek šeimoms su vaikais, tiek jaunimui leis susikurti geidžiamas atostogas. Viešbutis nuo paplūdimio nutolęs per 600 metrų, tad lengvas pasivaikščiojimas iki smėlio - garantuotas! Apartamentų teritorijoje taip pat rasite ir baseiną, kuriame galėsite mirkyti kojas nuo pat ankstyvo ryto! Bendrose patalpose galėsite naudotis nemokamu belaidžiu internetu, o kambariuose rasite televizorius bei mini virtuvėles.            
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

07:10
Į
Tenerifė (TFS)

11:30
Skrydis atgal
Tiesioginis
Tenerifė (TFS)

12:30
Į
Vilnius (VNO)

20:25

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Tenerifė - Vilnius)
  • Viešbučio kambarys (basic studio, be maitinimo)
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas (1 vienetas): iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas (1 vienetas): iki 15 kg.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Gido paslaugos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!