Kelionė į Tailandą! Skrydžiai, 8 naktys 3 ir 4* viešbučiuose su pusryčiais tik 995 !

Širdis apsąla vos pagalvojus! Tailandas akimirksniu pavergs ir privers jaustis it sapne… Neįtikėtino skonio maistas, atpalaiduojantis tajų masažas, stulbinantis baltas smėlis, pritrenkiantys paplūdimiai ir nuolat besišypsantys draugiški vietiniai! Tailando pagundos virs ingredientais visą keičiančioje sielos ir kūno palaimos kelionėje… Pasiruoškite  susipažinti su kontrastinguoju Bankoku, patirti poilsio džiaugsmus įstabiojoje Koh Chang saloje. Tai maršrutas, pasirengusiems atsiduoti šiltam atostogų ritmui, joti didingais drambliais, maudytis po nuostabaus grožio kriokliais ir ilsėtis kalnuotoje, džiunglių apsuptoje Koh Chang saloje – netoli Kambodžos krantų. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir leiskitės į ypatingą kelionę kartu su mumis… Gegužės 2–3 DIENA Vilnius–Bankokas–Koh Chang Viskas paprasčiau nei paprasta: atostogų dvasios kupini leidžiatės į įspūdingą, egzotinių ritmų kupiną kelionę. Iš Vilniaus oro uosto (su persėdimu viename iš Europos miestų) keliate sparnus į įstabiąją Tailando karalystės sostinę Bankoką. Tikimės, jog nekantraujate! Atskridus pasirūpinkite, kad jūsų pase atsirastų naujutėlis spaudas – viza. Nors tai tik formalumas, be jo kelionėje neapsieisite. Oro uoste jūsų lauks kelionių agentūros „Baltic Tours“ partnerių atstovai Tailande. Ranka mosime Bankoko šurmuliui ir keltu plauksime į įstabiąją Koh Chang salą. Taip taip, tai trečia pagal dydį sala visame Tailande. Kalnuotoji Koh Chang sala yra žinoma dėl keleto įspūdingų vandens krioklių, koralinių rifų, atogražų miškų ir baltų paplūdimių. Kokosų palmių giraitės ir vietiniai žvejų laimikiai leis pajusti malonumą ne tik akimis, bet ir lepins per dieną nusipelniusį pilvą! Tai sala, kuri privers atsiduoti dangiškam poilsiui ir malonumams! Vos tik pasiekę salą, būsite jaukiai sutikti ir palydėti į viešbutį poilsiui. Laisvas laikas ir nakvynė pasirinktame viešbutyje Koh Chang saloje. Nakvynė pasirinktame viešbutyje Koh Chang saloje. Gegužės 4–9 DIENA Koh Chang sala Valio! Šiandien keltis anksti nereikės – mėgaujamės rytiniais saulės bučiniais prie jūros. Tik paklausykite! Girdite? Beribio vandenyno daina – tikriausias ausų masažas! Jei išalkote, stabtelėkite išmėginti vietinio restorano virtuvės – pietūs taps dienos vinimi. Mėgaukitės atostogomis, juk tai tikrų tikriausia palaima… Čia – viskas pagal jūsų individualius poreikius ir pomėgius. Tyrinėkite Koh Chang salą, fotografuokite, užsirašinėkite ir pradėkite kelionės memuarus! Rekomenduojame išbandyti šias pramogas: masažai, nardymas, plaukiojimas laivu. Nakvynės viešbutyje prie jūros. Gegužės 10 DIENA Koh Chang sala–Bankokas
Tai paskutinė diena Koh Chang saloje. Po gausių pusryčių vairuotojas jus perveš į uostą, iš kurio lauks keltas  į žemyninę Tailando dalį, o iš čia – pervežimas į jau pažįstamą Bankoką. Vairuotojas jus perveš į viešbutį poilsiui.
Rekomenduojame paskutinės minutės apsipirkimą charizmatiškajame Bankoke.
Nakvynė viešbutyje Bankoke.
Gegužės 11 DIENA Bankokas–Vilnius
Šiandien paskutinė atostogų diena. Po pusryčių viešbutyje, būsite pervežti į oro uostą, iš kurio lauks skrydis į gerai pažįstamą barokinį Vilnių (skrydis su persėdimu viename iš Europos miestų).
Grįžus jus keletą dienų kamuos pokelioninis ilgesys… Paskambinkite mums pasidalinti savo įspūdžiais, nuotaikomis, atsiųskite kelionės nuotraukų, užeikite puodeliui arbatos. Nenusiminkite, ir vėl ateis atostogų planavimo metas – mūsų komanda paplušės dėl jūsų.
Chai Chet Resort 4**** Koh Chang Tai puikus pasirinkimas kainos ir kokybės atžvilgiu. Viešbutis yra ant paplūdimio kranto ir gali pasiūlyti viską, ko reikia puikioms atostogoms. Čia rasite erdvų baseiną, šviežiausią maistą ir puikų aptarnavimą.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Vilnius

11:35
Į
Helsinkis

12:45
Skrydis į priekį
Helsinkis

17:35
Į
Bankokas

07:15
Skrydis į priekį
Bankokas

08:55
Į
Helsinkis

15:05
Skrydis į priekį
Helsinkis

16:20
Į
Vilnius

17:35

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 7 nakvynės Chai Chet 4* viešbutyje su pusryčiais
  • 1 nakvynė Ibis Sathorn 3* viešbutyje su pusryčiais
  • Pasitikimas oro uoste, pervežimai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!